reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Hm balety ładnie ładnie.Ja sie okropnie zdenerwowałam w pracy!Właśnie dzwoniłam do gina jutro jadę na badania

postaraj się tak bardzo nie denerwować (chociaż wiem, że to się łatwo mówi), pomyśl sobie, że dzidzia jest najważniejsza, a te wszystkie sprawy służbowe - to tylko praca i nie warto się tym przejmować.

mnie tez ciekawosc z żera ale, jak zapomniałam kupic a na popłudnie do pracy i mieszkam na poboczy miasta wic mam spory kawałek do apteki to kupie dopiero w pracy i moze jak nie wytrzymam to zrobie jak wróce z robotki :-) ale, troszke sie boje ze bedzie tylko jedna I :-(

spokojnie, niezależnie od tego jaki będzie wynik jesteśmy z Tobą :tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Witam Was Kochane :-)

Widze że wypoczete po weekendzie...a ja wam dziekuje za wsparcie przy egzaminach...sesja miała sie skonczyc ale dwoch profesorów nie dojechało i jeszcze sie w ten weekend postresuje..Ale mam nadzieje ze to juz koniec konców ;-) juz mi tak nie wiele do obrony zostało że nie moge wysiedziec na zajęciach

Witam również nowe Staraczki...Fajnie że z nami jestescie :-)

Mam wizyte u gina w czwartek na kontrolne badanka...Tak na wszelki wypadek zeby wiedziec ze wszystko jest ok...No a od 8-ego drugi cykl starań...Meżuś to juz sie doczekać nie moze...cwaniaczek jeden :-D

A teraz zabieram sie do sprzątania...Nie miałam kiedy w weekend a że panienka jestem to dom musi błyszczec

Miłego dzionka :*
 
Witam Kochane Staraczki w nowym tygodniu!

Ppatqua - miło Cie poznać, cieszę się, że jesteś z nami.!

Viki27 - Gratuluje serdecznie - prześliczna Fasoleczka! Zyczę teraz spokojnej i bezproblemowej ciąży.

Loretko - Ani o tym nie myśl! Nie udzielamy wypisów! Bądź z nami - potrzebujemy Cię. I nie trać wiary, że się uda... Wiem, że czasem jest ciężko... Ale może jesteś już o krok od celu, może gdzieś tam w górze jest Ci pisane, że właśnie za którymś "-nastym" razem właśnie się uda? A robiliście może jakieś podstawowe badanka? Może przyczyna niepowodzeń jest błaha i po jej wykluczeniu od razu się uda?

Neniuś - Ale fajnie, że się wybalowałaś:) Ja to już 100 lat na zadnej imprezie nie byłam... A fotkę jakąś wkleisz?

Gusiu - Mam nadzieję, że już jutro raniutko obwieścisz nam wspaniała nowinę, że ujrzałas na teście II !!!!!!!!

 
Nenius a ja ostatnio taką ochotę miałam na jakąś bibę ;-) Niestety mój mężuś z tych co to nie tańczą :baffled:
Na szczęście wczoraj się porządnie ośmiałam w kinie na komedii Lejdis i to mi wystarczy na pozytywne naładowanie energii ;-)
 
reklama
Wpadam tylko powiedzieć cześć i spadam gotować obiadek :-)
Gosia, trzymam kciuki za ten teścik :-)
 
Do góry