reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
A tak w ogóle to ja równiez gratuluje wszystkim którym się udało. Ja jutro pędze zrobić betke. Jak tylko dostane wyniki to dam znać:happy:
 
Witam:) Jestem tu nowa i również oczekuję w nadziei, że miesiączka nie nadejdzie...Prawdę mówiąc nie staram się jakoś specjalnie o dziecko, ale bardzo bym się cieszyła, gdyby okazało się, że jestem w ciąży. Dokładnie rok temu zaszłam w ciążę, ale okazało się, że było to puste jajo płodowe. Teraz jestem w 29 dc, a cykle zazwyczaj mam 27-28- dniowe, okresu narazie nie widać. Robiłam 2 testy ciążowe Qiuck Vue, pierwszy w 27 dc, a drugi dziś rano,tzn 29dc i oba wyszły negatywnie:( Od kilku dni mierzę temperaturę rano i najpierw wynosiła 36,8 a od 2 dni równe 37. Piersi nadal trochę mnie bolą, ale już nieco mniej niż kilka dni temu. Sama nie wiem,co mam o tym myśleć,,,wciąż mam nadzieję..choć już raczej małą, pewnie okres spóźnia się ze względu na wcześniejszy urlop i zmianę klimatu.. poczekam jeszcze do soboty, jeśli nadal @ nie będzie, to zrobię kolejny test..
Gratuluję wszystkim, którym udało się zafasolkować:)
 
Tak, podobno są one czułe, dlatego je wybralam, choc muszę przyznać, że ostatnim razem rok temu robiłam ich kilka i nawet w dniu spodziewanej @ wynik był negatywny..natomiast 3 dni po terminie @ zrobiłam pre-test i to w porze popołudniowej i wyszły dwie bardzo wyraźne kreski..Pamiętam, że trochę się wtedy zdenerwowałam na Quick Vue, albo byc może zrobiłam go za wcześnie. Teraz myślę, że cykl mi się wydłużył, bo owulację prawdopodobnie miałam 25 lipca(przynajmniej na to wskazywał bół owulacyjny). No nic..pozostaje mi czekać..i modlić się, żeby @ jednak nie przyszła :)
 
Dziewczynki a ja mam pytanko z innej beczki juz kiedys cosik na ten temat pisalam ale wiele sie nie dowiedzialam! :dry:
jaki moga miec wplyw na meskie rzolnierzyki leki sterydowe przecibolwe i przeciwzapalne podane w zastrzykach tzw blokada?!?!?!?! (kręgosłup) bede wdzieczna za jakiekolwiek podpowiedzi :sorry2:
 
Dziewczynki a ja mam pytanko z innej beczki juz kiedys cosik na ten temat pisalam ale wiele sie nie dowiedzialam! :dry:
jaki moga miec wplyw na meskie rzolnierzyki leki sterydowe przecibolwe i przeciwzapalne podane w zastrzykach tzw blokada?!?!?!?! (kręgosłup) bede wdzieczna za jakiekolwiek podpowiedzi :sorry2:

ja niestety nie ma pojęcia :no:
 
reklama
ja też nie wiem i sądzę że to pytanie powinno być skierowane do lekarza te leki przepisującego.. a nie do nas... :sorry2:
 
Do góry