reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Temp nie mierze noi robilam pierwszy raz w zyciu test;-)
Objawy mialam na @ piersi mnie bolały noi brzuch a od wczoraj jakby wszystko sie uspokoilo kurcze sama nie wiem.. nie wydaje mi sie zeby to bylo takie proste hehe..
moze jutro kupie tescik ..albo wyprzedzi mnie @
Dzieki za kciuki i ciesze sie ze tak mnie wspieracie
 
reklama
Buzi@k nic sie nie bojaj nastepna w kolejce bedziesz Ty ,czuje to i tak bedzie ,zobaczysz ze za 3-cim razem Wam sie uda,trzymam kciuki.Nie wiesz przypadkiem cos na temat wiesiolka i jego skutkow ubocznych,bo jakos nieciekawie sie czuje a juz @ minela 3 dni temu ,a tak naprawde to ja bylo widac tylko w drogi dzien,bo pierwszy i ostatnie to tylko plamienia.A wiesiolek zaczelam brac od 3dc ,bo nie bylam pewna czy sie go stosuje od 1dc cz od 5dc,wiec szczelilam w srodek;-)

Za 4 :-(

Co do wiesiołka to ja żadnych skutków ubocznych nie miałam, pamiętaj jednak że należy go brać od początku cyklu ale tylko do owulacji

Dzień dobry staraczki a może co niektóre już wystarane ;-)
 
No u mnie nadal czysciutko i suchutko.Zobaczymy rano.
Brzuch juz tak bardzo nie boli i nie kluje.
Jak do soboty nic sie nie wydarzy (czytaj nie przyjdzie ta @) to zrobie test.
 
Widzę, ze i dziś dnia nie marnowałyście moje drogie i kolejna porcja miłej lektury na mnie czekała. Ja dziś w pracy od 8 do 18stej i padam z nóg. może i dobrze, ze tyle jest pracy bo przynajmniej tak nie mysle o fasolce...tylko wieczorami gdy zasiadam w domu do komputera - marze razem z Wami o małej istotce będacem darem dla swoich rodziców.
 
No,no, Kasia J82, coś mi wygląda na to, że jako pierwsza ogłosisz nam dobra nowinę! Jeśli rzeczywiście masz cykle regularne i nie miałaś żadnych sytuacji, które mogłyby wpłynąć na rozregulowanie cyklu (tj. dalekie podróże, choroba, stresy,etc), to wszystko wskazuje na tyciutkiego Lokatora w Twoim brzusiu! Ja przy takim opóźnieniu @ pewnie bym już nasikała na teścik:) Trzymam kciuki, żeby się udało!
Betiinka, za Ciebie też trzymam! Mam nadzieję, że będziesz druga po Kasi J82! I ze zapoczątkujecie wysyp mamusiek!

Anetko23, wiesz, ja bym sie wstrzymała z ciążą do zalecanego okresu czasu. Wiem, ze ciężko jest wytrzymać, ale mam koleżankę, która zaszła właśnie w ciążę bliźniaczą krótko po odstawieniu tabletek i poroniła... Najpierw przestało bić serduszko jednej Fasolki, a potem umarła druga. Diagnoza lekarza brzmiała, iż organizm jeszcze nie uporał się z równowagą hormonalną po owych pigułach i nie był w stanie wytworzyć wystarczającej ilości hormonu ciążowego, by utrzymać oba płody...:( Nie wiem na ile takie sytuacje są częste, sama nigdy nie brałam tabletek anty, więc nie jestem tutaj autorytetem, ale wolałabym nie ryzykować...
 
Anetko23, wiesz, ja bym sie wstrzymała z ciążą do zalecanego okresu czasu. Wiem, ze ciężko jest wytrzymać, ale mam koleżankę, która zaszła właśnie w ciążę bliźniaczą krótko po odstawieniu tabletek i poroniła... Najpierw przestało bić serduszko jednej Fasolki, a potem umarła druga. Diagnoza lekarza brzmiała, iż organizm jeszcze nie uporał się z równowagą hormonalną po owych pigułach i nie był w stanie wytworzyć wystarczającej ilości hormonu ciążowego, by utrzymać oba płody...:( Nie wiem na ile takie sytuacje są częste, sama nigdy nie brałam tabletek anty, więc nie jestem tutaj autorytetem, ale wolałabym nie ryzykować...

Dlatego tez kochana mam zamiar sie wstrzymac....mam nadzieje ze zalecane 3 m-ce.......a przynajmniej 2.....chce zeby pare pelnych cykli minelo....wtedy tez bede miala czas od nowa poobserwowac organizm - bardzo chcielibysmy coreczke, wiec trzeba celowac przed owulacja:tak:;-)
 
Witam wieczorkiem.
U mnie nadal suchutko i do tego zaczelo mnie strasznie mulic i to po bulce z maslem.Czuje to maslo.Dziwne uczucie.Ide zrobic sobie herbatke,moze pomoze.
Chyba zaraz pojde spac,zeby szybciej bylo jutro:))
 
No no dwie pierwsze fasoleczki nam się tutaj szykuję KasiaJ82 i Betiinka :-)
Dziewczynki już niedługo i wszystko będzie wiadomo :tak:
A może do tej listy staraczek 2008 dopiszemy daty testowania każdej z nas? Co w na to :confused::happy2:

Miłej nocki i kolorowych snów :-)
 
reklama
edzka-it jeżeli ten wiesiołek powoduje jakieś :ruchy" w macicy, zmiany, to możesz mieć problemy żołądkowe - bóle i mdłości.

No trzymam kciuki za KasięJ82 i Betiinkę (te plamienia mogą być zwiastunem dobrej wiadomości :-) ) :-). Wczoraj szyba mi w aucie poszła (tylna) to mam nadzieję że będzie dla Was na szczęście :-p.

Ja tam mam i bolesne piersi i wachania nastroju i podwyższoną temperaturę, nawet mdłości się przytrafiają, ale u mnie to pic na wodę może być, przez tę tarczycę. I pewnie jest, ale co tam, jakoś tym razem się nie nakrecam. Jak do 17 nie pojawi się @ to testuje.
 
Do góry