reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witajcie Dziewczyny! I serdeczne powitanko dla nowej staraczki - Gosiuni T.
Kasia J82 - Wiesz, Monik 75 ma rację - przede wszystkim musisz taką wysoką temperature zbić. Z tego co wiem, to jest ona dużo gorsza od ewentualnego leku, przepisanego przez lekarza. W ciąży jest dozwolony antybiotyk Bioparox czy jakoś tak. Dużo dziewczyn się tym kurowało i ponoć nie ma on żadnego złego wpływu na Fasolinkę, a zbije temperaturę i wytruje te paskudztwo co Cię dopadło. Monik ma też rację pocieszając Cię, że na tym etapie nie ma jeszcze wytworzonego łożyska i Maleństwo tych leków po prostu nie dostanie z Twojego krwiobiegu. Więc kuruj się, Kochana, kuruj!

Anets - Ty też się Słonko nie przejmuj. Tym razem wszystko sie uda. Ja też czułam sie kiepsko w pierwszych tygodniach ciąży, ale to ponoć naturalne. Mam nadzieje, ze wizyta u ginka i widok Twojej Fasoleńki, która ma się świetnie uspokoi Cie i nastroi bardziej optymistycznie. Głowka do góry, Anetko!
 
Witam Was w niedzielny poranek....Jakie piekne słoneczko aż miło a ja już o 6 byłam na nogach bo mnie mdliło zjadłam sucha bułkę i przeszło.Dziękuje Wam wszystkie kochane za miłe słowa ja wiem że teraz musi się udać może fasolka robi sobie miejsce i dlatego boli brzuszek.
 
Vanilia sky dziękuje Ci kochana staram się mysleć tylko o tym że będzie dobrze.
Monisiu na wizytę chce się udać we wtorek ale nie wiem czy to nie za wcześnie dziś dopiero 5 dzień jak nie mam okresu.
 
Antes. Moja siostra mi poradziła żebym do lekarza udała się 1-2 tygodnie po czasie od spodziewanej @. Do tego czasu lekarz może nie wykryć ciąży i tylko stres niepotrzebny będzie. Ja chyba pójdę tak po 10 dniach. Trzymaj się kochana:)
 
Kaka rok temu też za wcześnie poszłam ale teraz jest troszkę inna sytuacja bo mówił że może będę dostawać leki na podtrzymanie ciąży więc może im wcześniej tym lepiej sama nie wiem?
 
Mam pytanko nie wiem jak mam wkleić zdjęcie poproszę o instrukcję
 
WItajcie staraczki :-)
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaa...wchodze dzis na nasza liste staraczkowa...a tu takie wiesci...a ja nie bylam w temacie...
ANETS - ogromne gratulacje. Tak bardzo sie ciesze :-):-):-) Buziaki dla Ciebie kochana :-***************
Co do zlego samopoczucia to powiem Ci tak....u mnie bylo tak ze podczas pierwszej ciazy - ktora skonczyla sie poronieniem - nic mi nie bylo, zadnych boli, zadnych mdlosci.......itd W drugiej ciazy ciagle bolal mnie brzuch jakbym lada chwila miala dostac okres..i tak bylo dosc dlugo....jak zaczely sie mdlosci i rzyganie to juz w ogole byla niezla jazda - ale jak widac wszystko bylo ok. Takze nie smutaj sie kochana, bedzie dobrze. Ja trzymam mocno kciuki.
KAKA - dla Ciebie rowniez przeogromniaste gratulacje :-) :-) :-)


A teraz troche ode mnie wiesci.......
Pisalam Wam jakis czas temu ze te testy owu u mnie nic nie wykryly...........
Ale wczoraj wieczorem (hmmm juz dawno powinno byc po owu) zauwazylam plodny sluzik....no to dawaj - szybki tescior...robie a tam dwie krechy....:-D No wiec przytulanko zaliczone, potem lezenie co by nic za szybko nie wyplynelo :-p
Hihi i teraz czekam :-) Jak widac po odstawieniu anty cykl jakis pobaraniony jest :sorry2:

Acha ANETS - pytalas jak wkleic fotke....musisz ja zmniejszyc np w Paintcie (normalne sa za duze) i potem jak piszesz posta to nad tym okienkiem gdzie piszesz musisz kliknac na ikonke takiego spinacza...otworzy sie okienko gdzie bedziesz mogla "załadowac" fotke :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie i kazda z osobna ;-)
 
reklama
Anets Moim Zdaniem Powinnas Szybko Udac Sie Do Lekarza Ja Np
Wiem Ze Jak Tylko Test Pokaze Ii Kreseczki To Natychmiast Ide
Do Ginka I Dostaje Zwolnienie Z Pracy Bo Ja Mam Prace
Stojaca Po 12 Godzin 12 Godzin Przy Komputerze I Nocki Tez Mam
Wiec Lekarz Powiedzial Ze Jak Juz Zajde To Bede Siedziala W Domu
I Gin.nie Gadal Nic O Tabletkach Na Podtrzymanie Ale Ja Sama
Chce Je Brac I Napewno Jak Juz Bedzie Tak Daleko To Sie Sama Upomne
O Takie Tabletki :-) Pol Roku Temu Ich Nie Bralam Wiec Teraz Chce Je Brac
Jak Juz Bedzie Fasolka.
Anets Jak Lekarz Powiedzial Ci Rok Temu Ze Bedziesz Brala Takie Tabletki
To Idz Do Niego Jak Najszybciej Bo Po Co Czekac I Ryzykowac
Wiem Ginek Nie Powie Ci Na Pewno Ze Ciaza Ale Powie Ze Podejzewa Ze Ciaza
I Ze Widzi Jakies Zmiany A To Juz Wiele Mowi Jak Zwlaszcza Test Juz Masz Za
Soba Wiec Nie Wzlekaj Dluzej I Lec Do Ginka Ja Bym Tak Zrobila I Wiem
Ze Tak Zrobie :-)
 
Do góry