reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
To ja druga w kolejce po fluidki, oby zaowocowało to dwoma I I

Tampeza, spokojnie wszystko na pewno będzie dobrze z twoją fasoleczką.

 
Eh..musze dołaczyc sie do pobierajacych fluidki.
smutno mi.Do tego jestem sama,bo maz wyjechal na ponad miesiac.Takze kolejna proba moze w marcu.Moze do tego czasu jakos wyluzuje.
poki co żubrowka z sokiem ananasowym........
 
Elektra ja tez biore duphaston i tez pytałam lekarza (nawet dwóch )gdybym była w ciaży a ta przewrwa jest to czy to nie zaszkodzi i powiedział że nie, bo ten duphaston ma pbudzać organizm do wytwarzania tego hormonu czyli progesteronu. Ale jak pojawią się dwie kreski to do lekarza po duphaston na podtrzymanie.
 
GRATULUJE FASOLECZKI!!!
dziewczyny teraz to juz pojdzie z gorki, zobaczycie jak jedna po drugiej bedzie przesylala fluidki.Strasznie sie ciesze!!!
 
Tampeza, GRATULACJE!!!! Też łapię fluidki, bo owu chyba się zbliża i jest szansa...
Dbaj o Was i bądź dobrej myśli :tak:
Dziewczyny, ustawiamy się grzecznie w kolejce po następne fasolki 2008 !!!
 
Witam!
Z przyjemnością zapsuję się do waszego grona, mimo iż starania rozpoczniemy dopiero w okolicach wakacji. Chętnie będę śledzić Wasze perypetie i dążenia do zafasolkowania:):)
Może bedzie mi łatwiej wytrzymac czas oczekiwania!
Pozdrawiam
 
Witam! Tampeza bardzo serdecznie Ci Gratuluję. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i maluszka!!!
Nic się nie zamartwiaj myśl pozytywnie.
Pamietaj,ze stresss teraz Ci szkodzi włącz na luz:-):tak:
Powiedzcie mi dziewczyny czy ze mna jest cos nie tak...po przytulaniu lezałam ok.30 min z poduszkami pod pupa i nogami w gorze...a mimo to jak wstałam...chyba wszystko ze mnie wyciekło:-(
wczoraj w lokalniej gazecie zobaczyłam moja znajomą ze swoim drugim bobaskiem... jest ode mnie rok młodsza...przez chwilę poczułam...zazdrośc i złość...ale króciutko...przecież ja tez doczekam sie KTOSIA:-) wszystko w odpowiednim czasie:-)
betiinka nie smutaj zobaczysz wszystko się ulozy-trzymam za to mocno kciuki:-)
Loretko...juz się o Ciebie martwiłam-dobrze,ze już jesteś!!!
Sciskam was wszystkie!!!
 
reklama
Witam ja tylko na sekundke bo jak zwykle do pracy i jutro terz w pracy a popłudniu biba.
A wiec na poczatek WIELKIE GRATULACJE DLA TEMPEZYi podziekowania za te fluidki które wszystkie rozchwytujemy. Powodzenia, dbaj o siebie i sliczna fasolke.
 
Do góry