reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

kluliczku a ja juz sie bałam ze limit fasolek na czerwiec juz sie wyczerpał,ale głeboko wierze ze kingusi sie udało,i moze nie tylko ona nas zaskoczy:tak::-):-) a do interpretacji wyników jak juz tak bardzo wierzysz w dane z internetu to znalazłam taką oto interpretację....

  • hCG under 5 mIU/ml: Negative. Not pregnant
  • hCG between 5-25 mIU/ml: "Equivocal". Maybe pregnant maybe not. Repeat test in a couple of days
  • hCG over 25 mIU/ml: You are pregnant!
znalazłam jeszcze kilka innych....wiec jak widzisz nie mozna dopasowywac swojego wyniku do roznych norm,tylko do takich które wydaje laboratorium w którym sie robiło wyniki,inaczej interpretacja nie ma sensu...tym bardziej ze zdrowa ciąża nie jest jedyną przyczyną wzrostu bhcg w organizmie i wg mnie nie tylko sam wynik ale jego przyrost bedzie swiadczył o tym ze wszystko jest ok,takze zycze kingus jak najwyzszej betki!!!
kiedys spytałam, sie mojej ginki dlaczego na wyniku nie ma norm dla 1-go i 2tyg ciazy,i okazało sie ze lekarze wiek ciazowy licza od dnia om i sprawa jasna:) z tym ze nie zawsze jest tak ze do zapłodnienia dochodzi dokładnie pod koniec drugiego tyg od om,bo wiadomo rozne sa cykle i stad taki watpliwy wynik-moglo zapłodnienie byc pozniej, ale jak fasolka juz jest to zacznie duzo tego bhcg produkowac i nadrobi szybko,czekam na wyniki ,bedzie dobrze:):-):-):-)

jarzembinka wierze ze nawet po kilku cyklach bedziesz spokojna:) bo dopiero po roku staranek mozna zaczac szukac przyczyn,a teraz masz cały rok przyjemnosci przed sobą:)

mi sie raz zdarzyła taka @@@ inna od wczesniejszych,okazało sie ze byłam wtedy w ciąży,doszło do zapłodnienia ale @@ przylazła po lekach i mnie zmylila,byla mniej obfita i mniej bolesna,bo wczesniej bardzo cierpiałąm,wiec moze jak macie jakies watpliwosci to moze by betke zmierzyc...:confused:
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki!
właśnie wstałam, musiałam dospać bo po 5 30 Mężusia na szkolenie wyprawiałam ;-)

magdalenka38- gratuluje :tak:i czekam na czwartek co tam gin powie ;-)napewno wszystko dobrze, cieszę się że Ci sie udało

kinguś- też bym 5 dni nie wytrzymała, ale sama nie wiem ile u mnie w laboratorium się czeka, żeby tylko nie tak długo. Już się nie mogę doczekać Twojego wyniuku chociaż wydaje mi się że go znam :tak:

Marzenixx- to rzeczywiście miły dzionek się Tobie szykuje :blink: pogratuluj koleżance, całe szczęście że wszystko jest ok.

malwina :):)- dobre z tym imieniem, zastanawiam się tylko jakie znajomy imię wybrał :blink:czy było aż tak straszne czy żona się na inne poprostu nastawiła ;-) śmieszna sytuacja, mojej koleżanki tata zamista Iga dał jej Ida :tak:

tikanis- 3mam kciuki żeby paskudy ropy już nie było, ja wierzę że będzie dobrze, ściskam Cię i bądź dzielna :tak:

jarzebinka- eh ci mężusie, mój też pojechał dzisiaj na jakieś szkolenie, do 20 go nie będzie i jutro to samo, ale pocieszam sie że od 7 lipca urlop do 11 sierpnia wiec milusio :-) 3mam kciuki że Wam się udało!:tak:

pixella77- zgadzam się w 100% najgorsze to czekanie. 3mam kciuki żeby u Ciebie @ nie pyszła! @ precz!!!!!

Pozdrawiam Was Kochane wszystkie i życzę spokojnego dzionka! Buźka
 
pixella mam nadzieje ze wredna@@@ nie przyjdzie!!!! i ciesze sie ze masz do tego takie dobre podejscie,tak trzymaj!!!:tak:
 
ja mam dzis bardzo dobry humor :) ide dzis odebrac sukienke i obrączki:-D
Przygotowania do ślubu widzę, że już prawie na finiszu. Daj znać jak wrażenia z sukienki. Napewno będziesz ślicznie wyglądać.

niby przyszla reguralne co 30 dni no ale zas kuzwa ten okres jej trwania mi sie wcale nie podoba,, jak juz przylazi to niech trwa 5 dni i niech spinkala a nie przylezie i trwa 2 dni i co ja zas se mam myslec,, do jasnej anielci...::wściekła/y:
a ja zaraz ide na 2 wizyte w sprawie mojego zeba.. juz sie boje , mam nadzieje ze przekletej ropy juz nie mam..:baffled:
Rzeczywiście dziwna ta @ oby następna już nie przyszła.
Trzymam kciuka za ząbka żeby już ropy nie było :tak:
Mam nadzieje, że nie pogniewałaś się na mnie za te metody relaksacyjne, ja je podałam bo są skuteczne a wiem jak ciężko się zrelaksować jak ciągle myśli się o fasolce.

Właśnie wróciłam z bety jutro mam wynik, napisze na pewno co wyszło.
Dziękuje Wszystkim za wsparcie.
 
Ostatnia edycja:
kingus trzymam kciuki i wierze ze taki wynik choc wątpliwy to jednak bardzo dobry znak:-):-):-),badania mają to do siebie ze sie czasem trafi w takie "okienko":) ale jak mowilam z powietrza sie taka betka nie wziela i juz po cichu gratuluje:tak::tak::tak:
 
Cześć :-)

Witajcie dziewczynki. Ale się rozpisałyście, już nadrobiłam zaległości.
Obroniłam się na 5 i jestem szczęśliwa, naprawdę było nieźle, niepotrzebnie się denerwowałam.
A co do mojej bety to muszę powtórzyć bo mam niejednoznaczny wynik.
Norma <5,3
3 tydz 16-156

A ja mam wynik 14,9- dlatego jutro jeszcze raz powtórzę bo nie wiem o co chodzi.
Dziękuję, że o mnie pamiętałyście, buziaczki dla Wszystkich:-):-):-)

Kingusiu wieeeeeeeeeeeelkie gratulacje :-):-):-)

I kciuki mocno zaciśnięte w sprawie fasolki :tak:

Z resztą za wszystkie Was trzymam kciuki :tak:

Tikanis mam nadzieję, że nie pogniewałaś się na Kluliczka albo na mnie. My po prostu chcemy Ci pomóc jak umiemy bo znamy z własnego doświadczenia to co teraz przeżywasz :tak:

Buziaki
 
Witajcie dziewczyny. Od dziś sie zapisuje do waszego wątku, myślę że mnie przyjmiecie?

Mam już jednego szkrabika i teraz podjęliśmy z mężem decyzję aby starać się o drugiego.
 
jarzebinka, kingus- dziekuje kochane ze nie tylko w sprawach ciazy jestescie ze mna,, jestem po dentyscie i jupiiiiiiii, ropa sie cofnela, zmiany wszelkie tez jupiiiiiiii alez jestem happy:-D,, teraz tylko musze przyjsc zeby mi go skonczyla bo narazie tez cos tam dala... i bedzie spokoj z tym zebem, za pol roku zdjecie dla kontroli i wkoncu moje problemy z nerwem trojdzielnym i przerazliwym bolem sie skoncza... cudownie... jestem bardzo szczesliwa:laugh2:
kingus - dziekuje za wspracie, a co do metod relakcasyjnych tez dziekuje i nawet je sobie wyprobuje tylko musze zaciagnac do tego meza:-p
nienus-jesli chodzi o rady i pomoc to wiem ze chcecie jaknajlepiej i za to wam ogromnie dziekuje,, tylko wy macie juz dzieci i patrzycie juz troszke z innego punktu widzenia... dla was niektore rzeczy wydaja sie proste, latwe,,przynajmniej tak wynika z tego co piszecie..a to sie tak nie da.. bo to moje pierwsze dziecko i bardzo ciezko jest wyluzowac, to sie ladnie mowi,, ale w realu tak nie jest.. same przypomnijcie sobie czasy jak sie staralyscie o pierszwe dziekco,, panikowalayscie??? napewno!! kluliczek zreszta mowil ze panikowal .. wiec wiecej zrozumienia kochane..ja zaliczam sie do pierwszakow - czyli dziewczyn ktore po praz pierwszy staraja sie o swoje pierwsze dziecko a podejscie i myslenie nas jest inne niz dziewczyn ktore dzieci juz maja.. tak jak ty czy kluliczek.. :happy2:


a u mnie zas zagadek z archiwum X ciag dalszy... jak wam wczesniej pisalam okres skonczyl mi sie po 2 dniach czyli w niedziele byly reszteczki doslownie.. poniedzialek nie bylo nic wiec myslalam ze sie skonczyla glupia pinda... no ale zagdaka trwa nadal dzis mamy wtorek i dzis znow jakies plamienie,, nieduze... i co ja mam se kuzwa teraz sadzic?? ehhh jutro rano zrobie test a w czwartek chyba przejde sie do dzina.. mam dosc... :baffled:
 
reklama
ehhh jutro rano zrobie test a w czwartek chyba przejde sie do dzina.. mam dosc... :baffled:
A może od razu lepiej betke zrób( u mnie kosztuje 30 zł ale wykrywa wcześniejszą ciąże niż sikany, tak mi moja gin mówiła i kazała od razu na betę iść)- ja też nie lubię takich dziwnych sytuacji od razu chciałabym wiedzieć czy jest ciąża czy nie. Wtedy zmienia się podejście. Teraz też chciałam zrobić test sikany ale stwierdziłam, że jak on kosztuje około 10 zł to lepiej dołożyć te 20 i mieć pewny wynik. Bardzo się cieszę ze z ząbkiem wszystko ok.
Rozumiem Twoje obawy i niecierpliwość bo ja również staram się o pierwsze dzieciątko.
Napisz jeszcze jak możesz jak długie masz cykle?
 
Ostatnia edycja:
Do góry