reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Witajcie Dziwczyny.....

ale jestem szczesliwa, otoz moja przyjaciolka zobaczyla dzisiaj na tescie II kreseczki ( w sumie nie na jednym ) :-D:-D:-D
dodam ze ma 32 lata, 3 lata staran za soba, ciaze pozamaciczna :-( stwierdzone PCO ,niedroznosc jajowodow( jeden udrazniony po Hsg ktore miala 3 miesiace temu) drugi miesiac na CLO, noi sie udalooo
w przyszlym tygodniu jedzie do gina, zobaczyc czy wszystko jest ok, i fasolka jest tak gdzie powinna :tak:
Ale jej pozytywnie zazdroszcze :sorry2:

a tak wogole to stwierdzilam ze mam strasznie dziwna @
po pierwsze : mam duzo duzych skrzepow
Po drugie jest jakias kleista ( nie zebym ja dotykala, ale wogole sie nie chce wchlaniac do tampona czy podpaski )
Wogole przepraszam za szczegoly...:zawstydzona/y:
a po trzecie: wogole jest dziwna :szok:
moze mialam jakies mikroporonienie ?
hmmmm dobra nie bede sie zadreczac !!!

A Co u was kochane, co taka cisza dzisiaj ???
 
reklama
Witajcie
Wróciłam z usg i w tym cyklu mam tylko 1 pęcherzyk w lewym jajniku(w poprzednim cyklu lewy jajnik strajkował a dziś jest odwrotnie). Jutro na 18 idę zobaczyć czy podrósł i dostanę pregnyl. Pytałam się gin o zwiększenie dawki clo a ona powiedziała, żeby zacząć od 3dc 2 tabletki ale do karty nie wpisuje bo nie chce zapeszyć tego cyklu.
O mojej podwyższonej becie z zeszłego cyklu mówiła, że to mogła być ciąża biochemiczna i żeby się nie przejmować bo tak czasem się zdarza. No i mówiła, że gdybym bety nie robiła to bym nawet nie wiedziała i żeby się nie zadręczać.

Sofik my w zeszłym cyklu przytulaliśmy się 2 dni przed owulacją, w dzień owulacji i pierwszy dzień po owulacji.

Lilu nie myśl o tym, trzeba się cieszyć, że kolejna @ to kolejna szansa :-)

Marzenixx wszytko na pewno się uda i będziecie mieć piękny ślub :-)
 
Ostatnia edycja:
marzenixx- kochanie:* tak to jest przed slubem ze dostaje sie malpiej goraczki..napewno bedzie wszytsko ok...
kingus- daj koniecznie dzis znac jak tam twoj pecherzyk.. zycze zeby ci sie udalo w tym cyklu.. :) :-D
lilu19 - no to rzeczywiscie wielkie gratulacje dla kolezanki.. takie osoby jak twoja kolezanka powoduja ze inni nabieraja nowej wiary wiekszej sily :-p
 
Witam,
to ja się wpisuję do Was dziewczynki :-)
Bedę ostro działać w tym miesiącu :-D Mam za sobą już jedno poronienie w grudniu 2007 i przyznam się że trochę się boję :sorry2:
 
kingus super ze jest ten pecherzyk gratuluje i trzymam kciuki bedzie dobrze:) to bedziemy razem testowac oby nam te cykl z clo przyiosl upragniona fasoleczke:)
 
Witajcie Kobietki:-)

a w szczególności witaj Lanselotka:tak::tak::tak:

U mnie kolejny miesiąc poszedł na straty:wściekła/y::-(, wczoraj przyszła wredna @ i to w dodatku 3 dni za wcześnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, umierałam dzisiaj w pracy z bólu:eek:. Od przyszłego poniedziałku mam urlop i ginka mnie pocieszała i mówiła, że jak odpoczniemy i się wyluzujemy to może to będzie dzidzia urlopowa, że może nam się wtedy uda:confused:, no ale z takimi nierównymi cyklami to chyba nigdy nie utrafie we właściwy moment:no::no::no:, zdołowałam się trochę:-:)-:)eek:
 
Witam,
to ja się wpisuję do Was dziewczynki :-)
Witaj. Teraz na pewno będzie lepiej.

kingus super ze jest ten pecherzyk gratuluje i trzymam kciuki bedzie dobrze:) to bedziemy razem testowac oby nam te cykl z clo przyiosl upragniona fasoleczke:)
Jak wszystko pójdzie dobrze to będę testować około 1 sierpnia. Trzymam mocno kciuki za Ciebie:tak::tak::tak: W końcu się uda...

Od przyszłego poniedziałku mam urlop i ginka mnie pocieszała i mówiła, że jak odpoczniemy i się wyluzujemy to może to będzie dzidzia urlopowa, że może nam się wtedy uda:confused:, no ale z takimi nierównymi cyklami to chyba nigdy nie utrafie we właściwy moment:no::no::no:, zdołowałam się trochę:-:)-:)eek:
Na nieregularne cykle jednak dobry jest monitoring, który wskaże przybliżony dzień owulacji. Będzie dobrze, odpoczniecie sobie i na pewno się uda :-D:-D Fasolki lubią wypoczętych rodziców :tak:
Dziewczyny mam głupie pytanie: czy pęcherzyk może pęc pod wpływem wysiłku fizycznego?
 
Ostatnia edycja:
kinguś dziękuję za słowa pocieszenia:tak::-D:tak:, mam nadzieje, że na urlopie się nam uda, bo jak nie to...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i tak będę próbować dalej:-p:-p:-p:-). Dzięki, że jesteście:-D
 
reklama
O mojej podwyższonej becie z zeszłego cyklu mówiła, że to mogła być ciąża biochemiczna i żeby się nie przejmować bo tak czasem się zdarza.

Kingus gratuluje pecherzyka, napewno podrosnie ( w sumie to juz ma wielkosc odpowiednia do podania pregnylu) i jutro napewno juz dostaniesz zastrzyk...

Tak czytam o tej ciazy biochemicznej i teraz wam sie przyznam bez bicia..:zawstydzona/y:
w 20 dc tydzien przez spodziewana miesiaczka zrobilam sobie ten super czuly test ( ktore dostalam od pani doktor) noi wyszly II kreski i ta testowa bardzo wyrazna ( oczywiscie ucieszylam sie ) ale przypomnialam sobie slowa pani doktor ze falszywie pozytywny wynik testu moze wyjsc po pregnylu, dlatego zaleczaja robienie dopiero po rownych 2 tyg, od podania pregnylu...
Drugi test zrobilam w 24 dc tez wyszly II kreski, tylko ze ta testowa juz slabsza ale byla widoczna,
kolejny test zrobilam w 27 dc ( wd, zalecen ginki) wyszly tez II kreski ,tylko ze ta testowa jeszcze bardziej slabsza ze trzeba bylo sie pozadnie przyjrzec zeby ja zobaczyc.
jeszcze dodam ze mialam zgage codziennie od ok 18 dc do 28dc, pozniej poprostu zanikla... a nigdy z zyciu nie mialam zgagi wczesniej...
a w 29 dc juz wyszla niestety I kreska, a w 30 dc dostalam @ i jeszcze na dodatej ona taka dziwna...
Jak myslicie czy te II kreski oznasczaly ze mialam ciaze biochemiczna, czy to bylo spowodowane pregnylem ??
wiem ze teraz juz za pozno zeby sie czegokolwiek domyslac, ale tak jakos smutno mi sie zrobilooo:-(
 
Do góry