reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Agnieszko677 w takim razie zachęcam Cię bardzo gorąco do odwiedzenia gina :tak: To bardzo ważne.
Ale jak nie przyjdzie @ (czego Ci bardzo życzę :-)) to i tak będziesz musiała się wybrać do ginka ;-)
 
agnieszka677 ja jak narazie też biorę tylko folik. Jestem mężatka od ponad roku (od tego momentu się staramy) Mam 21 lat;-) latka leca:tak:

To Ty młodziutka jesteś..... Ja mam 27,5

Cześć dziewczyny, troche mnie nie było ale juz jestem. Powiedzcie mi jak to jest z ta temperatura,(mierzona w pochwie) w ciazy ona jest wyższa. Jestem w trakcie starań a widze że cos wiecie na ten temat.

noo, utrzymuje się cały czas wyższa temperatura, nie spada a bezpośrednio przed @ tak

dzięki za życzenia ale nic z tego dziś dostałam@ musimy starania przenieś na później

nie martw się, nastepnym razem musi sie udać :tak:
 
agnieszka677 to może zaloguj sie na 28dni (30 dni gratis). Zacznij mierzyć tempkę i obserwować samą siebie:tak: ja jestem tam od niedawna i bardzo mi sie podoba (poza tym jest tam mnóstwo dziewczyn z naszego forum).
To jest mój wykresik na 28dni kliknij i sama zobacz:-):tak:28dni
 
Zrobilam test - I taka sobie samotna stala, jakby nie mogla sobie towarzystwa poszukac :baffled: Nic to, zamowilam testy owulacyjne i teraz czekam na @.... bo jak mi sie cykl na maxa rozhusta....to nie bedzie dobrze. :no:
 
nie wim jak wy na to reagujecie ale mnie najbardziej boli odaiedzac znajomych, któży mają dzieci i ich dogadywanie na co wy czekacie. Ja ma tylko 24 lata ale mój mąż 31 i rozumiem go że on by już chciał i przyznaje że ja też i to bardzo
 
reklama
Do góry