reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

pytałam o to lekarza i powiedział mi , że spokojnie można brać do momentu spodziewanej miesiączki i jeśli ona się nie pojawi, to zrobić teścik i jeśli będzie pozytywny , to odstawić
czytałam tez na forach wypowiedzi dziewczyn które sie nim wspomagały i zaszły w ciążę i pisały to samo

Dziękuję za uspokojenie mnie :)
 
reklama
modroklejka- serdecznie gratuluję II ja swije zobaczylam 3t temu ale niestety dzidzius sie nie zawiązał :-(

jesli moge ci cos zasugerować to idź do lekarza jak najszybciej, zrób badania i koniecznie na USG dopochwowe jak minie 7tc nie wczesniej, do tego czasu odpoczywaj, nie stresuj się, odżywiaj...

boli mnie brzuch, straszne sie boję tego co mnie czeka, szpitala, zabiegu, nie wiem jak ja to dam radę znieść :-(. Dzis byłam pobrac krew, kolejne pobranie w pn a we wtorek juz bedzie wszystko wiadomo :-( na 200%
 
tak wiec informuje, chwale sie i ciesze, oraz prycham fluidkami na wszystkie chętne
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

wielkie gratulacje........, a fluidki i ja łapie, bo na dniach będa potrzebne........., i szczęśliwych 8 miesięcy z maleństwem pod serduszkiem ...... :tak::-D:tak:

boli mnie brzuch, straszne sie boję tego co mnie czeka, szpitala, zabiegu, nie wiem jak ja to dam radę znieść :-(. Dzis byłam pobrac krew, kolejne pobranie w pn a we wtorek juz bedzie wszystko wiadomo :-( na 200%

przytulam jeszcze raz mocno i pamietaj,że jesteśmy z Tobą..... :tak::tak::tak:
 
pixella tak mi przykro z twojego powodu :-:)-( nie załamuj się tylko....

mordoklejka ogromniaste gratulacje :tak:

a ja dzis standardowo zmęczona i głowa mnie boli, ale humro mam rewelacyjny, otóż wczoraj załatwiłam coś bardzo waznego dla mnie i nietylko i z tegóż powodu jestem dziś werry happy !!:-D
 
tak wiec informuje, chwale sie i ciesze, oraz prycham fluidkami na wszystkie chętne
~~
GRATULUJĘ :-D:-D:-D Fluidki się przydadzą, dziękujemy :tak:

Moja sasiadka się smieje, że teraz naresztie sobie mój facet poużywa.
Mój najpierw się cieszył ale później jak do niego dotarło, że trzeba w określonych dniach itp. to troszkę mi się wycofał. Teraz jest już dobrze wie, że nasze poświecenie przyniesie kiedyś słodki efekt.

Pixella77 wiem co przeżywasz, ja wprawdzie cieszyłam się przez jeden dzień, że zostanę mamą ale i tak to był dla mnie cios jak wszystko się skończyło. Dasz radę, my kobiety jesteśmy silne.

Marzenixx Twój dzień się zbliża wielkimi krokami. Super :-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny:)

Ja również się staram, niestety już ponad 3 lata oczekuję na potomstwo, niecały rok temu poddałam się, jednak od miesiąca podjeliśmy z mężem kolejne starania o fasolkę. Mam nadzieję, że tym razem się uda. Trzymam kciuki.

Agnieszka
 
Cześć Dziewczyny:)

Ja również się staram, niestety już ponad 3 lata oczekuję na potomstwo, niecały rok temu poddałam się, jednak od miesiąca podjeliśmy z mężem kolejne starania o fasolkę. Mam nadzieję, że tym razem się uda. Trzymam kciuki.

teraz bedzie raźniej .... i ja też życzę aby te marzenia o maleństwie spelniły sie jak najszybciej ..... :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Hej,

trochę mnie nie było - tzn. byłam, czytałam, ale nic nie pisałam. Musiałam przerwać staranka bo dopadł mnie jakis wirus. Na szczęście tempka nie przekroczyła 38 stopni więc mam nadzieję, że jakby co to fasoleczce nic się nie stało. Leków rzecz jasna na wszelki wypadek nie brałam, na szczęście zaczynam czuć się już trochę lepiej.

Pixella :-:)-:)-( - tak strasznie Ci współczuję, przytulam mocno. Myśl teraz o córeczce, ona Cie potrzebuje, nnie mozesz pogrążyć się w bólu, musisz nauczyć się uśmiechać na nowo dla niej :tak:

Modroklejka - gratuluję, bardzo się cieszę :tak:

Ps. witam serdecznie nowe osoby :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Musiałam przerwać staranka bo dopadł mnie jakis wirus. Na szczęście tempka nie przekroczyła 38 stopni więc mam nadzieję, że jakby co to fasoleczce nic się nie stało. Leków rzecz jasna na wszelki wypadek nie brałam, na szczęście zaczynam czuć się już trochę lepiej.
Oj nie choruj nam więcej. Życzę dużo zdrówka. Niech uciekają wiruski ...i pojawia się fasolinka :tak:

Owulacje będę mieć prawdopodobnie w sobotę więc czekają mnie intensywne staranka :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry