reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Cześć dziewczynki.Megi z całego serduszka gratuluje!!!Ja musze wybrać się do ginekologa że by potwierdzić wszystko.Chciałam iść na bete ale nie wiem gdzie u mnie w Olsztynie moge to zrobic...
 
reklama
aple - no temp dość niska, ale tylko regularna obserwacja kilku cykli mogłaby powiedzieć czy to u Ciebie normalne np przed @ czy nie.. A może faktycznie termometr coś nie teges? jaki używasz? ile czasu mierzysz?

ania g - betę robią w każdym laboratorium. może spróbuj podzwonić i dowiedzieć się jakie ceny i kiedy wyniki by były? na prawdę warto bo będziesz miała 100% pewności że dzidziuś w Tobie zamieszkał :))

megi - super że wizyta już umówiona :-):-)
 
Cześć :-)
Witajcie dziewczynki.Niewytrzymałam i zrobiłam teścik noi dwie kreseczki :) Boże jak ja się ciesz!!!

WOW, super :-) Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nenius Wielkie , ogromniaste gratulacje . Bardzo się cieszę że tak szybko Ci się udało. Życzę Ci spokojnej ciąży i samych cudownych chwil z maleństwem pod serduszkiem :tak::-)
Witam wszystkie ,,nowe,, starające się , a wszystkie ,,stare,, gorąco pozdrawiam . Wszystkim Wam życzę szybkich sukcesów w zobaczeniu upragnionych II kreseczek:tak:
U mnie łatwo nie idzie , ale powoli do przodu . Wczoraj byłam u lekarza i wydaje się że z dzidzią wszystko ok. Ma teraz 66.8 mm wzrostu i jest bardzo ruchliwa . Żeby nie było zbyt różowo to od 3 tygodni biorę insulinę bo wykryto u mnie cukrzyce ciężarnych ale nie zrażam się tym i wieżę że wszystko szczęśliwie się skończy .
Jeszcze raz Wszystkim Wam życzę owocnego w fasolki lata :tak::-)

Dziękuję Ci bardzo :-), rzeczywiscie nie za wesoło u Ciebie z ta cukrzycą ale słuchaj lekarza a wszytsko bedzie dobrze :tak:, pozdrawiam

Witajcie :-)

Ojej ile fasolek!!!! Wszystkim gratuluję i życzę spokojnej ciąży i proszę o maaaaasę fluidków, bo u mnie niestety @ przyszła (w sumie to wiedziałam, że tak będzie, bo owu nie było). Nowy cykl nowa nadzieja :-)

no to przytulam i puszczam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


wiatm was wszystkie,dopiero zaczynam,ale serdecznie pozdrawiam,bardzo sie ciesze że nie jestem juz sma z tym starniem sie:):)pozdrawiam;-);-)

witam serdecznie

wielkie gratulacje, szczęśliwych kolejnych 8 miesiecy z malenstwem pod seruszkiem .....:tak::-D:tak:

dziekuję serdecznie, wypoczywaj i.............wracaj z fasolką :tak:

jak wczesniej pisałam zrobiłam test i w sumie wyszły dwie kreski, ale cały czas mnie dreczy czy nie zrobiłam go za wczesnie. @ sóźnia mi się 3 dni teoretycznie powinnam dostać 2-3 sierpnia po duphastonie. tak jak pisałyście pójde na te badania beta ale czy w takim przypadku moge iśc juz w przyszłym tygodniu? boje się że powtórny test wyjdzie negatywny:-(. (wiem że może marudze, przepraszam i prosze o odp)

na pewno nie za wcześnie, test robi się w terminie @ a czasem nawet wcześniej wychodzi pozytywny. Idź na betę dzisiaj/jutro :tak:

Witajcie wszystkie z ranka!!!! wiem ...dawno mnie nie było, ale dużo się zmienilo!!! Przede wszystkim serdeczne gratulacje dla basias, ani_g21 i dla Ciebie nenius :-):-):-) dbajcie o siebie!!!
Tak skromnie się przyznam że po wielu wielu miesiącach ( 11) tracenia nadzieji i zawodu w końcu się udało!!!!!! i to bez zadnych specjalnych badań, po prostu!!! Dzis rano testowanko bo objawy miałam identyczne jak ania_g21!!! i tak śledziłam od kilku dni wątki i wczoraj pod jej wplywem nie wytrzymalam i kupiłam teścik i co!? Dzis rano II krechy!!!!!! :-):-):-)Jestem przeszczęśliwa ze w końcu Nam się udało!Dzis lub jutro jak się uda ide do ginki upewnic sie na 100%, a w sobotę na 2 tyg nad morze wypocząć :tak: dziewczyny jednak WIARA CZYNI CUDA! Wierzyłam gdzies tam do końca choś czasami bylo ciężko, tym bardziej że miałam nieregularne @ ale teraz to juz przeszłość! Ciesze się razem z Wami kochaniutkie!!! i obiecuje że teraz bede tu cześciej przebywać;-) dajcie mi troche czasu nim nadgonie tematy ;-) i nie gniewajcie się :tak: Miłego dnia!!!

dziekuję i baaaaaaaaaaaardzo gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


No i d****. Zmierzylam dzis rano i mialam 35.3.:-(( troche dziwna ta temp i chyba stanowczo za niska co?abo ja jestem dziwna albo musze zmienic termometr:dry:)a jesli chodzi o normalna @ to cisza..
Chyba przejde sie do przychodni i dowiem sie dokladnie czy robia tutaj ta bete czy nie. Zalezy mi zeby wiedziec bo za kilka tygodni mamy wesele(w chwili obecnej jestesmy po slubie cywilnym) i chcialabym pojsc np na sloarium i wolalabym wiedziec czy nikomu w brzuszku przypadkiem nie zrobie krzywdy:-(

rzeczywiście niska bardzo ta tempka...ale może faktycznie cos nie tak z termometrem. Zrób betę, będziesz miała pewność :tak:
 
Ivi a wiec napisze tak:

Pomairowiczka ze mnie zadna:-p Na poczatku w pierwszym miesiacu staranek zaczelam mierzyc i robilam to "az" przez kilka dni, i dalam sobie spokoj. I wczoraj przypomnialo mi sie jak ze kiedys czytalam ze mierzeniem temp mozna sprawdzic czy to co dzieje sie w brzuszku idzie w kierunku fasolki czy nie.
Ale wiem.....powinam to robic regularnie a nie z "doskoku". troszke sie wyglupilam..:sorry2:
 
hihi nei wygłupiłaś się:) chodzi o to że możliwe jest że u Ciebie pod koniec cyklu temp spada aż tak nisko i to nic strasznego :) jak napisał mi jeden z expertów na 28dni jak dopiero zaczynałam obserwacje " u kobiet wszystko jest normalne" ;)
 
hihi nei wygłupiłaś się:) chodzi o to że możliwe jest że u Ciebie pod koniec cyklu temp spada aż tak nisko i to nic strasznego :) jak napisał mi jeden z expertów na 28dni jak dopiero zaczynałam obserwacje " u kobiet wszystko jest normalne" ;)

Masz racje ivi u "kobiet wszystko jest normalne" hihihi nawet moj maz tak mowi:-D
 
nenius - no raczej nie.. raczej to świadczy o spadku przed @...
ale obserwacje polecam :tak::tak:

aple - hhehe wiesz, ja dłuuugo nie mogłam pojąć że nikt mi nie może powiedzieć czy tak jest dobrze czy nie... ;) ale nauczyłam się cierpliwości i dystansu do wszystkiego co się dzeije z moim organizmem :)
 
tyle tylko, że wydaje mi się, że taka tempka (o ile termometr jest dobry) o fasolce nie świadczy (zdecydowanie za niska)

Termometr mam elektryczny ze slepu za "funciaka":zawstydzona/y: mimo wszystko nenus tez juz sie nie napalam ze to fasolinka...nawet to ze nie mam apetytu jak zawsze i jestem strasznie zmeczona w moim pprzypadku to nic takiego. Ja poprostu uwielbiam spac a brak apetytu to pewnie nerwy przed weselem ktore juz niedlugo... No ale nic dzis pojde sie zapytac czy robia takie badanie krwi(wydaje mi sie ze chyba powinni:confused:)
;-*******
 
reklama
Do góry