reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

monikastege witaj :-)

Gusiu kuruj się, odpoczywaj i karm Was obie/oboje (miałam napisać tylko obie :confused:, może dlatego że fasolka).

Ja też podchorowuje, staram się jakoś trzymać, na szczęście rodzice opiekują się po powrocie z pracy Jankiem.

KasiaJ82 czekam na 2 kreseczki, mam w tym własny interes, jestem na liście pod Tobą :-p. No a nowa lista jest duuużo lepsza ;-)
 
reklama
No i na mnie przyszedł czas żeby sie podołowac....no to sie dzis dołuje...

Koleżanki mnie wystawiły ( nazwij kogoś przyjacielem i czekaj aż wbije ci nóż w plecy) z imprezą na ktora sie cieszyłam i czekałam juz bardzo....kiedy trzeba kogos pocieszyć adi pierwsza na froncie...kiedy adi jest źle nie ma nikogo...standard do ktorego powinnam sie przyzwyczaić...
Może juz nie tyle smutna chodze co wkurrrrrrr.....

Nauka ciągle nauka...codziennie nauka...w sobote wazne zaliczenie...chciałam sobei zrobic dzien odpoczynyku no ale stało sie jak sie stało...w efekcie siedze w domu mąż odsypia...a do dupki to wszystko dzis....taki dzien najlepiej przespac...albo sie zresetować...no ale ze wzgledu na starania tego drugiego mi nie wolno...

No i pozamulałam sobie....
 
adiva tak to juz jest..jak Ciebie potrzebuja to biegniesz z jezykiem na brodzie,zeby pomoc...jak Ty potrzebujesz pomocy - nie ma nikogo...chyba kazda z nas to przezyla...coz.. c'est la vie....

ale uszy do gory :tak: jest jeszcze BB ...no wiem,wiem,ze to nie tak,jak prawdziwe wyjscie z przyjaciolkami, a ledwie marna namiastka,ale zawsze cos :-)
 
Niestety tak w zyciu bywa, ale wiem po sobie ze chociaz nawet kilka razy sie zawiode na koms i tak bede wtedy gdy ktos mnie potrzebuje :-)


Monikastage - witam i mam nadzieje ze szybko sie zafasolkujesz, glowa do gory i pozytywne myslenie :tak:

No i oczywiscie wszystkim staraczkom zycze szybkiego i owocnego zafasolkowania:blink:
 
A ja pisze magisterke i wciaz biegamy i zalatwiamy na slub rozne sprawy
ale przynajmniej mam juz suknie :tak: wisi sobie i korci moje Kochanie aby podgladnac -a nie moze:-)
 
Flower to narzeczonego trzymaj z dala od sukni, ale moze podeslesz nam jakies zdjecie. Alez jestem ciekawa co tam kupilas:-).

Adiva mam nadzieje, ze humorek juz lepszy. Poprostu tak bywa:-(. Nie smutaj sie juz Nasza Etatowa Optymistko.

Ciekawa jestem co u Doroty...
 
kochane moje byłam u gina powiedział że te boleści to jest owulacja sprawdził mi jeszcze śluz i potwierdził że mam dzisiaj starać się o fasolkę. Przepisał mi jeszcze COLS i Luteinę dopochwowo po tym mam się zgłosić na Usg i konsultację a później okaże się czy jestem w ciąży czy jedziemy dalej z lekami. Teraz mam monitorowanie stymulacji. Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co to znaczy ale jak gin tak każe to jak we wojsku ( rozkaz ) :-D Ja trzymam za was kciuki całym serduszkiem i jestem z wami. Dzisiaj owu więc staram się z mężulkiem o ..... :tak: dziewczęta idę do roboty a wam życzę teraz kolorowych snów;-) Pa pa moje kochane!!!!
 
Po raz kolejny potwierdziło sie....kiedy wszyscy zawiodą...mąż jest tą osoba na którą zawsze możesz liczyć...i chwała Ci Boże że go mam :-)

humor juz sie poprawił...z moimi "koleżankami" mam zamiar sobie jutro porozmawiać...kłocenie sie na gorąco i tak nie przynosi nic dobrego...

No u mnie tez miały być dziś przytulanka ale że od 4 dni non stop to robimy....a dzis ja chodziłam jak bomba zegarowa...mężuś stwierdził że mam nie panikować że TEN dzień ominiemy wziąść na luz darować sobie wszelkie starania dzisiaj...i dostałam masaż :-) Tak mnie wymiętolił że nawet uszy mnie bolą ale za to jak jutro bedzie fajnie :-) jakbym sie do 12 nie pojawiła to znaczy że nie umiem sie z łóżka zwlec :-D

I dziekuje Wam Kochane za słowa otuchy i zrozumienia...doceniam to że chociaż tutaj mam na kogo liczyc w chwilach kiedy nawet mi brakuje sił...

Ide spać nic sie dziś nie uczyłam i nawet nie mam kaca moralnego...pewnie jutro sobie mozg zagotuje od przypływu wiedzy...aleeeee to jutro ;-)

Kolorowych snów Myszki :*
 
reklama
Witajcie!! no jestem nareszcie u was:-)wczoraj normalnie mnie skrecalo bo nie moglam wejsc na BB:-(bylam u fryzjera i jak wrocilam byla 19 i wchodze nanecik w domku a tu nie ma netu cos sie zepsulo!! ale mąż naprawial i juz dziala, wic dzisiaj jak tylko wroce z pracki nadrabiam zaleglosci!!
Tez ni sie lista podoba hehe;-);-)Trzymajcie mocno Kochane:tak::tak:
To do wieczorka !! Owocnych staranek!!

i oczywiście witam nowe staraczki :-):-):-)oby to foum pomoglo wam zafasolkowac:-):-)
 
Do góry