reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

ja też nie wiem i sądzę że to pytanie powinno być skierowane do lekarza te leki przepisującego.. a nie do nas... :sorry2:
wiem to doskonale .... ale akurat teraz nie da rady tak hop siup dostac sie do lekarza ktory wykonywal ten zabieg ... :-( a gdy maz byl u niego kilka miesiecy temu zapomnial sie spytac i dupcia zbita!!! a teraz spanikowany do mnie dzwonil bo mu "kochane" kolezanki nagadaly chyba jakis okropnosci w pracy :-(a pytanie do was skierowalam bo moze ktoras miala podobna sytuacje... tak czy inaczej dzieki :sorry2:
 
reklama
Dziewczyny mam wynik,tzn pani z laboratorium powiedziała mi że wynik jest dodatni i jest ponad 1000 czegoś tam(już nie pamiętam) to dobrz czy źle???
 
Witam Was Wszystkie!!

Ja powolutku przygotowuje się do wyjazdu do pracy. Zamierzam jechać w środę żeby już w czwartek wrócić na długi weekend ( nieźle to sobie wykombinowałam) :-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D, u mnie @ ma przyjść 21 ale po cichutku liczę że może dołączę do tak licznego grona zafasolkowanych :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-). Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny. Ten miesiąc musi jeszcze zaowocować fasolkami. Nie wiem czy pamiętacie jak pisałam o bocianach że je wszędzie widzę, to teraz co chwilę spotykam kobietę w ciąży. Nie mogę się napatrzeć. To musi zadziałać;-);-);-);-);-);-);-);-);-)

Witam
Chciałabym dołączyć do grona Starających się 2008!
To już 5-ty cykl, jak staramy się z mężem o drugą dzidzię, na razie nic nie wychodzi, ale nie tracimy nadziei, że w końcu pojawią się te 2 upragnione kreseczki na teście:tak:
Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamusie :cool2:

Witamy Cię w naszym gronie. powodzenia

Witajcie dziewczynki.Niewytrzymałam i zrobiłam teścik noi dwie kreseczki :) Boże jak ja się ciesz!!!

GRATULACJE wysyłaj fluidki, życzę spokojnej ciąży.:-):-):-):-):-)

Nenius Wielkie , ogromniaste gratulacje . Bardzo się cieszę że tak szybko Ci się udało. Życzę Ci spokojnej ciąży i samych cudownych chwil z maleństwem pod serduszkiem :tak::-)
Witam wszystkie ,,nowe,, starające się , a wszystkie ,,stare,, gorąco pozdrawiam . Wszystkim Wam życzę szybkich sukcesów w zobaczeniu upragnionych II kreseczek:tak:
U mnie łatwo nie idzie , ale powoli do przodu . Wczoraj byłam u lekarza i wydaje się że z dzidzią wszystko ok. Ma teraz 66.8 mm wzrostu i jest bardzo ruchliwa . Żeby nie było zbyt różowo to od 3 tygodni biorę insulinę bo wykryto u mnie cukrzyce ciężarnych ale nie zrażam się tym i wieżę że wszystko szczęśliwie się skończy .
Jeszcze raz Wszystkim Wam życzę owocnego w fasolki lata :tak::-)

Życze Ci wytrwałości i cieszę się że maleństwo zdrowo się rozwija, ściskam mocno.

ania_g21 GRATULUJE!!!!!
Bardzo bardzo barrrdzo sie ciesze i zycze wszystkiego naj naj:-):-):-):-)

Czy wiecie dziewczynki jak wiarygodne jest mierzenie temperatuy w poludnie, bo zmierzylam dzis po powrocie z pracy tak z ciekawosci i mialam 37.4....:confused:

Temperaturkę tylko rano przed wstaniem. Ale i tak uparcie będę każdej powtarzać że najbardziej wiarygodne jest monitorowanie cyklu.


Witam :) Mam metlik w glowie . Byla bym wdzieczna jezeli ktos mogl by mi pomoc. Zaczne od poczatku okolo 2 miesiace temu przestalam brac antykoncepcje. Pierwszy miesiac odczekalam od drugiego zaczelismy z mezem starac sie o dzidziunie. Moj cykl ostatnio byl dosc krotki 23 dni. Wyliczylam sobie ze skoro mialam miesiaczke 15 lipca to okolo 26 lipca moge miec dni plodne. Probowalismy w tym czasie. Dziwnie jednak bo nie mialam zabardzo odpowiedniego sluzu a przedewszytkim zadnych boli brzucha nawet piersi. Nastepnie okolo 30 lipca zlapal mnie potworny bol brzucha, kochalismy w ten dzien ale moj maz chyba sie zestresowal i nie skonczyl.:( Dzisiaj jest dokladnie 23 dni wiec pewnie dostane miesiaczke (wolala bym niehmmm) ale czuje bole brzucha i takie napiecie przed miesiaczkowe. Wczoraj mnie dziwnie naszlo zeby sprawdzic sobie temperature i bylam w szoku :eek: 37,5 nie jestem nawet przeziebiona. Sprawdzilam dopochwowo. Wiem ze powinnam sprawdzac temperature systematycznie ale zamierzam to zaczac od przyszlego cyklu. Mam kilka pytan, oczywiscie nie licze ze to ciaza, ale chciala bym wiedziec czy to normalne ze przed miesiaczka jest podwyzszona temperatura? Czy to normalne ze owulacja jest tak pozno 17 dzien cyklu i tylko tydzien przed miesiaczka. Gdzies czytalam ze od jajeczkowania do okresu jest zreguly 2 tygodnie. Byla bym wdzieczna jezeli ktos by mi pomogl.

Anek ja również życzę ci żeby to była fasolka, gdyby jednak było inaczej to jak już wyżej pisałam spróbuj monitorować cykl u każdej kobiety jest inaczej. Ja mam cykle 29 dniowe i owulacje w 13dc. Poza tym weź pod uwagę że świeżo odstawiłaś antykoncepcje i Twój organizm może jeszcze płatać figle. Życze powodzenia:-):-):-):-)

wiatm was wszystkie,dopiero zaczynam,ale serdecznie pozdrawiam,bardzo sie ciesze że nie jestem juz sma z tym starniem sie:):)pozdrawiam;-);-)

Witam Cię serdecznie :-):-):-):-)

Witajcie wszystkie z ranka!!!! wiem ...dawno mnie nie było, ale dużo się zmienilo!!! Przede wszystkim serdeczne gratulacje dla basias, ani_g21 i dla Ciebie nenius :-):-):-) dbajcie o siebie!!!
Tak skromnie się przyznam że po wielu wielu miesiącach ( 11) tracenia nadzieji i zawodu w końcu się udało!!!!!! i to bez zadnych specjalnych badań, po prostu!!! Dzis rano testowanko bo objawy miałam identyczne jak ania_g21!!! i tak śledziłam od kilku dni wątki i wczoraj pod jej wplywem nie wytrzymalam i kupiłam teścik i co!? Dzis rano II krechy!!!!!! :-):-):-)Jestem przeszczęśliwa ze w końcu Nam się udało!Dzis lub jutro jak się uda ide do ginki upewnic sie na 100%, a w sobotę na 2 tyg nad morze wypocząć :tak: dziewczyny jednak WIARA CZYNI CUDA! Wierzyłam gdzies tam do końca choś czasami bylo ciężko, tym bardziej że miałam nieregularne @ ale teraz to juz przeszłość! Ciesze się razem z Wami kochaniutkie!!! i obiecuje że teraz bede tu cześciej przebywać;-) dajcie mi troche czasu nim nadgonie tematy ;-) i nie gniewajcie się :tak: Miłego dnia!!!

GRATULACJE, ten miesiąc jest naprawdę owocny, życzę spokojnej ciąży i wysyłaj nam fluidki:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Witajcie dziewczynki! Wracam po kilkumiesięcznej nieobecności z decyzją o rozpoczęciu starań!
Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom! Jak miło czytać takie wiadomości! Aż serce rośnie! Pozdrawiam
 
Czesć dziewczyny :-) powracam po krotkiej nieobecności na forum , mam nadzieje że teraz bedzie lepiej z tymi moimi staraniami zaczynam właśnie 5ty cykl starań .
Gratuluje zafasolkowanym :-) a za reszte i siebie trzymam mocno kciołki bardzo mocne
 
Dzień dobry z ranka:-) wyslalam dziś męża po moją betkę :tak:

agunia_767 to tak żeby w końcu się spelniło ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
nati/misio , butterfly WITAJCIE! Życzę szybciutkiego zafasolkowania a żeby było łatwiej przesyłam fluidki ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ :tak:
ania_g21 serdecznie gratuluje fasolki!!! mam nadzieje dziś tez się cieszyć;-) który to tydzień wiesz może?
 
reklama
Ja byłam dzisiaj zrobić betke ale niestety wyniki będą najwcześniej w poniedziałek a najpóźniej w środe:-(. Chyba się ich nie doczekam.
 
Do góry