reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

To życzę smacznego obiadku Klaudio uściskaj od nieznajomej cioci swojego synka jest słodki
 
reklama
Cześc Wam Staraczki, miałam ostatnio problem z netem i nie mogłam pisac, ale postaram się nadrobic.
Piszecie o badaniach dla mam po 30, też dużo o tym myślałam i myślę nadal, wiadomo zawsze jakieś ryzyko jest ale że u mnie będzie to 3 ciąża no i moje córy są zdrowe jak rydze, więc raczej jestem dobrej myśli i chyba żadnych badań robic nie będę ze względu na ryzyko no i to że i tak bym ciąży nie usunęła bez względu na wynik badań.
Zmykam poczytac Wasze przepisy, może coś ciekawego na obiad wynajdę.
Pozdrawiam
 
Hej.Witam ponownie.
Chyba musze zaczac wczesnie wstawac bo nie nadazam za wami:-D
Betiinko, mam przeczucie ze to nie @.Ja mialam podobnie w swojej ciazy, nieskonczyla sie dobrze ale to teraz nie istotne.mialam dwa dni lekkie plamienie i bol brzucha, bolace piersi, wszystko jak przy @ a okazalo sie jestem w ciazy wiec nie trac nadziei, czekamy razem z Toba.
A u mnie jakies wahania nastroju, czytajac ostatnie 8 stron, zdazylam sie poplakac i posmiac jednoczesnie.Chyba mi juz odbija.Tak zazdroszcze tym dziewczynom, ktore maja juz swoje malenstwa!!!
 
jak myslicie na ile dni przed planowanym @ moglabym zrobic tescik aby mialo to jakikolwiek test.od wczoraj zmieilam zdanie i chyba nie dam rady czekac tak dlugo...
 
Czesc staraczki:-)
Jak tam? Ktoras ma w planach testowanie? Wybaczcie ale nie nadążam z czytaniem tyle skrobiecie :-D Moj maly nie zawsze pozwala posiedziec przy kompie....wlasnie powyrzucal mi cala bielizne z szufladek:dry:...łazi przy wszystkich meblach...a teraz przylazł do mnie i szarpie za myszke:cool2:
A mi zostala juz tylko jedna ostatnia pigulka - ale sie ciesze:-D Cos czuje ze nie wytrzymam tych 90 dni i staranka beda wczesniej:-p
 
czesc Aneta, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze, tez bym chciala zeby krecilo sie kolo mnie jakies malenstwo...
na szczescie niedlugo sobota. zawsze w soboty zabieram 4 -miesieczna coreczke znajomych na spacerek.oni sa szczesliwi a ja jeszcze bardziej;-)
 
reklama
Mama Pati zgadzam się z Tobą w 100% :tak: Ja ciąży też bym nie usunęła.
Agniesia25 poczekaj jeszcze z tym testowaniem. Testy sikane wykazują ciążę dopiero jak się fasolka zagnieździ, a to u każdej kobiety kiedy indziej jest (zależy jak długo jajeczko wędruje z jajnika do macicy)
 
Do góry