reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

W.kropeczko oczywiście, że łykam Folik:tak::-D


Nie zamartwiaj się tak tym jajnikiem... może jednak to nie cysta a fasolka? Życze Ci tego z całego serduszka:tak::blink:
Pamietaj, że każdy organizm jest inny i może u Ciebie sa własnie takie objawy. A kiedy testujesz Kochana?:confused:

Dzięki Aga...ale jakoś sie nie nastwawiam...no nic-za tydzien się wyjasni:-)

WITAM!
wszystko już wiadomo temp spadła @ się pojawiła... więc przechodzę na starające 2009!!!
NOWY ROK NOWE NADZIEJĘ!!!!!!

Przykro mi Martynko222, ale widocznie fasolka uparciuch jeden woli poczekac do nowego roczku aby sieujawnić! wiec dzielnie trzeba teraz walczyc by jej się nie odwidziało w styczniowym testowanku!

Tak, bedzie duża różnica.. ale lepiej póżno niz wcale:tak:!

Jasne-najważniejsze zeby było...a taka róznica też jest calkiem fajna!!! to ty kochana poprzednio wczesnie mama zostalas...i już masz takiego duzego synka, wow!!! a ja dopiero staram sie o 1-e:-(

Katarzynko myslę, ze gdyby spadła do 36,6 mogła byś się martwić..ale jutro równie dobrze może znowu być 37...

No to u mnie juz na pewno "po ptakach"...bo dzisiaj była 36.6...wiec nici z fasolki:no::wściekła/y::no:

jedyne co sie pojawi to @ zapewne!

Oj nie gadaj jeszcze tak! masz szanse większe niz ja kochanie, bo masz wyższa temperaturę:tak:

...Pysiu, Kropeczko, Katarzynko - owszem to niezaprzeczalne, że chciała bym by @ nie przyszła i mikołaj przyszedł w święta. Jednak wiem, że moje objawy mogą być również na @ 10 dni przed. Miałam tak już nie raz :baffled: Temp się nie sugeruję ponieważ w tym cyklu bardzo długo utrzymywała się wybitnie niska a potem bardzo mocno skoczyła, i to wszystko było jeszcze przed książkowym dniem na owulację czyli czternastym :-p Po prostu się troszeczkę pomieszało - jak w worku mikołaja z prezentami;-)

Mam wszystkie świeżutkie, nowiutkie ozdoby na choinkę, tylko drzewka brak.... Aj ci faceci:dry:

Niuniu i drzewka sie doczekasz...i fasolki...wszystko w swoim czasie i po kolei...jeszcze masz czas do wigilii, zobaczysz jaka bedzie choinka:-)
No to dziwne ze masz takie objawy na @ juz tyle dni przed @:baffled:...ale ja mam nadzieje ze tym razem to jednak nie to tylko bedzie fasolkeczka!

Kinga85 -piękna karteczka...a Twoj synek tak uroczy jak i mamusia!:-)

Kingus -to czekamy na usg i wyniki do czwartku!

Agniesiak85 tak wczesnie to wydaje mi sie ze nie masz owulacji, bo to by oznaczalo ze za 2 tygodnie juz masz miec @...a dopiero mialas przeciez. Bravo za odwage-mierz temperaturkę, nie jest za poxno absolutnie-niektorzy w czasie @ wogole nie mierza tylko od dnia po...ale starac sie i tak juz mozesz zaczac...zeby nie wyjsc z wprawy:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj, chyba nie ma więcej II:-(

Mój M już narzeka, że zrobiłam się nerwowa. No nie dziwne, ile można cierpieć bule brzucha:wściekła/y:
Gdyby tak facet wziął troszkę kobiecego cierpienia.....

Pysiu, Kropeczko, Katarzynko - owszem to niezaprzeczalne, że chciała bym by @ nie przyszła i mikołaj przyszedł w święta. Jednak wiem, że moje objawy mogą być również na @ 10 dni przed. Miałam tak już nie raz :baffled:


ja tez już czuję tę wredną czerwoną @ :( świąt nie będzie takich jakie bym chciała...
JA TO WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Uciekam się pouczyć... sesja tuż.. tuż... Mojego ukochanego synka zafundowałam sobie szybko , natomiast studia dość póżno! he he:-D
Pozdrawiam Was wszystkie gorąco i spokojnej nocki życzę! Do juterka:-)
 
Oj cierpię z "no spą":-p

Jutro nici będzie z wąskiej sex-i sukieneczki do pracy ponieważ brzuszek wyszedł. Już te paskudne powiększenie się brzucha podczas napięcia przed @. Po nowym roku muszę to na wizycie u lekarza powiedzieć...
 
reklama
Oj cierpię z "no spą":-p

Jutro nici będzie z wąskiej sex-i sukieneczki do pracy ponieważ brzuszek wyszedł. Już te paskudne powiększenie się brzucha podczas napięcia przed @. Po nowym roku muszę to na wizycie u lekarza powiedzieć...
Oj niunia, współczuję bo ja też cierpię i też z no spą przez wredną @!:wściekła/y:
buziak:-)
 
Do góry