reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Monisiu miałam zapisać się na czwartek ale zdecydowałam że im wcześniej tym lepiej wiec chyba na wtorek
 
Anetko mam nadzieje że ginek cię uspokoi i potwierdzi że wszystko jest dobrze :-)
A póki co to nie myśl tyle i spokojnie sobie wypoczywaj i ciesz się chwilą :happy:
Bardzo mocno trzymam kciuki żeby fasolinka rosła zdrowiutka i żebyś była szczęśliwa :-)
 
Anets, kochana tylko spokojnie, na pewno wszystko bedzie dobrze z Twoją fasolką, mocno trzymam za ciebie kciuki:tak:

monik75, gusia, witajcie kochane, jak dzisiejsze samopoczucie:-)
 
Czesc Dziewczynki Mam Do Was Pytanko Tylko Nie Smiejcie Sie Ze Mnie Bo Ja Mimo Ze Juz Raz Bylam W Ciazy Ale Niestesty Sie Nie Udalo :-(
To Sie Nie Znam Tak Bardzo Wiecei Co Ja Nie Mierze Temperatury Nie Kupuje Zadnych Testow Aby Wiedziec Kiedy Plodne Kiedy Nie Mniej Wiecej To Wiem
Ale Nie Obserwuje Sie Tak Strasznie Dokladnie :-)
I Tak Dzis Mnie Jak Nigdy Bolaly 2 Jajniki Normalnie Jestem W Szoku Bo Mnie Zadko Kiedy Bola Z Moich Obliczen Wynika Ze Teraz Moge Sie Przytulac :-)
I To Wlasnie Z Mezem Robimy Od 2 Dni :-).
Chodzi Mi O To Co Te Bolaca Jajniki Moga Oznaczac Czy Plodne Czy Nie?
Pewnie Ktoras Z Was Albo I Wszystkie Sie Na Tym Znacie :-)
Wiec Prosze Napiszcie Mi Co Myslicie Dzieki :-)
 
Anets Ty Moze Poronilas Jakis Rok Temu? :-( Bo Z Tego Co Czytam To Tak Mi Sie Wydaje Jak Tak To Wspolczuje Ale Jestem Z Toba Bo Ja Tez Poronilam :-(
Pol Roku Temu :-(
 
reklama
Witajcie kochane troszkę mnie nie było.Dziś leżakuje troszkę boli mnie brzuch.I jakos ogólnie tak się kiepsko czuje


Nie martw się kochana - będzie dobrze. Mnie czasami lekko pobolewa brzuch albo czuję kłucie raz w prawym raz w lewym jajniku. Miem nadzieję, że to normalne...i ciagle zmeczona jestem, brzuch mam wzdęty i mnie guzik od spodni uwiera...
 
Do góry