reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dzieki :-)

Ja Wam powiem, że nie mierzenie tempki tez nic nie da. Tak naprawdę trzebe przestawic psychikę, strasznie trudne, ale da się.

agunia_767 nie martw się, ja o pierwsze dziecko starałam się prawie 18 miesiecy :-). I bym sama nie wyluzowała, bo taka madroś mi nie zaświtała, ale moja ginka podeszła mnie, stwierdziła, że teraz to trzeba będzie gdzieś 6 miesięcy odczekac, bo szanse bardzo małe, wiec możemy sobie potrenowac robienie dzidzi bez obciązenia że może się uda :-p. Janka stworzylismy z usmiechem na ustach, podsmiewaniem sie, wygłupami i całkowitym luzem. A z Groszkiem zaczęłam sie starac tak delikatnie jakoś przełom sierpnia i wrzesnia, a porządnie pod koniec grudnia. No i dopiero jak wyluzowałam, uspokoiłam się wewnetrznie, zaczęłam mierzyc temperaturę, brac wiesiołka, ale z pogodzeniem, że dzieci nie robi się na chybcika, tylko powoli, że to naturalny proces, to nam się udało :-).
 
reklama
Witajcie dziewczynki. Ale się rozpisałyście, już nadrobiłam zaległości.
Obroniłam się na 5 i jestem szczęśliwa, naprawdę było nieźle, niepotrzebnie się denerwowałam.
A co do mojej bety to muszę powtórzyć bo mam niejednoznaczny wynik.
Norma <5,3
3 tydz 16-156

A ja mam wynik 14,9- dlatego jutro jeszcze raz powtórzę bo nie wiem o co chodzi.
Dziękuję, że o mnie pamiętałyście, buziaczki dla Wszystkich:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki. Ale się rozpisałyście, już nadrobiłam zaległości.
Obroniłam się na 5- i jestem szczęśliwa, naprawdę było nieźle, niepotrzebnie się denerwowałam.
A co do mojej bety to muszę powtórzyć bo mam niejednoznaczny wynik.
Norma <5,3
3 tydz 16-156

A ja mam wynik 14,9- dlatego jutro jeszcze raz powtórzę bo nie wiem o co chodzi.
Dziękuję, że o mnie pamiętałyście, buziaczki dla Wszystkich:-):-):-)

GRATULACJE! :tak: 5- piękna ocenka :-)widzisz nie było się co denerwować. A co do bety to ja mam dobre przeczucia :tak: mam nadzieję, że jutro wszystko się wyjaśni :blink: Pozdrowionka i buźka dla pilnej uczennicy;-)
 
Cześc Kobietki!
KinguśBrawo, brawo! GRATULACJE!!!
Ja mam bóle okropne:-( na dwa tygodnie przed @ męczę się okropnie, kłuje mnie w jajniku najczęściej w prawym, bolą mnie plecy, piersi i wogóle chodze skołowana jakbym coś piła:baffled:, często mam plamienia, moja ginka mnie uspokaja, że to ponoc dobrze bo łatwiej będzie mi "trafic" w moment poczęcia, ale chyba wolałabym tak nie cierpiec bo @ też mam bolesne i jak tak się zastanowie to w miesiącu mam może z 10 dni bez żadnych "damskich" boleści i dolegliwości:rofl2:.
Ja urodziłam się na tydzień przed terminem i ważyłam 3500, a moja mama bidna rodziła mnie naturalnie ponad 14 godzin:szok::szok::szok:, ale to jeszcze nic bo ponoc moja babcia ją rodziła prawie dwa dni bo w latach 50-tych wyglądało to "troche" innaczej jak teraz:confused:, jakoś trudno mi to sobie wyobrazic:szok:. Mam nadzieję, że jak już przyjdzie pora na mnie to nie będę musiała się tak męczyc:baffled::baffled::baffled:.
Pozdrowionka dla Wszystkich i miłego wieczorku:cool2:
 
Jak ja bym chciała teraz rodzi tylko 14 godzin :-D.

kinguś gratuluje obrony :-). No i moja droga, a kto Ci powiedział że to już 3 tydzień? może by 2 z kawałkiem :tak:. A poza tym, wg wszelkich norm to Ty jesteś już zafasolkowana. Masz powyżej 5, czasem lekarze mówią powyżej 10, a Ty zdecydowanie masz więcej ;-).

A dla Ciebie tabelka z wątku "o badaniach hormonalnych dla starajacych się" w którym Elżbietka powstawiała mnustwo informacji (zachęcam dziewczyny do zaglądania przy watpliwościach).
normy55py.png

"W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin." A robiłaś w sobotę. Czyli jak na mój gust i wiedzę, jak zrobisz sobie jutro rano badanie, to wynik bedziesz miała taki jak ja 24 kwietnia tego roku :-D.
 
kluliczek- wiesz co madre rzeczy piszesz i napewno tak jest...ale moze faktycznie powinnam sie wyspokoic..ale nie da rady.. jak bardzo sie chce i tym bardziej kiedy to 1 dziecko to nie da sie.. ale chyba wezme sobie twoje slowa do serducha i chyba przestane ta chlerna tempke mierzyc..i wogole...a przytulac sie bedziemy kiedy bedziemy chcieli...:) :laugh2: tylko nie wiem czy zas nie wpadne w szal kiedy beda zblizac sie moje dni plodne..:laugh2:,, i to nie jest tak prosto kluliczku wyluzowac ot tak...i wiem ze dziekco to nie wyscig szczurow.. (nawiasem mowiac - brutalna jestes ;-))
moze na joge sie zapisze.. zeby sie wyspokoic..:):rofl2:

kingus- gratuluje obrony no i zafasolkowania bo napewno to fasoleczka:-D

a mi siostry dominikanki przysla pasek sw dominika.. cieszem sie ze sie odezwaly:rofl2:
 
kinguś gratuluje obrony :-). No i moja droga, a kto Ci powiedział że to już 3 tydzień? może by 2 z kawałkiem :tak:. A poza tym, wg wszelkich norm to Ty jesteś już zafasolkowana. Masz powyżej 5, czasem lekarze mówią powyżej 10, a Ty zdecydowanie masz więcej ;-).
Właśnie się zdziwiłam bo nie mieszczę ani brak ciąży ani 3 tydzień ale powtórzę badanie to będzie wiadomo. Dziękuje za tabelkę ;-)
 
tikanis joga fajna rzecz. Możesz robi cokolwiek co Cie uspokoi. A co do przytulanek, to jasne że w dni płodne, fajnie jest jesli okresli się je jak najlepiej, ale nie na zasadzie "robimy dziecko" tylko raczej "kochamy się a jak się uda to fajnie" :-).
No i ja wiem, że to trudno, pod koniec starań o Janka zaczęłam juz niemal na rzęsach chodzic, ale można. Każda ma jakiś kluczyk do siebie, czasem pomaga wiara i pełne zaufanie, czasem malowanie, pisanie, czasem jakaś drobnostka, trzeba ten kluczyk znaleźc by nas wyciszył i stonował.
 
reklama
kluliczek - ja ogolnie jestem osoba nerwowa i bardzo moze za bardzo wszytsko przezywajaca, i o jodze juz dawno myslalam ze pomogla by mi sie wyspokoic... bo narazie to czuje sie tak jak szaleniec ktory wyrwal sie z domu wariatow i nie wie w ktora strone ma biec.. a w oczach obled...:baffled:.... ale na uspokojenie juz puszczam sobie wolne piosenki ktore wplywaja na mnie kojaco.. a nasz portal traktuje jako zabawe dobra... kiedy w pracy mozna sie troszke zrelaksowac.. hehe:happy2:
 
Do góry