reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Mama Pati moje objawy to skórcze w dole brzucha, ból piersi i zły nastrój ale nudności to ja raczej nie mam
 
reklama
Czy któtes z was mąz robił badania na plemniki czy sa w dobrej kondycji, mnie udało sie namówi mojego i bedzie robic. Ginekolog mnie mówił ze co drugi dzień lepiej niz codziennie bo wtedy sa silniejsze
 
Witaj Gusia myślałam o tym żeby męża namówić ale nie chce go urazić ale mój mąż ma 32 lata więc nie należy do tych młodziutkich więc może powinnam też go namówić jak myślicie?
 
Mama pati nie jestem w stu procentach pewna ale bym powiedziała ze juz jestes w ciąży bo moja siostra miała przez trzy miesiac okres jak by nic a w trzecim zaczeła wymiotowac było jej niedobrze i te sprawy poszłysmy do apteki po tescik oczywiscie po @ a ty jak byk IIwiec moze i ty tez
 
Ja też słyszałam że co drugi dzień wskazane. Ale uważam że najlepsze są spontany :-p
Teraz mniej więcej wiem kiedy owulka będzie i myśle że jak dwa dnie przed skokiek Lh zrobię przerwy to będzie w sam raz ;-) Ale wiecie, jak sobie przypominam to jak zaszłam w ciąże z moim aniołkiem to jakieś cztery dni przed owulką przytulaliśmy się tylko raz. A potem to już dopiero całkiem pod koniec cyklu. Mielimy odczekać ze starankami dwa miesiące po pierwszym poronieniu. Z tego wnioskuję że jak ma być to czy się przytulamy codziennie czy co drugi dzień, to i tak wyjdzie. Po prostu jajeczko i plemniczek muszą być dobrej jakości i muszą się spotkać :-)
 
Mnie często mdli przed okresem, brzuch mnie pobolewa tak jak w trakcie @ tylko lżej, dlatego co miesiąc wydaje mi się, że jestem w ciąży, a potem przychodzi @ :-(

Jak byłam w ciąży z Maciusiem, to w dniu spodziewanej @ zaczęłam mieć straszny ślinotok i nie mogłam wypić porannej kawy (z ta kawa to tak miałam przez pierwsze 2 miesiące ciąży). Oprócz tego byłam straaaaasznie senna.
 
Anets, ale 32 latka dla chłopa to wcale nie jest dużo! To my, panie, mamy krótki okres rozrodczy. Mężczyźni są płodni praktycznie do końca życia. Jest wiele przykładów w świecie artystycznym i filmowym, np. Anthony Quinn, Pablo Picasso (został ojcem w wieku prawie osiemdziesięciu lat). Tymczasem każda kobieta staje się niepłodna w wieku ok. 50 lat :(
 
Rozmawiałam z moim gin i mimo ze moj ma 30 lat to wszystko nawet stres moze osłabic plemniki wiec poprosił abym spróbowała go namówic z poczatku nie chciał ale udało mi sie go wyciagnac na wizyte ze mna go gin i sobie porozmawiali na osobnosci potem tylko pare razy napomknełam ze mogł by zrobic ponad rok sie staramy a tu jak narazie efektów nie widac i sie udało pan doktor stwierdził ze nasze srodowisko i styl zycia obecny moze wywołac komplikacje nie tylko ze stronyy kobiety ale takrze zestrony meżczyzny
 
reklama
Gusia 80, fajnie by było :) Ale ja mam tak zawsze, co miesiąc, z tymi nudnościami... Odkąd pamiętam - więc to, niestety, nie ciąża. A co do ciąży współistniejącej z okresem, to sama pochodzę z takiej - moja Mama miesiączkowała przez pierwsze 3 miesiące ciąży, a ja już sobie siedziałam w Jej brzusiu i rosłam...
 
Do góry