reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
Witam serdeczmie nowe staraczki :-)

A teraz niespodzianka poranna dla Was ;-)

wielkie gratulacje, szczęśliwych kolejnych 8 miesiecy z malenstwem pod seruszkiem .....:tak::-D:tak:

i ja witam, także z niespodzianką


takie niespodzianki to możemy czytac i ogladać codziennie ... tez wielkie gratulacje i samych wspaniałycj chwil z malenstwem pod serduszkiem .....:tak::-D:tak:

A ja się pochwalę, że mój TŻ kupił nam witaminki z kwasem foliowym:cool2:poooowwwoolluuttkuu zaczynamy przygotowania do rozpoczęcia staranek:-D:-D

dobry początek, wspólne przygotowania ... a potem wspólne starnia .... :tak:

ania_g21 GRATULUJE!!!!!
Bardzo bardzo barrrdzo sie ciesze i zycze wszystkiego naj naj:-):-):-):-)

Czy wiecie dziewczynki jak wiarygodne jest mierzenie temperatuy w poludnie, bo zmierzylam dzis po powrocie z pracy tak z ciekawosci i mialam 37.4....:confused:

jak juz Ivi napisała, do obserwacji taki pomiar temperatury nic nie wnosi ....

a ja witam Was serdecznie z nadmorskiej krainy zachodniego wybrzeża, witam Wszystkie nowe starczki i życze szybkiego sukcesu II kreseczek ........ a wszytkim nowym mamusiom wielkie gratulacje i szczęśliwych miesiecy z rosnacym brzuszkiem ..... :tak::-D:tak:

a ja niby testuje na dniach, ale wewnetrznie nic nie czuje, a raczej czuję,że jednak @ przyjdzie, ale znowu z małym poslizgiem , ale pozyjemy zobaczymy ........ chociaż nałapałam świerzych fluidków ..... :-p

przyjemnej nocki
pozdrawiam serdecznie z urlopu ..... :laugh2:
 
Dziewczyny, proszę nowe o zgłoszenie się na PW do mnie w celu wpisania na listę.
Nasze świerzo zafasolkowane staraczki proszę także o zgłoszenie do mnie w celu wstawienia dwuch kreseczek na liście. Zróbcie to w momęcie, który uznacie za najlepszy, teraz lub po potwierdzeniu przez lekarza :-).
 
jak wczesniej pisałam zrobiłam test i w sumie wyszły dwie kreski, ale cały czas mnie dreczy czy nie zrobiłam go za wczesnie. @ sóźnia mi się 3 dni teoretycznie powinnam dostać 2-3 sierpnia po duphastonie. tak jak pisałyście pójde na te badania beta ale czy w takim przypadku moge iśc juz w przyszłym tygodniu? boje się że powtórny test wyjdzie negatywny:-(. (wiem że może marudze, przepraszam i prosze o odp)
 
basias beta może wykryć ciąże już ok 7-9 dni po zapłodnieniu
także nie zwlekaj i idź jeszcze dzisiaj :)
do bety nie musisz być na czczo, więc śmigaj i poproś o betę w trybie expresowym to może jeszcze dziś będziesz mieć wyniki :-)

buziaki na now dzień dla wszystkich :)
 
Witajcie wszystkie z ranka!!!! wiem ...dawno mnie nie było, ale dużo się zmienilo!!! Przede wszystkim serdeczne gratulacje dla basias, ani_g21 i dla Ciebie nenius :-):-):-) dbajcie o siebie!!!
Tak skromnie się przyznam że po wielu wielu miesiącach ( 11) tracenia nadzieji i zawodu w końcu się udało!!!!!! i to bez zadnych specjalnych badań, po prostu!!! Dzis rano testowanko bo objawy miałam identyczne jak ania_g21!!! i tak śledziłam od kilku dni wątki i wczoraj pod jej wplywem nie wytrzymalam i kupiłam teścik i co!? Dzis rano II krechy!!!!!! :-):-):-)Jestem przeszczęśliwa ze w końcu Nam się udało!Dzis lub jutro jak się uda ide do ginki upewnic sie na 100%, a w sobotę na 2 tyg nad morze wypocząć :tak: dziewczyny jednak WIARA CZYNI CUDA! Wierzyłam gdzies tam do końca choś czasami bylo ciężko, tym bardziej że miałam nieregularne @ ale teraz to juz przeszłość! Ciesze się razem z Wami kochaniutkie!!! i obiecuje że teraz bede tu cześciej przebywać;-) dajcie mi troche czasu nim nadgonie tematy ;-) i nie gniewajcie się :tak: Miłego dnia!!!
 
Ostatnia edycja:
megi GRATULACJE!!!!!!!!!
jaki super czas :-):-):-):-):-):-)tyle nowych mamusiek :-):-):-):-)
 
Witajcie dziewczynki w ten piekny czwartkowy poranek :tak:
jak wczesniej pisałam zrobiłam test i w sumie wyszły dwie kreski, ale cały czas mnie dreczy czy nie zrobiłam go za wczesnie. @ sóźnia mi się 3 dni teoretycznie powinnam dostać 2-3 sierpnia po duphastonie. tak jak pisałyście pójde na te badania beta ale czy w takim przypadku moge iśc juz w przyszłym tygodniu? boje się że powtórny test wyjdzie negatywny:-(. (wiem że może marudze, przepraszam i prosze o odp)
Słonko skoro test "sikany" wyszedl pozytywnie to obstawiam ze tym bardziej powinien byść z krwi czyli betaHcg ponieważ oba testy wykrywają ten sam hormon gonadotropiny kosmowowej ktory wystepuje w zasadzie tylko u kobiet ciezarnych !!!!:-D i tak jak ivi naspisala lec do laboratorium jak tylko bedziesz gotowa! jak masz opakowanie od testu sprawdz jaka mial czułość czyli jakie minimalne stezenie hormonu wykrywa najcześciej jest to 25mlU/ml ale bywają juz od 10ml :tak: trzymam kciuki za piekna betkę!!!:-D
Witajcie wszystkie z ranka!!!! wiem ...dawno mnie nie było, ale dużo się zmienilo!!! Przede wszystkim serdeczne gratulacje dla basias, ani_g21 i dla Ciebie nenius :-):-):-) dbajcie o siebie!!!
Tak skromnie się przyznam że po wielu wielu miesiącach ( 11) tracenia nadzieji i zawodu w końcu się udało!!!!!! i to bez zadnych specjalnych badań, po prostu!!! Dzis rano testowanko bo objawy miałam identyczne jak ania_g21!!! i tak śledziłam od kilku dni wątki i wczoraj pod jej wplywem nie wytrzymalam i kupiłam teścik i co!? Dzis rano II krechy!!!!!! :-):-):-)Jestem przeszczęśliwa ze w końcu Nam się udało!Dzis lub jutro jak się uda ide do ginki upewnic sie na 100%, a w sobotę na 2 tyg nad morze wypocząć :tak: dziewczyny jednak WIARA CZYNI CUDA! Wierzyłam gdzies tam do końca choś czasami bylo ciężko, tym bardziej że miałam nieregularne @ ale teraz to juz przeszłość! Ciesze się razem z Wami kochaniutkie!!! i obiecuje że teraz bede tu cześciej przebywać;-) dajcie mi troche czasu nim nadgonie tematy ;-) i nie gniewajcie się :tak: Miłego dnia!!!
megi24 z calego serduszka gratuluje i fasolki i wytrwalosci :-D:laugh2:zycze pieknych 8 miesiecy !!!!
alez nam sie posypaly fasolki co dzien to nowe super!!!!:-D a moze ktorys przyszly tatus zarazil by mojego checiami!!!!! jakies meskie fluidki by sie przydaly :-D milego dnia dziewczynki:-)
 
aple -wciągu dnia temp nie jest wiarygodna... a przynajmniej nie do obserwacji ;) zmierz jutro zaraz przed wstaniem z wyrka:)

No i d****. Zmierzylam dzis rano i mialam 35.3.:-(( troche dziwna ta temp i chyba stanowczo za niska co?abo ja jestem dziwna albo musze zmienic termometr:dry:)a jesli chodzi o normalna @ to cisza..
Chyba przejde sie do przychodni i dowiem sie dokladnie czy robia tutaj ta bete czy nie. Zalezy mi zeby wiedziec bo za kilka tygodni mamy wesele(w chwili obecnej jestesmy po slubie cywilnym) i chcialabym pojsc np na sloarium i wolalabym wiedziec czy nikomu w brzuszku przypadkiem nie zrobie krzywdy:-(

Pozdrawiam Was wszystkie w czwartkowy ranek.U mnie za oknem pochmurno ale cieplo.

Buziaki
 
reklama
a ja właśnie się umowiłam do lekarki na 26 sierpnia- w ten dzień moja mamcia kończy 50 lat!!! ale prezent jej zrobimy :) dziś lub jutro ide zrobić betke- zobaczymy czy mi się to uda a chcialabym przynajmniej to mieć załatwione przed urlopem ;-)
 
Do góry