reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

No i my się narazie nie staramy. Mieliśmy od stycznia, ale z przyczyn od nas niezależnych, musimy to przełożyć może do czerwca, nie wiem, zresztą, ale napewno nie przez kilka następnych miesięcy. Ale nic straconego. Do końca roku jeszcze sporo czasu. Zyczę Wam, żebyście wasze starania okupiły ogromnym sukcesem jak najszybciej
 
reklama
Dzień dobry. Ja już w pracy nie będę Was tu dziś zanudzać bo chumorek mam fatalny(troszkę pokłóciłam się z mężem)
Bettinko jestem taka ciekawa czy u Ciebie czyściutko???Ciężko mi tak cały czas trzymać kciuki ale serduszkiem jestem pełna nadzieji że Ci się udało:tak::tak::tak:
 
KasiuJ82 z całego serca życzę Ci aby to były objawy na fasoleczkę, która może już zagościła w Twoim brzuszku.
 
czesc Anets ja tez mam dzis fatalny humor i tez przez chlopa.Grrrrr to podgatunek
A plamienie rano bylo znowu,ale juz nie ma, zobaczymy co dalej.No i temp.jakos skoczyla 37.3 takze wysoko.
 
Bettinko jak by to miał być @ to już zapewne tempka by spadła a tu taka wysoka.Oj chyba pierwsza będziesz supcio
 
Witaj Gosiu to masz jeszcze troszkę czasu do testowania ja to dopiero koncówka stycznia
 
A ja martwie sie tymi plamieniami,ze sie jednak rozkreca....:confused:
No ale temp.taka wysoka i jakis czas temu zjadlam parowke i znowu mnie muli.To nawet nie sa mdlosci tylko takie mulenie od zoladka do gardla,..hmm a moze to wlasnie sa mdlosci:dry::confused:
jak do jutra sie nie wyjasni robie test....
 
Witajcie w ten słoneczny piąteczek :-)

Betiinka no no tempka coraz ładniejsza :tak: Czuję że już niedługo będę łapać fluidki :-)
Ale co to z tymi waszymi chłopami się porobiło :confused: Wiecie czasami wydaje mi się że oni też miewają ciężkie dni jak my przy @ :-D
Anets zobacz jaki ładny dzień dzisiaj (mam nadzieję że u Ciebie też słoneczko świeci) i piąteczek do tego. Głowa do góry i uśmiech na buzi poproszę :tak::-):-D
Pysia szkoda że musicie przełożyć staranka. Ale czasami życie tak nam los układa i trzeba się dostosować. Mam nadzieję że wszystko szybko się ułoży i jeszcze w tym roku będziesz nosić fasolkę pod serduszkiem :-)
 
reklama
Monik skad jestes?W warszawie cieplo,ale ponuro!!!!
Po prostu faceci czasem mysla innymi kategoriami i np.moj uparcie stoi przy swoim,a ja awanturnica nie jestem.Raczej pojde w poduszke poryczec.
A wiecie jak trudnojest nie palic jak sie czlowiek wkurzy ???
 
Do góry