reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Nie wiem jak jest u Was ale nas najbardziej to chyba gnębi teściowa. Bo to nie jest rodzina bez dzieci i nie żyjemy zgodnie z wiarą katolicką. Nie mogę już tego słuchac. Jednak jak już będe miec fasolkę to tylko dla nas nie dle niej. Wy też macie problemy z teściową bo między nami jest urwisko nie przepaśc:szok:
 
Staraczki:)) W ten pochmurny dzień witam was z uśmiechem na twarzy(jak narazie) Kurczę nie mogę sie już doczekać nowego cyklu tak bardzo chciałabym się już starać (jak najszybciej:tak:)

agnieszka677 Kochana nie wiem,co mam Ci doradzić...jak spojrzeć na to ogólnie to z teściową też nie żyje najlepiej (ale mieszka od nas ładnych parę km:tak::-)) Jak macie możliwość to sie od niej wyprowadzcie...
 
Mam do Was pytanie czy Wy też tak macie przed@ kuje mnie coś po lewej stronie ale to raczej nie w miejscu gdzie jest jajnik jak myslicie co to może być?
 
reklama
Cześć :happy2: Dziewczyny co za smutasy Was wczoraj dopadły? Proszę mi się tu zaraz wszystkie ładnie uśmiechnąć! ;-)

Gwiazdeczka, ja bym mimo wszystko spróbowała z innym testem:) Na moich nigdy nie wychodziła 2 kreska nawet po czasie:no: Wiem, ze tak piszą w intrukcji ale mimo wszystko ja bym spróbowała.

Spróbuj :tak:, co Ci szkodzi ;-)

Nie wiem jak jest u Was ale nas najbardziej to chyba gnębi teściowa. Bo to nie jest rodzina bez dzieci i nie żyjemy zgodnie z wiarą katolicką. Nie mogę już tego słuchac. Jednak jak już będe miec fasolkę to tylko dla nas nie dle niej. Wy też macie problemy z teściową bo między nami jest urwisko nie przepaśc:szok:

no ja akurat nie mam żadnych problemów z teściową. Na szczęście jest super, taka po prostu ludzka :tak:

Mam do Was pytanie czy Wy też tak macie przed@ kuje mnie coś po lewej stronie ale to raczej nie w miejscu gdzie jest jajnik jak myslicie co to może być?

hmm, ja chyba nie pomogę...

A ja mam wreszcie odebrane moje wyniki z krwi - pamiętacie może, robiłam z powodu nadmiernego krwawienia przy wszelkiego rodzaju zabiegach... No i 3 pozycje mam powyżej normy :baffled:. Tylko że ja tych oznaczeń kompletnie nie rozumiem :baffled: Muszę się wybrać do lekarza :tak:
 
Do góry