reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

czesc wszytskim
marzenixx- :**
lilu19- dzieki kochana

a ja juz mam ustalony termin laparo na 13 sieprnia.. 12 ide juz do szpitala..boje sie strasznie...zeby wszytsko sie udalo.. i zeby nic innego nie wyszlo.. dzis sie dowiedzialam ze moja przyjaciolka zaciazyla - i tak msutasno mi sie zrobilo ze ja normalna byc nie moge, tylko zawsze cos mi musi byc..:/ nie zebym jej zle zyczyla ale smutno mi strasznie sie zrobilo.. oczywiscie to zazdrosc pozytywna..
narazie czekam z niecierpliwoscia na 12 sierpnia to za 3 tygodnie... 30 lipca mam 2 zastrzyk szczepionka przeciw zoltaczce..:/ jednym slowem nie mam najlepszego humorku dzis:/
 
reklama
:tak:WITAM WSZYSTKIE STARACZKI, TAKZE NOWE!!!
Dziewczyny mam nadzieje ze wasze marzenie się spełni i moje tez!

Rudka gratuluje małego skarbka, sliczniusi!

Tikanis nic się nie martw, napewno ten zabieg pomoze!powiem Ci ze moja kolezanka miala i zaraz zaszla w ciąże!tez miala pco, nie martw się napewno będziesz szybciutko w ciąży!zobaczysz jak się bociany nad tobą rozlataja!

Marzenixx jedziesz nad morze? wez mnie ze sobą !!!!!!!! ja kocham polskie morze!:tak:to urlopuj się kochana, wypoczywaj a moze cosik zmajstrujecie...bylo by teraz takie nie planowane;-).....hihi ale jakie kochane:tak:

ja dziewczynki nalesniczki dla męzusia robilam i ide zaraz się kąpac....a weekend juz !tylko moja polowa ma zmiane i nici z wyjazdu gdziekolwiek...:-(

a propo tempki....ja nawet w dzien @ mialam 37.2 przed sama @ dopiero spadla
 
dzieki bablyss- ja wlasnie tez znam kolezanke ktora tez miala pco i tez laparo i po laparo od razu zaszla w ciaze.. wierze ze mi sie tez uda wkoncu:zawstydzona/y:
 
GRATULUJE zafasalkowanym:tak::tak::tak::-):-):-)dostalyscie ten przepiekny DAR od Boga:tak:szanujcie GO i dbajcie o siebie i Fasolinke:tak:
Dziewczyny poradzcie.. jezeli mi sie zmienila dlugosc cyklu na 28 dni to owulacja w ktorym dniu cyklu powinna sie zjawic?? w 16??:confused: dziekuje za rade z gory:-p buziaki owocnej nocki:-D
 
Witajcie
Mam na imię Monika i mam 24 lata, od roku i dwóch miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. Mam nadzieję że pozwolicie mi dołączyć do Waszego grona??Pozdrawiam
 
Otoz 23 lipca robilam test ciazowy bo spozniala mi sie miesiaczka juz okolo 10 dni i wynik wyszedl pozytywny:-D:-D
Test powtorzylam na drugi dzien rano bo nie wierzylam oczom hihi ale wyszlo to samo
ogromne gratulacje!!!!!!! to bedziesz miala wiosennego dzidziusia i cale nastepne lato spacerkowe z bobaskiem:-) bardzo sie ciesze
jednym slowem nie mam najlepszego humorku dzis:/
witaj tikanis krok za kroczkiem doprowadzi cie w koncu do upragnionego malenstwa, bardzo w to wierze a i ty mysl pozytywnie:)
Witajcie
Mam na imię Monika i mam 24 lata, od roku i dwóch miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. Mam nadzieję że pozwolicie mi dołączyć do Waszego grona??Pozdrawiam
witam serdecznie i zycze jak najszybszego zafasolkowania
 
BeatkaShyla gratulacje.

Dziekuje slicznie:-)

IwonakaGRATULUJE zafasalkowanym:tak::tak::tak::-):-):-)dostalyscie ten przepiekny DAR od Boga:tak:szanujcie GO i dbajcie o siebie i Fasolinke:tak:

tak kochana masz racje piekny prezent :tak:my obchodzilismy 24 lipca 4 rocznice slubu i w ten dzien taki prezent dostalismy normalnie czulam sie jakbym byla najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi:-):-)

rudkaogromne gratulacje!!!!!!! to bedziesz miala wiosennego dzidziusia i cale nastepne lato spacerkowe z bobaskiem:-) bardzo sie ciesze

Dziekuje rudka ja tez sie bardzo ciesze:-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry