reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witajcie Dziewczynki!
U mnie śnieżyca okropna, ale co tam ... życie piękne jest. Mój termin połknięcia pierwszej tabletki Clostilbegyt zbliża się, ale ja już o niczym innym nie mogę myśleć. Czuję, że będzie cudownie i moje życie przewróci się jeszcze bardziej do góry nogami. :rofl2: Muszę wziąć się do pracy. Buziaki i miłego dzionka:-D
 
Czesc dziewczyny
Z calego serduszka dziekuje Wam za wszystkie gratulacje :-)
Teraz ja nadal trzymam kciuki za kazda z Was - do dziela kochane ;-)



GUSIU - ja m.in. liczylam wg tej stronki..........problem w tym ze nie wiem jaka mam przyjac dlugosc cyklu :crazy:...poprzedni cykl byl wydluzony przez odstawienie pigulek i trwal 35 dni...............przedtem byly pigulki wiec 28 dni.......a przed ciazą 30 dni............:sorry: Mam kilka opcji kiedy moglo dojsc do poczecia...wiec lipa.......
Obstawiajac cykl 30 dniowy z tej stronki wychodzi termin 24 listopad :-)

Anetko kochana z tego co sie orjetuje i co rozmawiałam z ginem to przyjmuje sie ostatnia długosc cyklu lu jezeli był zabuzony chocby przeziebieniem to sie patrzy na długosc cyklu przed tabletkami, wiec juz mniej wiecej wiesz kiegy mozesz miec juz swojego małego skarba w objeciach choc gin twierdzi ze mimo najdokładniejszych wyliczen zawsze moze sie przesunac 2 tygodnie do przodu lub do tyłu :-)
 
Witajcie moje Kochane!!!!!

Loretko ja tam wciaz mam nadzieje co do dignozy ktora Ci wystawili lekarze,oni tez sa omylni,i ta cala aparatura i nowe techniki,ja tam sie za Ciebie modle i Ty tez to rob,Wiara czyni cuda i jak juz Ci wczesniej pisalam ,ze nieraz dignozy lekarzy dawaly ludzia z nowotworami np.3 miesiace zycia (przyklad brat mojej Mamy) a zyja do dzis i maja sie dobrze,lub malzenstwa ze nie zostana nigdy w naturalny sposob rodzicami a Bog chcial inaczej i maja po 3 dzieci (przyklad :moja sasiadka ) Wiec ja tam tym lekarza do konca nigdy nie wierze:no:
Adiva Widze ze milutko spedzilas wczorajszy wieczor ,fajnie jak juz bedziesz miala fotki to sie pochwlaisz ;-) Tak dobrze robisz ,Mamci zawsze trzeba pomagac ,bo ma sie Ja tylko jedna:-) A nastepny cykl bedzie Twoj trzymam kciuki:tak:
Gusia czekamy wieczorkiem na zdjecia dzidzi,tzrymaj sie cieplutku:tak:
Nenius No to milych zakupkow,i wypiekow ciast Wielkanocnych ,pokaz na co Cie stac ,a na pewno robisz wysmienite ciasta az mi slinka leci:-p
Anetko trzymaj sie Kochana i dbaj o WAS
Dorotko jak mdli to dobry znak ze fasolka rosnie:-)
Majeczko gdzie sie podziewasz co tam u Ciebie i Fasolki,daj znac martwie sie :tak:
Gwiazdeczko czekamy na test i piekne dwie krechy :-)trzymam kciuki
Phelania jak nie ma wredne@ to zawsze jest nadzieja,i musisz w nia uwierzyc a napewno sie milo zaskoczysz,i ujrzysz wspaniale II ,tego Ci zycze z calego serca:tak:
Lunia tylko sie nie przemeczaj i uwazaj na Siebie przytych porzdkach:-)
Electra dobre z tym bockiem ale sie usmialam :-D:-D:-D Ty jestes Kochaniutka
Milego dnia
Kasiu MamaPati odezwijcie sie chociaz na chileczke ,kilka slow naskrobcie ze wszystko w porzadeczku u WAS.Brakuje WAS tutaj bardzooooooooooooo:-)
 
Anetko kochana z tego co sie orjetuje i co rozmawiałam z ginem to przyjmuje sie ostatnia długosc cyklu lu jezeli był zabuzony chocby przeziebieniem to sie patrzy na długosc cyklu przed tabletkami, wiec juz mniej wiecej wiesz kiegy mozesz miec juz swojego małego skarba w objeciach choc gin twierdzi ze mimo najdokładniejszych wyliczen zawsze moze sie przesunac 2 tygodnie do przodu lub do tyłu :-)
Hehheheh pewnie ze sie moze przesunac..................Kubus wg lekarzy urodzil sie 8 dni po terminie..............wg moich obliczen (znam dokladna date poczecia).....mial urodzic sie 24.04...i wtedy sie zaczelo.....a ze trwalo 29 godzin to w koncu urodzil sie 25..........................
Hmmmmmmmm a teraz tez mi wychodzi 24 :-D:-D:-D:-D:-D tylko 1 rok i 7 miesiecy pozniej :-D
 
No i prawie posprzątane:tak:Nie przemęczyłam się na szczęście i mam jeszcze troche energii. Ale głodna jestem strasznie. I tu pojawia sie problem bo nie moge patrzeć na jedzenie...Zaraz mnie zbiera. Juz nawet nie mam czym wymiotować:-(Nie wiedziałam, że aż tak szybko to wszystko zacznie sie dziać... A może jest coś o czym ja nie wiem...Może fasolka jest troche starsza niz nam sie wydaje...Zobaczymy co powie lekarz w czwartek...
 
Witajcie Kochane
Martwie sie o MAJECZKE :-( moze ktos wiec co z nia ???????????/ :-(
Dorotko mdłości,mdłości,mdłości....
Tescik zrobie napewno dziewczynki :-) ale 20tego, narazie czekam, bo przez chorobe moze mi sie cosik poprzestawialo...

Gwiazdeczko wesz co o tym myślę:tak:

Majeczko gdzie sie podziewasz co tam u Ciebie i Fasolki,daj znac martwie sie :tak:

Złe samopoczucie nie pozwala mi nawet zasiąsć do kompika:tak::-( Jak mnie chwycą mdłości to na fuuuuuuuullllll nie mam z nimi szans. Woda z sokiem z cytryny tylko mnie ratuje

A tak wogóle to stęskniłam się za Wami. Choć jestem tu rzadziej to zawsze o Was myślę:tak::-)
 
Witaj Majeczko. Widzę, że nie tylko u mnie taka masakra z mdłościami. Ale mnie nawet woda z cytryną nie pomaga:-(3maj sie kochana, damy radę:tak:;-)
 
Qrde Majeczko jak Ty tak na samej wodzie bedziesz żyła to znikniesz nam całkowicie...:-(
Po owocach i warzywach tez Cie tak muli od razu ??
 
reklama
adiva na siłę dziś zjadlam śniadanko,a pózniej obiadek...Najbardziej nie dobrze mi jest na widok kiełbaski i wielu innych rzeczy (robi mi się tak samo na słodycze bleee-kto by pomyślał,ze takiego łakomczucha na słodycze to kiedyś spotka;-))...Rano mam mega mdłości a pozniej co jakiś czas się powtarzają...aż do wieczora...mama mnie wspiera i razem z moim M troszcza sę o mnie jak o jajko:tak:

lunia83 pocieszam się,ze za niedługo mdlości zniknał...myślałam,ze wogóle mnie ominą... Z jednej strony cieszę się,że są bo to chyba oznacza,że z maleństwem wszystko ok:tak:
 
Do góry