reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
A i zapomniała bym
razem z moim mężem oficjalnie kończę ten w tym roku staranka (@)
No nic mówią do trzech razy sztuka, że z tym łatwiej niż prezent wybrać....
Ja już mogę powiedzieć że prawie dziewięć miesięcy za nami bez efektów:no:

PS wyjaśnienie na starających się 2009.....
 
Kingus
Ja testuje, jak @ nie nadejdzie w ciagu najblizszych 4 dni.


Kroptunia - kobieto.
Domyslam sie przez co przechodzisz. Tempka nie spadnie, a testy nie klamia. Trzymaj sie cieplutko
 
kingus- napewno zadziala:-)
olica- hehe ktoz to wie.. alemoze cos w tym jest:-):-) zobaczymy czy twoje przepowiednie sie spelnia:-):-)
 
Dziekuje za wsparcie ...a jeśli chodzi o tescik to wynik jest II wow
to chyba byłam grzeczna w tym roku bo Święty zrobił nam prezent.
...mam tysiące mysli .... to bedzie moja pierwsza dzidzia....a ja mam 30
wow:tak::-D:rofl2:


Całuski dla Was
Do zob po Świetach

Gratulacje Kochana:tak::-D

Dziewczynki życzę Wam wesołych Świąt Bożego Narodzenia i tych upragnionych dwóch czerwoniutkich kresek!!:tak::-D:happy:
 
….( ……. .•*,•*¯*×...)***….*•.¸_¸.¬¬•* ..*•.¸_¸.•* Święta szybko się zbliżają, w święta ludzie się kochają. Przy dzieleniu się opłatkiem, płyną z oczu łzy ukradkiem. Życzymy sobie wszystkiego najlepszego, dając w policzek całusa wielkiego. W nocy Jezus się urodzi i serduszka nam odmłodzi. Wesołe święta.. oby takie były i oby wszystkie życzenia się spełniły. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
_______________./\.
____________ __>_<_
_____________Ѽ.\/ Ѽ
___________;->( ɕѼ Ҩ .
___________@.♥ '(█) ♥ *$
________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥*
_______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█)
____________>o*oѼ @.<
_________o`-.♥.-@""-Q '♥~@'
______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.)
____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ
__________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ
_______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '*
___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o
__.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`)
_________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@
____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥
___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'.
_(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█)
_____________▓▓▓▓▓___________
__________▓▓▓▓▓▓▓▓▓__ ø¤°``°¤ø,¸¸,ø¤°``°¤ø,¸,ø¤°``°¤ø


Witajcie dziewczyny:-):-):-). Z powodu przygotowan do Swiat nie bylo mnie tu juz 2 dni:-:)tak:. Nie przeczytalam jeszcze wszystkiego, ale korzystajac z chwilki czasu przesylam swiateczne zyczonka na te Swieta Bozego Narodzenia i Nowy Roczek 2009, oby byl pelen niespodzianek i radosci:tak::tak::tak:. Z calego serca Wam zycze i uiekam dalej do gotowania hihih:tak::-):tak:. Zagladne tu prawdopodobnie po swietach......
 
Jednak to byl b. okropny psikus kolejny :( nie myslalam ze az cos takiego mnie spotka i to na swieta zeby miec piekny test z 2 grubymi kreseczkami tyle na to czekalam a jednak to nie fasoleczka :( siedze i rycze dobrze wczoraj mialam przeczucia tempka dzis spadla na 36,9 :( i to akurat dzis wigilia eh a juz powiedzialam mezowi...tak sie cieszyl...

Rano test oczywiscie pozytywny ale co tam kogo to cieszy bo temka leci juz u mnie na leb szyje zawsze tak jest do tego taki psikus ze w tym mc jak nigdy nie bolaly mnie z boku piersi brzuch widac to nei fasolka ale cos innego :((((

By bylo malo z ciekawosci chcialam sprawdzic szyjke i kolejna "niespodzianka" po 1 jest owszem jeszcze zamknieta ale to normalne ale jak wyjelam reke to wylecialo mnostwo mlecznego sluzu nigdy nie mialam sluzu od conajmniej 7 dni przed @ a tu wszystko w srodku mokre jakby to byla owu tyle ze sluz mleczny lejacy no i tyle z mojego ciala ktore mnie az tak wykiwalo :((

Jeszcze raz Wesolych Swiat juz nei uwierze nawet w pozytywny test gdyby choc to byla slaba krecha a od 2 dni wychodzila mocna ladna rozowa ;(((

A niby sie mowi ze mozna testowac w dniu spodziewanej @ eh :( jakbym nie zrobila tych testow wczesniej i dzis zatestowala a tu od razu II piekne kreski bym chyba umarla ze szczescia prezent a tu pewnie po pozytywnie za pare godzin @ jakas parodia :(
 
Ostatnia edycja:
Kroptusia kobieto

Jednorazowy spadek tempki nic nie oznacza, wiec nie panikuj. Mozna sie zaniepokoic jesli tempka spadnie przez wiecej niz 2 dni ponizej coverline. Poki co, z tego co czytam to spadla u Ciebie tempka dzisiaj, ale nadal jest powyzej coverline ?

Glowa do gory
 
nie panikuje tylko od conajmniej 2 lat sie staralam juz nie nakrecac, w sumie 3 lata staran minie w lutym...A u mnie zazwyczaj @ sie zaczyna jak tempka ponad linia :) kiedys tez czytalam ze jak spadnie ponizej a u mnie ponizej jest dopiero 2-3 dzien czasem :) ostatnie 4 @ wlasnie dostalam przy tempce 36,9 inne zwykle 36,8 dlatego jak mi dzien wczesniej spada to juz wiem...ok ok nie panikuje wkleilabym wykres ale nie umiem :) na wykresie jest to 2,5-3 kratki ponad linia...niewazne od tygodnia jak pisalam jestem nie do zniesienia nerwowa taka ze wszystkich zdarzylam wyprowadzic z rownowagi :) hihi

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zderwowanie w pelni zrozumiale. Ale jak nie powinnismy sie nakrecac na objawy ciazowe, tak samo i odwrotnie.

Przyjrzyjmy sie faktom - Zrobilas testy, sa pozytywne. Na razie zaobserwowalas spadek tempki ktory jest jednak powyzej coverline. Na chwile obecna sa zancznie wyzsze szanse ze w ciazy jestes, niz ze nie jestes. Poczekajmy 2 dni.....
 
Do góry