reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Tampeza- gratulacje ogromniaste!! Podeślij mi proszę jednego fluidka, takiego maleńkiego, tylko jednego, pliiisss.
Uff, u mnie już po owulacji, dziś już brzucholek mnie nie boli, tylko co innego tak troszkę czuję, hihi.Po 4 dniowym maratonie mam nadzieję że cosik u mnie zafasolkuje. Do testowania jeszcze jakieś 2 tyg.
Miłego dnia życzę, papa.
 
reklama
Tampeza gratuluje i łapie fluidki oczywiście!!
dzisiaj u mnie lasnie sloneczko swieci ahh chce sie zyc!!
ps. bez zmian dalej nie mam @.. czekam do poniedzialku jak nie bedzie to albo pojde na bete hcg albo do gina .. moze poradzicie??
 
Kasia J82 - zrób może najpierw bete hcg - wszystko się wyjaśni. Może mimo wszystko jesteś w ciąży, tylko poziom hormonu ciążowego nie osiągnął u Ciebie jeszcze odpowiedniego stężenia by zabarwić teścik? A laboratoryjnie wykażą nawet minimalne stężenie. A potem prościutko do ginka, już z ciążowymi wynikami bety:) Zresztą i ginkowi będzie łatwiej, jak będzie miał przed sobą wyniki badań...
 
Betiinka, wiem, ze jest Ci przykro, ale głowa do góry. Z każdym cyklem, jesteśmy bliżej tego szczęśliwego!
 
Nowy dzien- nowe plany.
Zamawiam nowe testy ovulacyjne,moze tez sproboje z siemieniem lnianym jak nie pomoze to chociaz wlosy bede miec ślniace:-)
 
czesc dziewczyny
bylam wpisana na liste testowanka na 9 stycznia, nie dostalam @ i dzis zrobilam rano test. wyszedl bardzo wyrazny +, czyli udalo sie. teraz jestem przerazona czy wszystko bedzie dobrze i czy utrzyma sie bo to dopiero poczatek. trzymam za was kciuki

SUPER!!! Gratuluję z całego serca!!! I myśl tylko pozytywnie :tak: Żadnych problemów nie będzie :no:

Betiinka przytulam mocno

Tyle naprodukowałyście, że myślałam, że nie dam rady nadrobić - czasu mam mniej bo Daria chora :-(
 
reklama
Do góry