reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
tak sobie myślę ze macie rację kochane co do tej @ przez te nerwy i oczekiwanie mogłoby mi się coś tam zakorkować:crazy:ale trzeba być twardym a nie miękkim:-pspróbuje o tym nie mysleć i zobaczymy ....Dobra kochane lecę do pracy:wściekła/y:jak mi sie nie chce ...do wieczorka papapa
 
U mnie wszystko ok :-).
Na poczatku kwietnia mam wizyte u hematologa, skieruje mnie pewnie na badania, potem odczekam swoje na wynik i zobaczymy co dalej. Pradopodobnie dostanę tylko zalecenia na wypadek zabiegu/operacji/ciąży.

Zobaczymy kiedy dostanę zielone swiatło dla staranek...
 
A ja lece do rodziców...matce pomóc :-) tak że do poczytania w sobotę...no chyba że gdzieś dorwę kompa to sie na pewno odezwe :-)
No to papa :*
 
Witajcie kobitki, u mnie slonce...jak ja kocham slonce.....:tak::-) Dzis idziemy rozmawiac z wlascicielka mieszkania i mam nadziej,ze w ten weekend sie przeprowadzimy...ja pakowanie juz zaczelam :tak: Trzymajcie jeszcze kciuki do 16....:-pa potem to juz bedzie z gorki... nowe mieszkanie,nowa dzidzia:laugh2::laugh2:

bredzelek witaj :-)

edzka-it dzieki...kochana jestes :tak::tak::-)

adiva ja jestem z Wrocka i u nas sie takich duzych prezentow na swieta nie robi. Zawsze dostalismy czekoladowego zajaca i baranka z lukru, ale to tyle i uwazam,ze rozpieszczanie dzieci to jeden z najwiekszych bledow,jakiego dopuszczaja sie rodzice i rodzina. Dziecko chce coraz wiecej i wiecej, a potem"kocha" tych krewnych,ktorzy wiecej daja....:no: Bardzo dobrze,ze powiedzialas,co o tym myslisz, ja zrobilambym tak samo. Przypomina to sytuacje z naszego wesela... to my z mezem postanowilismy o wszystkim.Od listy gosci, po miejsce slubu,wesele, na jedzeniu i muzyce konczac. Oczywiscie bylo wiele osob z rodziny krecacych nosem, ale wesele bylo nasze i bylo piekne:-)

Maggie ja w tym miesiacu nie testuje:no::-( cykl byl bezowulacyjny...:-(


Loreta to na pewno wina bocka....tak duzo o nim mowimy,ze dostal czkawki i upuscil dzidzie za wczesnie...:tak:

adiva czekamy na te fotki...podblokowe...:-)
 
tak sobie myślę ze macie rację kochane co do tej @ przez te nerwy i oczekiwanie mogłoby mi się coś tam zakorkować:crazy:ale trzeba być twardym a nie miękkim:-pspróbuje o tym nie mysleć i zobaczymy ....Dobra kochane lecę do pracy:wściekła/y:jak mi sie nie chce ...do wieczorka papapa

Doskonale Cię rozumiem, ja własnie jestem w pracy i tez pracować mi sie nie chce :no:. Na szczęście (dla mnie nie dla firmy :-p) jest spokój.
 
reklama
Do góry