reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
No własnie ja też czuje dyskonfort.A slyszalam,ze wlasnie w dni plodne kobieta ma najwieksza ochote,jakos sie nie sprawdza:no:
 
Wcześniej nie czułam owulacji. Ale od czasu operacji to każdą owu bardzo czuję. Też bolą mnie jajorki i podbrzusze. Czasami to już nie wiem co mnie boli bo cały brzuch jest wrażliwy i to tak trwa aż do miesiączki :szok::baffled: Dzisiaj na wizycie u gina zapytam się dlaczego to tak się dzieje.
 
Wcześniej nie czułam owulacji. Ale od czasu operacji to każdą owu bardzo czuję. Też bolą mnie jajorki i podbrzusze. Czasami to już nie wiem co mnie boli bo cały brzuch jest wrażliwy i to tak trwa aż do miesiączki :szok::baffled: Dzisiaj na wizycie u gina zapytam się dlaczego to tak się dzieje.
To jak wrocisz to napisz szybciutko co ci powiedzial?A idziesz w konkretnym celu?Ja tez w styczniu sie wybieram
 
reklama
Tak czytam wasze posty i mysle sobie ze skoro zadna z nas nie ma ochoty podczas owulacji to troche dziwne...moze my jakies inne jestesmy???:tak:
Mowiac szczerze ze mna jest tak samo ale czego sie nie robi dla tej ukochanej fasoleczki;-)
Ja wlasnie mam ow. wiec mecze strasznie mojego meza.Ciekawe jak dlugo wytrzyma:-D
Potem znowu czekanie na @ czy przyjdzie czy nie...
W zeszlym cyklu robilam 3 testy bo juz nie moglam sie doczekac, oczywiscie jedna kreseczka.W tym miesiacu postaram sie nie fisiowac i bede czkac do @.W jak to jest z Wami?
 
Do góry