reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Czesc dziewczynki witam sie i ja :-) .Wczoraj martwilam sie ze mam dos malo mdlosci za to dzisiaj je mam hi hi .
Martwie sie o MAJECZKE :-( moze ktos wiec co z nia ???????????/ :-(
 
reklama
Aneta a ty jak sie czujesz ??????????????????????? :-)
Gwiazdeczka rob ten test CZEKAMY :-) .
Gusiu pisz do nasz szybciutko jak u gina bylo i jak fasoleczka ? :-)
 
Witajcie dziewczyny;-)
Piękny dzisiaj dzień mamy:tak:Trochę zimny ale słoneczny. Pranie suszy sie na balkonie, okno w małym pokoju i kuchni juz wyszorowałam (dosłownie, takie czarne było, że aż wstyd)Został tylko duzy pokoik ale mąż obiecał , że się tym zajmie:tak:
W nocy jakos nie mogłam spać. Bardzo boli mnie gardło:-(No i nie mam apetytu...
Życzę wszystkim miłego dnia;-):tak:;-)
 
Witajcie dziewczyny;-)
Piękny dzisiaj dzień mamy:tak:Trochę zimny ale słoneczny. Pranie suszy sie na balkonie, okno w małym pokoju i kuchni juz wyszorowałam (dosłownie, takie czarne było, że aż wstyd)Został tylko duzy pokoik ale mąż obiecał , że się tym zajmie:tak:
W nocy jakos nie mogłam spać. Bardzo boli mnie gardło:-(No i nie mam apetytu...
Życzę wszystkim miłego dnia;-):tak:;-)

to zdróweczka życzę a z tymi porządkami to nie przesadzaj. Musisz sie teraz oszczedzać :tak:
 
Nenius, staram sie osczędzać, ale jak widzę ile jeszcze mam do zrobienia przed świętami to aż za głowę się łapię. Normalnie masakra. Mąż będzie mógł mi pomóc dopiero w czwartek a do tej pory sama zrobie ile sie da:tak: Na szczęście w pracy spokojnie więc moge sie zająć sprzątaniem:zawstydzona/y:
 
Aneta a ty jak sie czujesz ??????????????????????? :-)
DOROTKO - ja czuje sie ogolnie dobrze..............od czasu do czasu leciutkie mnie mdli...........jestem ciakwa jak to bedzie....w ciazy z Kubusiem rzyganie na maxa zaczelo sie okolo 8 tygodnia to byl poczatek wrzesnia....a skonczylo sie w polowie grudnia :confused2:..............No i jeszcze mnie pobolewa brzuszek jak na @ - tak tez mialam w poprzedniej ciazy :tak:

Witajcie dziewczyny;-)
Piękny dzisiaj dzień mamy:tak:Trochę zimny ale słoneczny. Pranie suszy sie na balkonie, okno w małym pokoju i kuchni juz wyszorowałam (dosłownie, takie czarne było, że aż wstyd)Został tylko duzy pokoik ale mąż obiecał , że się tym zajmie:tak:
W nocy jakos nie mogłam spać. Bardzo boli mnie gardło:-(No i nie mam apetytu...
Życzę wszystkim miłego dnia;-):tak:;-)
Ojjjjjj LUNIA nawet nie mow..........ja tez musze sie zabrac poprzadnie za sprzatanie........okna nie wygladaja zle ale tez by im sie przydalo.......a jak zaczne myc to musze Kube ubrac, a on sie zacznie wkurzac i wyc...jak zwykle :sorry:
 
reklama
Do góry