reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witajcie dziewczynki :-)
Ja już w domciu. Kraków przepiekny, ja wypoczęta i gotowa do nowych wyzwań.
Zajrzałam na naszą listę i aż mnie zamurowało, że nie było mnie pięć dni a tu tyle dziewczyn doczekało się swoich fasolek, SUPER:tak:
Ciekawe, która będzie następna
 
Witajcie dziewczynki :-)
Ja już w domciu. Kraków przepiekny, ja wypoczęta i gotowa do nowych wyzwań.
Zajrzałam na naszą listę i aż mnie zamurowało, że nie było mnie pięć dni a tu tyle dziewczyn doczekało się swoich fasolek, SUPER:tak:
Ciekawe, która będzie następna

Fajnie, ze wróciłaś :-D Zdjęcia poprosimy :-D:-D:-D
A właśnie, może byśmy sobie jakiś wątek z fotkami założyły??? Jestem strasznie ciekawa jak wyglądacie.......I jeszcze się zastanawiam skąd jesteście? Może któraś mieszka niedaleko mnie???
 
Kochane jak miło jest znowu być z wami. Ten czas tak szybko zleciał i ani chwili nie zastanawiałam się czy to już może fasolkę noszę pod sercem. Potrzebowałam takiej odskoczni, teraz wiem, że jak się nie udało to mam siłę walczyć dalej.
 
reklama
Do góry