reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Nenius Wielkie , ogromniaste gratulacje . Bardzo się cieszę że tak szybko Ci się udało. Życzę Ci spokojnej ciąży i samych cudownych chwil z maleństwem pod serduszkiem :tak::-)
Witam wszystkie ,,nowe,, starające się , a wszystkie ,,stare,, gorąco pozdrawiam . Wszystkim Wam życzę szybkich sukcesów w zobaczeniu upragnionych II kreseczek:tak:
U mnie łatwo nie idzie , ale powoli do przodu . Wczoraj byłam u lekarza i wydaje się że z dzidzią wszystko ok. Ma teraz 66.8 mm wzrostu i jest bardzo ruchliwa . Żeby nie było zbyt różowo to od 3 tygodni biorę insulinę bo wykryto u mnie cukrzyce ciężarnych ale nie zrażam się tym i wieżę że wszystko szczęśliwie się skończy .
Jeszcze raz Wszystkim Wam życzę owocnego w fasolki lata :tak::-)
 
reklama
ania g - jejku jakie cudne wieści!! GRATULACJE!!:)) spokojnej ciąży, zdrowego maleństwa i radości i szczęścia w życiu!!:-):-):-):-)
 
ania_g21 GRATULUJE!!!!!
Bardzo bardzo barrrdzo sie ciesze i zycze wszystkiego naj naj:-):-):-):-)

Czy wiecie dziewczynki jak wiarygodne jest mierzenie temperatuy w poludnie, bo zmierzylam dzis po powrocie z pracy tak z ciekawosci i mialam 37.4....:confused:
 
Ostatnia edycja:
Teraz musze chyba się umówić na wizyte do p.Ginekolog żeby porobić badania.Noi niech napewno potwierdzi wszystko.Druga kreska była dość dobrze widoczna noi @ brak... w pełni będe sie cieszyc po wizycie o ginki.Dziękuje wszystkim za gratulacje i mocno trzymam kciuki za was wszystkie.Będe dawać znać co u mnie.
 
Witajcie :-)

Ojej ile fasolek!!!! Wszystkim gratuluję i życzę spokojnej ciąży i proszę o maaaaasę fluidków, bo u mnie niestety @ przyszła (w sumie to wiedziałam, że tak będzie, bo owu nie było). Nowy cykl nowa nadzieja :-)

Ale ciśnienie mi troszkę opadło, bo w pracy mam całą masę nowych rzeczy do opanowania. Może to pomoże hihi ;-)

A jeśli patrzeć na "otoczenie" na liście staraczek, to wokół mnie niestety brak kreseczek :-( Dziewczyny fasolkujcie!!! ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam :) Mam metlik w glowie . Byla bym wdzieczna jezeli ktos mogl by mi pomoc. Zaczne od poczatku okolo 2 miesiace temu przestalam brac antykoncepcje. Pierwszy miesiac odczekalam od drugiego zaczelismy z mezem starac sie o dzidziunie. Moj cykl ostatnio byl dosc krotki 23 dni. Wyliczylam sobie ze skoro mialam miesiaczke 15 lipca to okolo 26 lipca moge miec dni plodne. Probowalismy w tym czasie. Dziwnie jednak bo nie mialam zabardzo odpowiedniego sluzu a przedewszytkim zadnych boli brzucha nawet piersi. Nastepnie okolo 30 lipca zlapal mnie potworny bol brzucha, kochalismy w ten dzien ale moj maz chyba sie zestresowal i nie skonczyl.:( Dzisiaj jest dokladnie 23 dni wiec pewnie dostane miesiaczke (wolala bym niehmmm) ale czuje bole brzucha i takie napiecie przed miesiaczkowe. Wczoraj mnie dziwnie naszlo zeby sprawdzic sobie temperature i bylam w szoku :eek: 37,5 nie jestem nawet przeziebiona. Sprawdzilam dopochwowo. Wiem ze powinnam sprawdzac temperature systematycznie ale zamierzam to zaczac od przyszlego cyklu. Mam kilka pytan, oczywiscie nie licze ze to ciaza, ale chciala bym wiedziec czy to normalne ze przed miesiaczka jest podwyzszona temperatura? Czy to normalne ze owulacja jest tak pozno 17 dzien cyklu i tylko tydzien przed miesiaczka. Gdzies czytalam ze od jajeczkowania do okresu jest zreguly 2 tygodnie. Byla bym wdzieczna jezeli ktos by mi pomogl.
 
Anek - od początku:)
przede wszystkim - owu może być tak "późno" - zobacz choćby na mój cykl na28dni. Ja zwykle miewam owu ok 19-20dc (dnia cyklu) przy cyklach30-33dni,lub ok 14dc przy cyklach 28-29dni. Wszystko zależy od kobiety:)
Po drugie - to normalne że temp przed @ jest podwyższona. Kiedy ją mierzylaś? rano, przed wstaniem z łóżka, po min. 4 godzinach odpoczynku? bo tylko taki pomiar jest wiarygodny..
Po trzecie - życzę z całego serca żeby to była fasoleczka :)))
 
aple -wciągu dnia temp nie jest wiarygodna... a przynajmniej nie do obserwacji ;) zmierz jutro zaraz przed wstaniem z wyrka:)
 
reklama
aple -wciągu dnia temp nie jest wiarygodna... a przynajmniej nie do obserwacji ;) zmierz jutro zaraz przed wstaniem z wyrka:)
 
Do góry