reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Wesołych Świąt! Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych świąt! A w święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych świąt! A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzę jak najwięcej
Zwykłego, ludzkiego szczęścia.:-)
 
reklama
Magia Świąt, to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy...Romka!
 
Kochane ja tez odezwe sie dopiero po swietach takze kochane zdrowych i wesolych swiat jeszcze raz pozdrawiam was kochane serdecznie uciekam do mojego meza :p
 
Kinguś, trzymam kciuki:tak::-D:-)
Dzięki :-D

Witam Was kochane
Pewnie mnie już nie pamiętacie :( Ja juz sobie nie umiem poradzic z tym niepowodzeniem miesiac w miesiac :( teraz kolejny raz ....mialam dostac okres ok 6 ale nie dostalam i nadal nie mam robilam w czwartek test i jedna kreska kurcze plakac mi sie chce jestem taka zla :(:(:( zaczelam sie starac o malenstwo jeszcze dlugo przed moja przyjaciolką a ona juz zdazyla urodzic :) nie wiem co robic ......
Witaj skarbie, pewnie że Cię pamiętam.
Podstawą jest sprawdzenie czy masz owulację i zbadanie nasionek Twojego mężczyzny ale to pewnie masz już za sobą.

kingus- oczywiscie mocno zaciskam kciuki aby sie udalo.. ty testujesz 5 stycznia a ja 5 stycznia ide na usg zobaczyc naszego maluszka.. moze dowiemy sie kto sie tam kryje..:rofl2::rofl2::rofl2:
Mam nadzieje, że zadziała magia świąt.
Czekam na fotki z usg:-D

hmm, zajrzałam , poczytałam i dalej do łóżka, przeziebienie dalej mnie trzyma:szok:
Zdrowiej szybko :tak::tak::tak:

super wiesci :-D kciukasy zacisniete :tak:
Dzięki :tak:
A jak sałatka wyszła ??

U mnie sexik co drugi dzien;-)Nic nielicze,niemierze co ma byc to bedzie:tak:

A to male zyczonka odemnie dla was pod tym linkiem ;-)
www.dancingsantacard.com/?santa=1715378
To musi przynieść dobry efekt ;-)
Śliczne życzenia :-D

I ot całe moje zdumienie wyszedł pozytywny...
Gratuluję :-):-):-):-):-)

To super Kingus!!!! :-D kciuki juz zacisniete!!!!! dzieki swietom czas szybciutko minie i nawewt sie nie obejrzysz a juz bedziesz trzymac w rekach tescik z II :-D:-D:-D
Dzięki, jesteś kochana ;-)

Super !!!! A czułaś, że owulka była w sobotę ?
Coś mnie jajniki pobolewały w piątek i sobotę ;-)

A ja czuje sie na maksa wyczerpana dzisiaj. Ledwie w kuchni stoje. To moj 14dpo. Plecy mnie jakos bola. Ale tempka nie wskazuje zeby fasolka sie zblizala. Wczoraj mialam spadek o 0.3, dzisiaj wzrost o 0.2. Oprocz wyczerpania i tych dziwnych bolow plecowych to wszystko jak na @. Nawet mnie jajniki troche wczoraj pobolewaly. Ech...
Kiedy testujesz?

Wesołych Świąt! Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych świąt! A w święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych świąt! A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzę jak najwięcej
Zwykłego, ludzkiego szczęścia.:-)
Dziękuje :-)

A mnie coś brzusio boli:-( nie wiem czy to nie z nerwów coś kręci w brzuchu :crazy:
 
ChoinkaDzieci.gif

Serdecznych spotkań rodzinnych, pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, pocałunków, szczęśliwych wspomnień, aby Wasze święta były właśnie tym czym powinny być - odrobiną ciepła w środku zimy, światłem w mroku.
 
Dziewczyny a ja mam jakas zalamke nie wiem co sie ze mna dzieje nie mam z kim porozmawiac :( wstalam dzis o 4 mam takie nerwy ze ze wszystkimi sie juz poklocilam w kolko slysze "co ty taka nerwowa" z igly widly poszlam wiec sie wyplakac do pokoju nie wiem chodze po scianach z tych nerwow zrobilam juz 2 salatki do tego chyba lapie mnie cos bo mam temperature 37,9 :( jutro te swieta a mi sie chce plakac kurcze no ... przepraszam ze sie Wam zale dzis sie podzielilam z przyjaciolka moimi obawami ze od 4 dni wychodzi test dodatni liczylam na rozmowe nie wiem na co a ta mi "to nic nie znaczy testy klamia" poszlam do kibla i sie poryczalam pojawila mi sie wizja jutrzejszego dnia jak mi spadnie tempka i normalnie przyjdzie okres a to wszystko mi sie tylko przysnilo...sorry ze Wam medze ale nie wiem juz co ze soba zrobic nie wiem co sie ze mna dzieje moze to te swieta nie wiem :( nawet na corcie krzyknelam bo mi "oddala" hihi bunt 6 latka albo ja taki nerwus....eh...pozdrawiam
 
Skarbie nie martw się temperatura na pewno nie spadnie :tak:
Nie denerwuj się, zjedz sobie czekoladkę albo coś co poprawi Ci humor.
Co ma być to będzie i nie słuchaj jakiś bredni, głowa do góry idą święta i trzeba się cieszyć :tak::tak:
 
reklama
Także przesyłam życzenia,
zdrowia, szczęścia i powodzenia,

Znowu zima, znowu Święta,
a każdy Święta dobrze pamięta,

A i też powiadają,
że tego dnia zwierzęta ludzkim głosem przemawiają,
że jedna z gwiazd wtenczas jasno świeci,
że znowu na choinkę cieszą sie dzieci.

Dla wszystkich dziewczynek wraz z rodzinkami wszystkiego najlepszego oby nowy rok był jeszcze lepszy;-)
 
Do góry