reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Codzilo mi o dzidziusia Anety 23, ale Tobie Anets zycze tez malenstwa z calego serca, a najlepiej dwujki na raz, a co tam!!!!
Staram sie nie napalac, moj maz chyba tez, po tym co przezylismy troche sie boimy dlatego tak bym chciala wiedziec ze kiedys napewno sie uda, wtedy bede mogla spokojnie czekac.
 
Ja słyszałam opinie wielu ginków że to nieprawda z tymi wieloraczkami. Bardziej tutaj chodzi o to żeby organizm na nowo przywykł do cyklu miesiączkowego. Słyszałam również że czasami specjalnie wypisują tabsy na dwa miesiące, żeby kobieta mogła później szybko zaciążyć.
Słyszałyście takie opinie??
 
ANETS - maluszki są cudowne......ale przy moim Kubusiu nie moglabym sobie pozwolic na wieloraczki:-D Poza tym ja nie mam tu zadnej rodziny, wiec na zadna pomoc nie moge liczyc.......Po prostu nie poradzilabym sobie chyba:sorry2:
A czy to prawda czy nie prawda....mniejsza o to.....lepiej chuchac na zimne:-p.....ja mysle ze to mozliwe...podczas brania anty jest wstrzymane jajeczkowanie...wiec jak sie odstawi to moze jajeczka "bombarduja" :-D
MONIK75 - ja slyszalam ze przepisuja zeby wyregulowac miesiaczki.....ale zeby tylko na 2 miesiace...hmmmmm.....jak juz to chyba na dluzej.....Moim zdaniem 2 miesiace to taki tylko szok dla organizmu...No bo wiadomo na poczatku sie organizm przyzwyczaja, plamienie i te sprawy.....Ja chyba wololabym tak nie kombinowac:sorry2:
 
Anetko oczywiście rozumiem Cię napewno było by Ci ciężko u mnie w rodzinie będą bliźniaczki i przyszła mamusia jest przerażona bo ma już jedno dzieciątko.Ale jak by Tobie się przytrafiło chętnie pomogę póki swojego nie mam:-).Ale myślę jednak że masz rację organizm musi trochę jednak odpocząć.Ja brałam krótko tabletki bo 3 miesiące poczekaliśmy 2 i zaczęliśmy się starać ale jakoś nam sie schodzi:-(
 
reklama
Do góry