reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Agniesia25- spokojnie, myślę że nie warto robic testu wcześniej niż w dniu spodziewanej @, rzadko się zdarza że stężenie upragnoinego hormonu jest już tak duże że test to wykarze, wcześniej, więc najlepiej poczekaj, bo może jesteś w ciąży, ale hormonu jszcze za mało i zrobisz test a on Ci nic nie pokarze, bądż cierpliwa.
 
reklama
ja juz wiem napewno, że badań nie będę robić, tylko to co wyjdzie na USG.Moja lekarka pierwszego kontaktu, ktora trzyma za mnie kciuki, wspomniała kiedyś ze ma kilkoro pacjentów z zespołem d. i mamy sa w b. róznym wieku. Tak mnie pocieszyła, lekarz który robił mi laparo wspomniał tez ze do 42 roku spokojnie można miec zdrowe dzieci. U mnie to raczej stres ma największy wpływ na to wszystko. Nie wiem czy jakiś psycholog bardziej by mi sie nie przydał, bo badania oboje z mężem mamy ok.
 
Witaj Agus. Ja maleństwa nie mam pomyliłaś się:-)ale chce mieć bardzo i też zaczynam wariować?Kiedy wypada Ci @?Uważam, że nie powinnaś wcześniej robic testu. Ja robiłam 3 dni po spodziewanej@ i wtedy zobaczyłam dwie kreseczki ale 2 miesiące później moje maleństwo poszło do nieba
 
Beacia skoro lekarz mowi,ze jest ok to jest szansa.Wiekiem sie nie wymiguj.;-)
A psychiczne nastawienie to chyba problem kazdego wieku.Cholernie trudno jest wyluzowac jesli sie czegos bardzo pragnie.Ja od jakiegos czasu walcze o fasolke,na poczatku szalenstwo kazdy negatywny test tragedia,teraz nabralam nieco dystansu co nie zmienia faktu ze potwornie bym chciala poczuc w sobie ruchy raczek i nozek,juz nawet sie poswiece i przezyje zgagi,zaparcia a ..... mi tam nawet hemoroidy:tak:
 
Anetko23 moim zdaniem jesli czujesz że chcesz wczesniej podjac staranka to do robotki ;-)czasem trzeba sluchac serca bo lekarze sa omylni
 
Beacia67 Ja też myślę że jakość USG w dzisiejszych czasach jest bardzo dobra i wystarczająca do badań prenatalnych. Żadnego nakłuwania nie dam sobie i dzidzi zrobić.
 
reklama
Ale mam dzisiaj dzien parszywy.
Oj gdybym byla pewna,ze @ bedzie to zapalilabym sobie,,,,nalogowiec:baffled:
ale trzymam sie dzielnie:blink:
 
Do góry