reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Kupiłam test i wynik jednego niewazny a drugiego 1 kreska wiec raczej to nie ciaza nie powiem mialam nadzieje a tu mnie wizyta u gina czeka :(:(:(
 
reklama
Witajcie
Dawno mnie tu nie było, ale najpierw miałam doła po dostaniu @, a potem zostałam zawalona pracą. Ale już jestem i piszę co u mnie.
W tym cyklu dostałam CLO na owulację. Jestem już po usg. Dziś mam 12dc i tak:
Wyhodowałam sobie dwa jajeczka. Jeden pęcherzyk pękł w 9dc (świadczy o tym płyn w zatoce Duglasa) to w prawym jajniku, natomiast w lewym był pęcherzyk o wielkości 17.8 mm. Miał pęknąć za 3-4 dni. Więc jutro albo pojutrze. Zobaczymy co z tego będzie. W poniedziałek mam usg.
 
Kasiu może jakieś felerne testy dostałas...? Póki @ nie ma jest nadzieja:)

A mnie pobolewają jajniki na owulacje wiec od wczoraj się przytulamy:) i zobaczymy co będzie.
 
KasiaJ82 może zrób test z krwi. Ten test rozwieje wszelkie wątpliwości :tak:
Kaka82 i mnie dzisiaj zaczeły pobolewać jajniczki :-)
Loreta niezmiennie trzymam kciuki. Będzie dobrze :tak: Tym razem jest większa szansa na fasolinkę :-)
 
czesc dziewczyny
bylam wpisana na liste testowanka na 9 stycznia, nie dostalam @ i dzis zrobilam rano test. wyszedl bardzo wyrazny +, czyli udalo sie. teraz jestem przerazona czy wszystko bedzie dobrze i czy utrzyma sie bo to dopiero poczatek. trzymam za was kciuki
 
HURAAAA!
pyzate_emotikony_08.gif

Nareszcie jakaś staraczka zafasolkowała,
Strasznie wielkie gratulacje dla Ciebie tampeza
pozdrowienia_01.GIF


28.gif
30.gif
[FONT=&quot]
40.gif

A byłabym zapomniała błagam
39.gif
o trochę fluidków ciążowych
[/FONT]
 
reklama
dzieki wielkie za gratulacje. ciesze sie cholernie a jednoczesnie boje ze cos bedzie nie tak. w pierwszej ciazy nie mialam takich obaw, a teraz to chyba dlatego ze za duzo siedze na forum i zdalam sobie sprawe ze to wcale nie tak latwo:zawstydzona/y:
przesylam oczywiscie moc fluidkow dla wszystkich staraczek
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry