reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam Dziewczyny!

To i ja chyba muszę zapisać się na ten rok:-) W poprzednim się nie udało, więc może ten będzie lepszy.:blink:Ten cykl jeszcze na duphastonie, ale następny już na gonalu. To już nasz drugi rok intensywnych starań i nic! Pocieszam się tym, że zmieniłam lekarza i jestem z niego bardzo zadowolona. Przez 9 miesięcy zrobił więcej niz inni przez kilka lat.

Nam wszystkim życzę w tym roku dwóch pokaźnych krech:-):-):-)
 
reklama
Witaj Kiniu wsród nas i rozgość się:) Ogromnie się cieszymy, że dołączyłas do nas, ale równocześnie zyczymy, byś jak najszybciej doswiadczyła Maleńkiego Cudu rosnącego pod Twoim serduszkiem. Mam nadzieje, że zmiana ginka okaze się super decyzja i że pomoże Ci On doczekac sie upragnionej Fasolki.
 
Kinia miło mi Cie powitać:tak: zaraz dodam Cię do naszej Starankowej Listy. Bardzo chciałabym aby jak najszybciej obok Twojego niku staneły dwie piekne grube czeroniutkie krechy:-) Jesteś może na 28 dni? Życzę powodzonka!!!
 
Dzięki Mamo Pati :)
Goszczę tu już od roku, ale ostatnio jakoś nie chciało mi się zaglądać tu, gdzie mowa o dzieciaczkach. Nie chciałam się tak nakręcać i niepotrzebnie dołować. Wydaje mi się, że teraz jestem chyba nieco silniejsza psychicznie i jakoś inaczej do tego podchodzę.

Pozdrawiam
 
...Jesteś może na 28 dni? ...

Teoretycznie tak, ale ostatnio miałam dłuższe cykle, bo brałam CLO i czekałam na efekty. Po 20 dc robiła progesteron i dopiero potem brałam duphaston na wywołanie @. Ten cykl będę tylko na duphastonie, więc teraz z pewnością nie będzie dwóch kresek:-( i cykl powinien być 28-dniowy. Może w marcu, jak gonal podziała uda sie zobaczyć II?
 
cześć dziewczyny :) jestem tu nowa znaczy się powiedziałabym dzisiejsza hihih. jak mój mężczyzna wyszedł do pracy nie mogłam już zasnąć postanowiłam tu zajrzeć - słyszalam o tej stronce wiele dobrego więc postanowiłam spróbować się zadomowić :) od rana przeczytałam tylko ten wątek hehe do strony 90 wszystkie posty od a do z a potem to przyznam że już co którąś stronę ;-)bo czasu by mi nie starczyło ;)

starc co prawda będziemy się od czerwca (na lipiec zaplanowany ślub więc dlatego dopiero wtedy:-)) ale już chce się przygotować do tego wydarzenia i mówiąc szczerze już nie moge się doczekać :D
morfologię już zrobioną mam i toksoplazmozę również - badania w normie i mój gin tylko się pyta czy aby na pewno już teraz nie chcę się starać hihi ale ma obiecane że od czerwca zaczynamy :) bo powiedział że najwyższy już czas (jestem rocznik 81 ;-))

mam jednak nadzieję ze mimo tego ze starania za parę miesięcy to przyjmiecie mnie do swego grona :D

gratuluję wszystkim zafasolkowanym a tym starającym się życzę dużo szczęścia

pozdrawiam
Gosia
 
GosiuniaT witaj wsrod staraczek 2008:-)
Dobra decyzje podjelas ze starankami!! ja zaluje ze przed slubem sie nie staralismy albo zaraz po! ja jestem rocznik 82:-)

Dziewczynki ja dalej z chorobskiem walcze:-(boje sie wziac antybiotykow bo nie wiem czy mam fasolke w brzuszku czy nie...a mam 20 dc wiec na tescie nic:-(
mam goraczke prawie 40 stopni :-(zaraz dzwonie do znajomwgo gina moze poleci mi jakies tabletki albo cos....
nie wiem czy beta by wyszla czy nie ale raczej nie! a wiecie boje sie bo jak tam jest fasolka i cos mogloby sie jej stac:-:)-(
 
reklama
Kasia, od samej choroby dziecku nic nie będzie, tylko gorzej z tymi lekami, dlatego jak masz możliwość to skonsultuj to z kolegą co możesz ewentualnie wziąść. I kuruj się nam kochana:tak:
 
Do góry