reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

nenius nie zostaniesz tu sama:tak:;-)

Nenius - dokładnie, zgadzam się z Tobą w 100%. Przez ten miesiąc zapoznałam się z Wami, stałyście mi się bliskie, Wasze radości i smutki są moimi. I też chciałabym móc być z Wami w kontakcie, nawet jak każda z nas zafasolkuje w innym miesiącu i będziemy w innych mamuśkowych watkach.

:-):-):-):-):-)
 
reklama
Ja daje 85% szans że wredota się jednak u mnie pojawi. Te 15% zostawiam sobie na dobry nastrój do @. A potema jak przyjdzie to będę się też cieszyć bo to oznacza, że jest coraz bliżej fasolki :tak:
Mama Pati takie zaskoczenia fasolkowe są najlepsze. Trzymam kciuki żebyś jednak świętowała na czerwono koniec miesiąca. Oczywieście takie czerwono II ;-):-D

 
Ok dziewczynki, ja zmykam na przerwe i ide po tescik.... :-) a potem - co bedzie to bedzie :tak: jak mowi Monik 75 - @ zbliza do staranek fasolkowych , ale na II TEZ SIE NIE POGNIEWAM :-D
 
Hej witam wszystkich, jestem tu pierwszy raz i narazie zastanawiam się jak się dołączyc do forum dlatego przepraszam jeśli zrobiłam coś nie tak.
Witaj!!! bardzo się cieszymy,że do nas dołączyłaś napisz coś o sobie. Ile masz lat? Czy starasz się o pierwsze dziecko...i co tylko jeszcze chcesz:tak::-)
Dodam Cię do Listy staraczek,którą znajdziesz tutaj
https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/lista-staraczek-2007-oraz-2008-a-8231/index147.html (ostatni post)
 
reklama
agnieszka677 nie bój się macierzyństwo to najpiękniejszy czas w życiu kobiety. Każda z nas ma tu jakieś obawy. Ale mówimy o nich głośno. Dobrze trafiłas-pytaj a nasze gronko miłych dziewczyn Ci podpowie :tak::-) Niektóre z nas staraja sie o maleństwo już bardzo długo ja 13-cy. Niedługo zaczynam 14-ty. Szkoda,że zajść w ciąże nie jest takie proste jak myślałam
 
Do góry