reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Cześć Dziewczyny.
Ja tu wpadam raz na jakis czas(mam duzo pracy) i jak nie mam to spie;-) W piatek udalo mi sie dostac do mojego gin. i oto zdjecie ktore dostalam;-) Jestem na 100% w ciazy. Wyliczyl mi termin porodu na 3.10.2008r. Czyli moge sie zapisac na pazdziernik i mam nadzieje ze wy rowniez sie do tego m-ca sie zapiszecie;-) Zapisal mi rowniez luteine dowcipna i kazal brac folik, nospe 3 razy dziennie na bole brzuszka jak rowniez witaminik dla kobiet w ciazy.Mam nadzieje ze wszystko u mnie bedzie dobrze bo bardzo sie boje.Powiedzial mi ze mam sie nie denerwowac bo stres jest najgorszy.Wiec mysle chodz ciezko mi jest ze biedzie ok.Chcialabym zobaczyc rowniez wasze fasolki na zdjeciach. Zycze Wam WSZYSTKIM malych cudownych fasolinek;-)
Pozdrawiam.
 

Załączniki

  • bez tytułu.JPG
    bez tytułu.JPG
    21,3 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Viki_27 gratuluje i zycze spokojnej ciazy:-)
Anets lepiej idz do gina!
aneta23 no no no moze fasoleczka bedzie:tak::tak:

a teraz co u mnie: bez zmian temp. mam 39.5 i dzisiaj znajomy przepisal mi antybiotyk taki co mozna brac gdyby byla fasolka! bo nie wiem czy jest czy nie ale pierwszy raz od staran mysle ze lepiej zeby jej nie bylo bo sie bbb.martwie:-(i wiem ze zylabym w stresie przez 9 mies... ale wszystko w rekach boga...;-)ze tak powiem...
Pozdrawiam i zycze owocnych staranek:-)
 
Kaka rok temu też za wcześnie poszłam ale teraz jest troszkę inna sytuacja bo mówił że może będę dostawać leki na podtrzymanie ciąży więc może im wcześniej tym lepiej sama nie wiem?

Idz do gina a napewno Cię uspokoi. Trzymam kciuki.


U mnie we wtorek będzie stresujący dzień w pracy i się nie wymiksuję. Postanram się niedenerwować.
 
cześc dziewczyny, pisałam wam że ide do gina w środę ale to do drugiego u pierwszego byłam w piatek robił mi usg i wszystko wyszło oki zmierzył endometrium, zbadał jajniki dwa razy duphaston od 16 dni na lepszy progesteron i się starać ale tak uporczywie o tym nie mysleć, nie wiem czy sią da?
 
reklama
witajcie, ja z braku czasu tez zaglądam tu bardzo rzadko.
Ale co ja dziś widzę Viki_27 - Gratulacje ogromniaste,
Do mnie dzisiaj przyszła @, nareszcie. Teraz mogę znowu zacząć staranka.
Trzymajcie za mnie kciuki, bo jak w tym cyklu nie załapię to się chyba już z tego wypisuję. Ile można, to już 16 cykl staranek, już mam dosyć
 
Do góry