reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
Agniesiak85 -testuje w wigilie:-)

w.kropeczko będziemy trzymac kciuki w wigilijny wieczór:tak::-D

A jeśli rozmawiamy tu o róznicy wieku miedzy rodzeństwem...
ja mam dwóch starszych braci (Marcin-mieszka w Szkocji, jest o 6 lat starszy-kawaler i Paweł- mieszka w Preston w Anglii i jest o 5 lat starszy-w2010bierze ślub) Ja jestem najmłodsza i już mężatka. Ale wiecie co jest najlepsze??:rofl2: Miałam wspaniałe dzieciństwo z nimi:-D:rofl2: Zawsze mnie bronili i się chwalili kolegom, że mają siostrę:tak::-D No i ja, jak podrosłam i zaczęłam umawiac się z chłopcami... musiałam im przedstawic każdego:tak::-D normalnie tak się martwili żebym nie związała się z jakimś draniem:tak::-D:rofl2: Cudwnie miec starsze rodzeństwo!!:-D:rofl2:
to fajnie! ja mam siostrę osiem lat młodszą... no a jak zafasolkuje to mój Dawid będzie miał siostrę albo brata 15 lat młodszego:tak:
 
no przyszła...
przynajmniej wiem co dalej... bo takie czekanie jest straszne...mogę zacząć od nowa..
testy się jednak nie mylą tym bardziej robione 2 dni po terminie @..
a co u ciebie jak się czujesz???

Martynka trzymaj się !!!
W styczniu będzie jazda bez trzymanki.
Widzę po suwaczkach, że dużo dziewczyn będzie testować w niemal tym samym czasie. :-)
 
no przyszła...
przynajmniej wiem co dalej... bo takie czekanie jest straszne...mogę zacząć od nowa..
testy się jednak nie mylą tym bardziej robione 2 dni po terminie @..
a co u ciebie jak się czujesz???

a u mnie chyba @ też niedługo zawita. Oprócz bólów pleców (co się ma nijak do ciąży), czasami bólu brzucha w okolicach pępka nic mi nie jest. Pewnie gdyby nie było staranek to nawet bym tego nie zauważyła..
 
reklama
Do góry