reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

agnieszka677 witaj i nie przejmuj sie znajomymi,niech gadaja, ty wpuszczaj prawym,a wypuszczaj lewym uchem :-)

ja mam 31 lat :happy2:
 
reklama
agnieszka677 nie zrażaj sie takimi docinkami. Ja do sklepu nie mogę wyjść bo nie raz ktoś do mnie z takim tekstem wyskoczy. Albo jakaś nieznana mi osoba...ostatnio nawet dołek powiekszył mi sie przez takie coś... W domu też nie ma lekko...mama o wnusiu tata też...brat pyta kiedy wujkiem będzie... Nie złoszczę się na nich...tylko działamy:tak:;-):-) Jak tyle osób czeka na fasoleczkę to nie ma sie co zastanawiac;-)
 
Monik75 - poczekam,poczekam.....:-) na to co przyjdzie.... a narazie slucham joss stone i jem tarte owocowa (malutka,zeby nie byc tlusciutka mama) - to na poprawe nastroju ....
 
A u mnie termin na 30 @ ale zaczynaja boleć mnie piersi więc juz zapewne mam odpowiedź:-(
 
reklama
Do góry