reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Klaudia ja wiem sama po sobie ze na poczatku nie chcialam o tym rozmawiac, ale przyszedl czas ze sama zaczelam o tym mowic, Ty znasz swoja kolezanke dobrze wiec musisz to wyczuc
 
reklama
Klaudio moze napisz jej smsa,ze myslisz o niej i chetnie sie z nia spotkasz jesli tylko bedzie chciala.
Ja np.zawsze swoje smutki wole przebolec sama,dopiero pozniej szukam wsparcia i osoby ktora mnie wyslucha.
 
Wiesz Monisiu a ja wrecz przeciwnie schudlam ale to z nerw jak tylko troszke sie zdenerwuje to waga leci w dol
 
Klaudia a może trzeba dać jej czas. Myślę że jest to za wcześnie dla niej na rozmowy. Za jakiś czas na pewno rozmowa jej pomoże. Zresztą to wszystko zależy od człowieka. Jedni się zamykają w sobie a inni wręcz przeciwnie.
 
No próbujemy z całych sił. :-)
Tyle, że dzisiaj jak na złość mam taki nastrój, że... Ech...:baffled:
 
reklama
Do góry