reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Bettinko Oj to cudownie będę trzymała kciuki za Ciebie ja za 20 minut kończę pracę więc dopiero jutro się dowiem co u Ciebie.Serduszkiem będę z Tobą
 
reklama
super Betiinka trzymam kciuki ,zeby sie udalo.I nie pal fajek bo fasolka sie zadymi:tak:
ja nadal zle sie czuje i nie wiem co robic? moze lepiej jak odstawie wiesiolka,a moze to wina wczorajszego jedzonka? ale monik75 mi napisala ze brzuszek moze po nim pobolewac ,ale nie zoladek :baffled:sama juz nie wiem ,a moze ktoras z Was wie cos na temat tego wspomagacza,i mi doradzi???????? plissssssssssssssss
 
Edzka-it chetnie ale nie wiem czy to moze byc wina tego wspomagacza a sproboj odstawic moze poczujesz sie lepiej
 
betiinka trzymam mocno kciuki oby to byla fasolka:-)
ja tez slyszalam ze po tabletkach moze byc mnoga ciaza .. jesli chodzi o blizniaki to bardzo chętnie:-)
Agniesia25:) rowniez trzymam za testowanko .. wiadomo chcialoby sie testowac juz szybko zeby wiedziec ;-)

ale wiecie co?? u mnie juz 3 dni po terminie planowanej @ i nic.. a tescik robilam w poniedzialek i negatywny, sama nie wiem czy jeszcze raz testowac czy czekac cierpliwie na @, a mialam cykle rowno 31 dni..
 
witaj KasiaJ82 poczekaj jeszce troszeczke a test mogl wyjsc jeszcze negatywny bo jeszcze jest niski poziom hormonu odpowiedzialnego za ciaze,wiec radze uzbroic sie w cierpliwosc i ,zycze zebym niebawem zobaczyla twoje dwie krechy,moze sie udalo II zycze powodzenia i trzymam kciuki:-):-):-):-):-) wiem ze nie jest latwo tak czekac ,ja tez bym juz szalala pewnie i zaopatrywala sie w testy:happy2:
 
tez mam 28dc ,ale pamietan jak jakies 3 miesiace temu spoznil mi sie okres az 6 dni jak oszalala robilam test za testem,i za kazdym razem wychodzil negatywny a ja sobie tlumaczylam ze pewnie jakis felerny i lecialam po inny do innej apteki,i nie chcialam sluchac meza ktory mi tlumaczyl ze brak @ to napewno wina zmiany klimatu ,bo w tym wlasnie czsie bylam w Polsce .
Mial racje,ale ja tak bardzo pragnelam ze nikogo i niczego nie sluchalam,az w koncu sie pojawila@,bylam zla na caly swiat:no::-:)-:)-:)-(
ale wierze ze Tobie KasiaJ82 sie udalo
 
reklama
Betiinka a u Ciebie narazie wszystko ok,suchutko i czysciutko;-)?
trzymam kciuki ,ale daj znac jak juz bedziesz pewna bo jak nie to mi sie paznokcie powbijaja w rece;-);-);-) ale bedze szczesliwa z Toba i z KasiaJ82
 
Do góry