reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Co do mierzenia tempki, to dodaje/odejmuje się 0,1 stopnia na godzinę - ja np normalnie mierzę o 6.00, wczoraj wstawałam o 5.00 - wskazanie 36,9 skorygowałam do 37,0

A trzeba pamiętać że tempkę bada się zaraz po przebudzeniu... Betiinka, czy Ty śpisz codziennie do 10.00 ???
 
reklama
Klaudio to bardzo przykre co sie przytrafilo Twojej kolezance.Zapros ja tu do nas moze bedzie jej latwiej,dlaczego ten swiat jest taki niesprawiedliwy???
 
Tez chciala bym pracowac w domku i z mezem.Meczy mnie to ze czesto sie mijamy
 
Dziewczyny myślicie, że powinnam zadzwonić do tej mojej koleżanki? Strasznie bym chciała ją pocieszyć, ale nie wiem czy ona w ogóle chce z kimś rozmawiać? Kurcze, nawet nie wiem, co powiedzieć w takiej sytuacji :no:
Dziwny jest ten świat...
 
Newfie, witam witam rówieśniczkę, i też mamy córkę Natalię, hihi. U mnie jeszcze Emilka jest no i kurcze, Synusia nam brak.
Gdzieś kiedyś była taka fajna stronka Piekiełko i tam taki fajny kalendarzyk płodności był można było sprawdzic też płec dziecka, tzn przewidywaną płec, i teraz ta stronka nie działa,wrrrr. Ale ja trzymam się teraz owulacji wiadomo przed owulacją na dziewczynkę a po niej na chłopczyka, coś mnie dzisiaj delikatnie brzusio pobolewa więc to chyba dziś mam ten dzień, hmm, jak myślicie?
Klaudia, no nie wiem czy powinnaś dzwonic do tej koleżanki, zależy jak blisko jesteście ze sobą.
 
reklama
Anets strasznie Cię tam potraktowali :szok: Dobrze że to już minęło wszystko. Ja też miałam po operacji dużą anemię (krwotok wewnętrzny) Na szczęście po trzech miesiącach hemoglobina wróciła do normy :happy2:
Przez to wracanie do normy przytyłam 5 kg :baffled: A Tobie udało się utrzymać wagę?
 
Do góry