reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

A do dziewczyn ktore starcily swoje malenstwa: glowa do gory!!!U mnie pol roku temu wykryto ciaze pozamaciczna.Nigdy nie myslalam ze to moze pzrytrafic sie wlasnie mi.Strasznie to przezylam, tymbardziej ze o ciazy dowiedzialam sie tydzien przed slubem.Do konca mialam nadzieje ze bedzie ok, ale niestety...Mysle ze teraz moze byc juz tylko lepiej wiec staram sie ile sil.I szczerze Wam powiem nie wyobrazam sobie ze nam sie nie uda.Wiec Wy tez bierzcie sie do roboty;-) bo byloby super byc juz z malenstwem w pzryszle swieta Bozego Narodzenia:tak:
 
reklama
Gosiaczek1973, widzę że mam tu rówieśniczkę na szczęście ;)
Ewcia, dziękuję za dopisanie mnie do listy ;)
Do mnie dziś dotarły testy owu, bardzo jestem ciekawa czy mam....... Bo brak śluzu mnie martwi :(
Ale dziś rano koleżanka w pracy zrobiła mi dużą radość - śniło jej się że jestem w ciąży (a nic nie wie o moich starankach:))
3majcie się cieplutko!
 
Znowu mam watpliwosci co do temperatury.
U mnie za oknem buduja nowe bloki,tluka niemilosiernie jakims ustrojstwem wala w beton,az w uszach dzwoni.Taka mialam dzisiaj mila pobudke po 7.A zawsze mierze temp.ok 10 No i o tej 7 byla 36.83 czy inna godzina tez ma znaczenie?
 
Dzień dobry :-)

Betiinka godzina mierzenia tempki ma znaczenie :tak: Wiem że jak się mierzy wcześniej to trzeba dodać do tej temperatury, a jak później to odjąć. Ale ile dokładnie to nie napiszę żeby jakiejś gafy nie strzelić :-D
Newfie do mnie wczoraj dotarły testy owu :-D Ja też się obawiałam czy na pewno mam tą owulację, bo tak samo jak Ty nie mam widocznego śluzu płodnego. Jednak testy zawsze potwierdzają mi owu, jednak ciąży dalej niem. Ostatnio wyczytałam że zdrowa kobieta ma tylko 40% szans na zaciążenie w jednym cyklu. Tak więc trzeba się starać i może się uda załapać na te 40% :-D
 
Ena bardzo Ci wspołczuje sama przezylam cos podobnego lekarz ktory mnie badal przed zabiegiem potraktowal mnie jak jakis przedmiot powiedzial do drugiego lekarza"co ja tez dzis bierzemy do kolekcji" niezle co. Wypuscili mnie tego samego dnia nie zrobili badania USG to bylo 8 marca a za 2 dni KOSZMAR!!!ŻYJE TYLKO I WYLĄCZNIE DZIĘKI MOJEMU LEKARZOWI KTORY PROWADZIL MNIE WCZESNIEJ PRYWATNIE.Lekarz ktory wykonywal zabieg byl chyba jakiś ślepy nie usunal mi do konca wszystkiego dostalam zakazenia na caly organizm i juz malo brakowalo....nie dosc ze psychicznie ledwo sobie poradzilam to i fizycznie pozniej ciagnelo sie i ciagnelo mialam uszkodzony jajnik,potem anemia itd
 
Cześć dziewczyny!
Ale mi dzisiaj smutno strasznie. Pamiętacie, jak pisałam, że koleżanka, która zaczęła starania w tym samym czasie co ja ostatnio zaciążyła? Właśnie się dowiedziałam, że poroniła. :no: Rany, a tak strasznie się cieszyłam, że przynajmniej im się udało. No ale nie smucę wam tu więcej - tu mamy myśleć pozytywnie. Tak tylko nie miałam się do kogo wygadać.

Ewcia, mnie też możesz dopisać do listy :tak:
 
reklama
Do góry