reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

;-)Imaginationchciałam zapytac jak było u ciebie ze śluzem kiedy szałaś w ciążę, tzn. czy było go np. więcej na pocztaku a potem może mmnniej, jak wyglądał itp.?
Z góry dziękuje za odpowiedź;-):-):-);-)
Zauwazyłam na jakies 5 dni przed @ biały sluz i to dość dużo. Śluz był jak lekko zsiadniete białko jaja. I po tym m.in. podejrzewałam fasolkę:-)
 
reklama
Z tego co ja czytalam to tempka podnosi sie 1 dzien po owu a w owulke jest najnizsza.

Dzięki Lilu raz jeszcze! No ja niestety mam dzisiaj spadek temperaturki do 36.4 wczoraj było 36.7, a jesli byłaby fasoleczka to tempa powinna rosnąc już od samej owulacji...prawda?...więc się nie nastawiam że się udało:no:

Z tego co wiem to wlasnie temperatura spada na owulacje,potem wzrasta :-)
Tu masz linka ...:-)

Kevinka-kochana jesteś, dziękuję...alez Ty maszn nosa do tych stronek...na kazdy temat szybko cos wyszukasz...podziwiam Cię!

Tak myslalam, zreszta o tym pisalam, wiec u mnie mierzenie tempki odpada. Wlasnie jestem w trakcie @ i mam zamiar jutro kupic testy owulacyjne.... Moze ktoras z was poleci mi jakies dobre, ktore mozna kupic w UK.
A tak poza tym kropeczko jestes niesamowita, ze potrafisz tak szybko i prawie wszytstkim odpisac.

Męzatko-dziękuje kochanie za miłe słowa:-)
Ja w Anglii kupuje testy owulacyjne przez internet-naprawde wychodzi dużo taniej niż w aptece, a czek się 1-2 dni...więc jeśli dopiero konczy czy dopiero co skonczył Ci się okres to masz czas zakupic je i dojda na czas. jak chcesz dam Ci link do stronki z której kupowałam - poszukam go i podeślę.
A jak wolisz jednak w aptece to wydaje mi się, że dobre są Clearblue-z tym, że droższe.

Wlasnie zaczelo mi sie plamienie i bol okresowy.
Smutno mi, ale jakos bardzo mnie to nie zmartwilo. To ostre przeziebienie ktore mnie meczylo, tez na pewno nie pomoglo_Od kilku dni juz sie jakos nie nastawialam. Przykro, ze nie udalo sie za pierwszym razem ale przynajmniej na spokojnie do Polski na swieta pojdziemy i jestem juz umowiona z ginem na 22.12. Zrobie USG, cytologie i badania krwi. Ostatni raz robilam rok temu, wiec czas. To akurat powinien byc poczatek moich dni plodnych:tak: A moze lekarz bedzie w stanie powiedziec z USG czy cos widzi- chodzi mi konkretnie o jajo ;-)

Kulaszusza-kochanie-głowka do góry...@ szybko minie i święta upłyną Wam pod hsłem "STARANKA"...czy może być coś milszego niz serduszkowanie z ukochanym przy blasku swiatełek z choinki:-)
Słonko-nie smuc się...za pierwszym podejściem naprawde rzadko sie udaje...najczesciej pary koncza sukcesem staranka chyba koło pół roku - do roku dopiero......wiec 1y miesiac to naprawde dopiero poczatek staran....-ja też jestem teraz po 1ej próbie, testuje w wigilie...ale nie liczę na nic, tymbardziej, ze spadla mi dzisaj temperaturka:-(
Ginekolog zobaczy wszystko jak się pojawisz w okolicach owulacji-super czas na badanie pod kątem sprawdzenia dojrzewających pecherzyków i tego czy masz owulację!
Będzie dobrze!!!!! Nie wolno się smucic...maluszek pojawi sie już niebawem, w najlepszym dla Was czasie:-) Sciskam mocno!

w.kropeczko - kłucie w podbrzuszu może świadczyć o zagnieżdżaniu się dzidziusia i tego Ci życzę z całego serca!

Kasiulek82-u mnie za wczesnie chyba bylo na zagnieżdżanie, bo czulam kłocie 2 dni po serduszkowaniu, a zagnieżdżanie jest koło tygodnia po..., a może to klocie to byla dopiero owulacja...już nie wiem:rofl2:
Gratulacje dla kolezanki!!! fantastyczne wieści - 2 małe bobaski na świecie i to parka:-D:-):-D Tez bym tak kiedys chciala...
A ty się slonko kochane tak nie martw tymi pecherzykami-w dodatku jak masz taka prolaktynę...no sam nie wiem co to moze być, ale bądx dobrej myśli i szybko marsz do dobrego lekarza i będzie wszystko dobrze!!!! :-)

w.kropeczko- hehehe :-D:rofl2::blink: co do dolegliwosci ciazowych z uplywem konca 3 mc wszytsko jak reka odjal ustalo no ale za kilka dni wrocilo mdlosci rocliy ale juz nie calyd zien tylko np chwytaja mnie rano,, badz wieczorem i to tez zalezy do dnia.. z nowych dolegliwosci doszedl bol w pachwinie, ale nie jest on jakis straszny, da sie wytrtzmac.. co do cery to napewno mniej sie tlusci, syfki juz prawie wogole nie wyskakuja,, zostaly pozostalosci na policzkach w postaci plamek.. ale kupilam juz taki krem zluszczajacy i pomaga,, schodzi skora ta brzydka no i plamki powoli jednak znikaja...mam nadzieje ze do 24 beda juz bardzo bladziutkie... a u ciebie jak z cera???

Tikanis-fajnie, ze dolegliwosci Ci juz ustapily:-)...to jak się teraz weźmiesz za smakołyki to zobaczysz jak oko lekarzowi zbieleje jak Cię zważy 5 stycznia:szok::-D:szok:
No popatrz-buźka już ładna, samopoczucie dobre, mdłości odeszły...nic tylko w ciąze zachodzić:tak::-p:tak:
A moja buzia nawet troszkę lepsza, bo odrzucilam te wszystkie masci, specyfiki i antybiotyk...i stosuje jedynie mydelko apteczne-wieczorem siarkowe, a rano - sebamed (chyba tak sie nazywalo...wywaliłam pudełko a na mydle nie ma nadruku:zawstydzona/y:) a wieczorem na noc-wsmarowywuje taki specjalny olejek z wyciągu z ziół i roślin do regulacji cery z trądzikiem, tłustej i z porami...i widzę, ze działa:-):-)

...u mnie temp powyżej 37 trochę brzuch pobolewa ale bardziej plecy, nawet mniej boli niż wczoraj chyba trochę dziwne?! a może to cisza przed burzą i nadchodzi wredna @!!
pozdrawiam was wszystkie kochane

Martynko222-i co???? Masz II czy @....bo ja tak sciskam te kciuki nadal i xle mi się klika...napisz czy moge już rozluźnic łapki:-D;-):-D

W.kropeczko jeszcze naszczęście nie ma @ spodziewam się jej jutro czyli 30 dnia cyklu ale ostatnio przyszła 31dc:rofl2: wiec do niedzeli muszę sie powstrzymać od testowania choć już miałam kilka krytycznych momentów z testem w reku:cool: w tym cyklu ale udło mi sie powstrzymać:-D:-D:-D
Kropeczkojak udały sie zakupy?;-)
Pysiu-a jak u Ciebie??? mam nadzieję, ze nadal @ nie przyszła i juz sie nie pojawi:tak::-):tak: Monitoruj nas na bieżąco!
A moje zakupy...ech...szkoda gadac - tlumy, tlumy, tłumy ludzi, a ja tego nie cierpię!!!!!! Wiec zeby sie nie wkurzac tylko wypatrzylam to, co chcę dla siebie i dzisiaj - zaraz - podjade tam i na spokojnie kupię, przed poludniem mam nadzieje, bedzie luźniej. Na szczescie mój maz był bardziej cierpliwy wczoraj i udało mu sie kupic smoking...zresztą byly z tym niemale jaja-bo po mierzeniu, sprawdzaniu itd...w koncu kupił w M&S a po 3 godzinkach wyszukał w innym sklepie drugi -o połowę tańszy - a niemal taki sam) i teraz mamy w domu dwa...:-D:-D:-D No ten pierwszy oczywiscie jutro odda z powrotem, no bo na cholerę 2 smokingi...a wczoraj juz go oddac nie mogł bo juz zamknęli sklep:-):-D:-) Ale wogole to jakos nie mam teraz juz ochoty na to party-nie wyspałam się, mrowi mnie podbrzusze i wogole mam humorek na "nie", no ale idę na tą impreze bo nie moge nie iść...do wieczora powinnam się zebrać:-p

!Prosiłyście o fluidki - oczywiście wysyłam (zakładając że ta moja ciąża to prawda :-) Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę na własne oczy! :tak:).A w ogole jakoś nie najlepiej się czuję... Nie wiem co z pracą, jestem daleko od domu, sama. Prawie nie cieszę się z dzidziusia, i to tez mnie martwi :-(. Poprzednim razem byłam w euforii, a teraz... taka obojętność. Nie rozumiem tego!

Vusia kochana-dziekujemy za fluidki:-) No nie mów, ze Ty nadal nie wierzysz!!! ciesz sie kochanie bo jesteś szczęsciarą jak sie patrzy:tak: O pracę się nie martw...poradzisz sobie ze wszystkim na pewno-zobaczysz jakich fasolka sił Ci doda!!! Głowa do gory!!!

Witam was kochane ;))))))))
Pozdrawiam wszystkie cieplutko ;**********

No Malwinka i jej słodki avatarek się pojawili!!! Super!!! Kochanie co u Ciebie? Zagladaj do nas czesciej!:tak:

Jestem już po wizycie. Dostałam metformax 500 i monitorujemy cykl jak nie pomoże to wtedy clo.Ja dziś dostałam leki i starankowy cykl niedługo się zacznie:-)

Kinguś-życze ci kochana, żeby sie obyło już bez clo i aby ten metformax pomógł od zaraz i grudniowe staranka zakończyły sie zdrową i silną fasolką!!!! powodzenia kochanie!

i reszta lekturki w kolejnym poscie, bo za duzo już nakow mam:-(((
 
I ciąg dalszy....
Witam!
Jestem na tym forum pierwszy raz chociaż portal nie jest mi obcy... Często zaglądam do kalendarza i liczę, liczę, liczę... Niestety nie udało nam się do tej pory - staramy się z mężem od kwietnia... Stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników... Mam nadzieję, że znajdę tutaj odrobinę nadziei na powiększenie naszej dwuosobowej rodzinki...Jestem 3 mc na duphastonie i pierwszy mc na clo... wczoraj mialam wizyte u gin i pocieszyla mnie ze jajniki zaczely rozruch...;) Mam nadzieję, że mój mężulek też się rozrusza
Pozdrawiam!

Witaj Aga6696-fajnie, że sie do nas przyłączyłas! bedziemy Ci razem dopingowały i będzie fajnie...bo tu zawsze na forum jest fajnie:-D:-):-D
PCOS się nie martw baaardzo, bo to nie przekreśla możliwosci poczęcia bobaska, tylko trzeba troszke nad tym popracować z hormonkami...ale będzie dobrze! Wiele dziewczyn ma PCO na jednym lub obu jajnikach i czesto nawet te, które w życiu nie stosowaly zadnych pigułek anty...więc się nie obwiniaj, ze sama sobie zaszkodziłas -kochanie - nie ma reguły!
Najwazniejsze, ze masz diagnoze i podjęlaś leczenie i już jeden jajniczek wziął sie do roboty...wiec jestem pewna ze staranka szybko zakończysz II na tescie ciążowym! powodzenia!:-)

...
Niunia27 trzymam kciuki, aby była to fasoleczka, a i o posadke się nie martw. Na pewno będzie ok.
Aga6696 Witam Cię serdecznie. A co do rozruchu jajników, nie zastanawiaj się więc, tylko do roboty ;-)
Sisi86 trzymamy mocno kciuki. Na pewno zdasz!!

Mitemil-hej, hej, hej! A co u ciebie??? Wpadlaś do nas tylko na sekundkę i nic nie wiemy...pozdrawiam!:-)

W.KROPECZKO jak tam zakupy?mam nadzieje,ze udane....

dziękuję Romka ze pytasz...no właśnie napisałam na ten temat powyzej...w odp.do Pysi chyba:-) ja jakos ostatnio jestem antyzakupoholiczka...bo cholera mnie bierze jak mam iść do sklepu:-))) Cos mi sie poprzestawiało:rofl2::rofl2::rofl2: Ale mam upatrzoną szal w M&S i torebkę z nexta, naszyjnik też...wiec jakos bedzie. Najważniejsze ze kiecki nie musialam kupowac bo chyba bym isę nerwowo wykończyła:-p

Kropeczko, mam nadzieje ze ... jutro swietnie bedziecie sie bawic na imprezce.

Dziekuję! też mam taką nadzieję, choc te sztywne party nie są w stylu wielkich zabaw i luzu - bardziej liczy się "etykieta" wiec moze byc sztywno... ...co nie bardzo mi odpowiada:-)

Witam. Mam na imię Gosia i jak pewnie większość z Was wypatruje dzidziusia.
Choć nie wiem czy to już od kilku dni mam delikatne nudności i jestem płaczliwa. Bardzo pragnę tej istotki i nie mogę sie już doczekać. Z drugiej strony boje się zrobić test.....trzymajcie kciuki za tydzień go wykonam i czywiście sie pochwalę
Całuski dla starajacych się przyszłych mam

Syrena1...Witaj!!! No widze, ze kazdego dnia przybywa nam jakas nowa staraczka-oj bedzie przyrost naturalny piął się w górę:tak::-D:tak: Syrenko-czy to pierwszy bobasek? Który masz dizen cyklu...jak długo sie staracie? Napisz nam wiecej o sobie kochanie! Buziaki!

:szok: ...a ja podjelam decyzje - od stycznia na lekcje doszkalajace ide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D
A dzisiej jest piątek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2::-D i mężulek wraca ze szkolenia :-D:-D:-D

Super, że sie zdecydowałas...to sienazywa Noworoczne postanowienie...szybko i konkretnie!!! :-)
Hm....maz wraca mowisz...oj poleca wióry:-D:rofl2::-D

dzięki dziewczyny za słowa otuchy:-) cieszę się, że znalazłam się wśród Was... zaczynam pierwszy cykl staranek z moim mężczyzną:-Dzobaczymy co z tego wyniknie...
miłego dnia dziewczynki:-)

Catedra-no to trzymamy mocno kciuki !!!!!!


Czesc Dziewczyny,
jestem "nowa" na waszym watku - do tej pory pisalam tylko na "mamy z Niemiec", ale postanowilam, ze i do Was sie dolacze:tak:

my nasze starania rozpoczelismy w tym cyklu i jak dobrze pojdzie bedzie to nasza 3 dzidzia. Mamy juz dwoch chlopcow, 6 i 3,5 roku, wiec dziewczynka nam sie marzy, ale trzeci chlopaczek tez bedzie super (w koncu mamy juz wprawe :-))
Jestem juz po owulacji w tym cyklu i kolo Bozego Narodzenia sprawdzimy, czy sie juz udalo, czy nie. Bardzo bym chciala, do tej pory szybko zachodzilam w ciaze ( pierwsze dziecko 2 cykl, drugie - pierwszy), wiec mam nadzieje, ze i tym razem dlugo nie poczekamy:-D

pozdrawiam serdecznie

Pscola-witaj kochanie na naszym wątku! No widze, ze Ty to pewnie długo u nas nie zagoscisz skoro tak szybko Ci sie udalo 2 razy zajsc w ciażę -gratuuję!!!! Pewnie zaraz przejdziesz do oczekujacych 2009...czego bardzo mocno ci życzę!!! I trafiaj w dziewczynkę-czyli sexik przed kilka dni przed owulacją i potem już NIE....powinno sie udać:-) Buziaki! a i testujemy w tym samym czasie kochanie...z tym, ze to moja pierwsza próba wogole...i mam mniej chyb aoptymizmu od Ciebie...i Katarzynka tez w tym czasie robi tescik -wiec jest nas już 3 na wigilie w kolejce po II pod choinką:-D:-):-D

Super !!!! Mój też dziś wraca z miesięcznej delegacji. YUPIIIIIIIII !!!!

Olica-no to się będzie działo:rofl2::-D:rofl2:...

KATARZYNKA1979-a czy Ty masz jakieś objawy...podejrzenia co do fasolci? Wiem, ze to baaardzo wczesnie, ale mam na mysli czy masz jakies inne odczucia niz zwykle?

Agniesiak85- no to staranka widzę juz zaczęłas...a może jednak kochanie ta @ nie przylezie juz w tym cyklu do Ciebie, co???? Wiesz niby przytulanek nie było...a kto wie czy tam mąż nic nie
zadziałal jak spalaś???:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2:

Imagination-Tikanis ma rację najplepiej popytaj bezpośrednio w aptece i nie kupuj zadnych "cudów" w drogerii, nie ma jak apteczne kosmetyki, na pewno coś Ci poradzą fajnego i skutecznego, bo chyba masz mieszaną bużke skoro tu sucho a tam wągry...
A gdzie Wy te fotosy ślubne od Tikaniska macie, ze już któraś z koleji je chwali??? Na BB?

Jarzebinka, Czarodziejka, Pixelka, Elizabeth...itd itd...:rofl2::-D:rofl2:-pozdrawiam was równie serdecznie i miłego weekendziku zyczę!!!

KATASTROFAXXX -JA SIĘ MASZ SKARBIE? PAMIETAM, ZE MY TU NA CIEBIE CZEKAMY I MOCNO PRZYTULAMY...NIE JESTES SAMA SERDUSZKO!

GEMINI!!!!!! HALOOOOO!!! A JAK TAM PO WIZYCIE W KRAJU U GINKA??? JAK LOT??? CO SŁYCHAC??? ODEZWIJ SIE KOCHANIE!!!
 
Dzięki Lilu raz jeszcze! No ja niestety mam dzisiaj spadek temperaturki do 36.4 wczoraj było 36.7, a jesli byłaby fasoleczka to tempa powinna rosnąc już od samej owulacji...prawda?...więc się nie nastawiam że się udało:no:

Kochana SPADEK tempki moze byc przy implantacji zarodka, jeseli jutro sie temperatura podniesie to znaczy ze wlasnie to u Ciebie nastapilo :tak:;-)
 
Imagination-Tikanis ma rację najplepiej popytaj bezpośrednio w aptece i nie kupuj zadnych "cudów" w drogerii, nie ma jak apteczne kosmetyki, na pewno coś Ci poradzą fajnego i skutecznego, bo chyba masz mieszaną bużke skoro tu sucho a tam wągry...
A gdzie Wy te fotosy ślubne od Tikaniska macie, ze już któraś z koleji je chwali??? Na BB?
tak też zrobię :tak:
Fotoski są w Jej albumie w profilu, tak na BB:tak:
 
Kochana SPADEK tempki moze byc przy implantacji zarodka, jeseli jutro sie temperatura podniesie to znaczy ze wlasnie to u Ciebie nastapilo :tak:;-)

Lilu kochanie-jak mi tak mówisz to ta temperatura chyba zaraz mi sie podniesie...z emocji:-D
Ale czy mozliwe zeby implantacja byla tak wczesnie? Serduszkowalismy we wtorek wieczorem i w nocy, we wtorek w dzien mialam ten silny bol woulacyjny, a dzisiaj piątek-jedynie niecale 3 dni... chyba nie mozliwe zeby juz była implantacja... ?

Imagination-dzięki za odp...a ja myślałam ze Tikanisek leniu****e an całego dlatego nie pisze prawie wcale lub malutko......a Ona :-p fotki na bb wstawiała:-);-):-)
 
Ostatnia edycja:
No i przyszła @!!!:tak::-D:rofl2:
Cieszę się niezmiernie:happy:
Bo to oznacza, że w święta działamy:happy:
Teraz suwaczek musze wstawic, tylko nie pamiętam tej fajnej stronki...:zawstydzona/y::-(
Ale poszukam zaraz i cosik wykombinuje:tak:
 
Lilu kochanie-jak mi tak mówisz to ta temperatura chyba zaraz mi sie podniesie...z emocji:-D
Ale czy mozliwe zeby implantacja byla tak wczesnie? Serduszkowalismy we wtorek wieczorem i w nocy, we wtorek w dzien mialam ten silny bol woulacyjny, a dzisiaj piątek-jedynie niecale 3 dni... chyba nie mozliwe zeby juz była implantacja... ?

kochana podobno cuda sie zdarzaja :tak::-)
 
imigation- to powodzenia w aptece i dzieki za komplement:-D
asus- no rzeczywiscie dopeiro co pamietam jak bylismy z mezulkiem w 8 tyg na usg a tu juz 16, w sumie 17 sie zaczal..:-D
w.kropeczka- no z tymi mdlosciami to tak nie do konca ustaly, co do cery tez jeszcze nie jest taka jakbym tego chciala i jeszcze jej sporo brakuje.. a samopoczucie zalezy od dnia..hehe:-D:rofl2:fajnie
 
reklama
imigation- to powodzenia w aptece i dzieki za komplement:-D
asus- no rzeczywiscie dopeiro co pamietam jak bylismy z mezulkiem w 8 tyg na usg a tu juz 16, w sumie 17 sie zaczal..:-D co do plci to nie mam zadnych przeczuc hehe no ale mam nadzieje ze 5 stycznia sie dowiemy:)
w.kropeczka- no z tymi mdlosciami to tak nie do konca ustaly, co do cery tez jeszcze nie jest taka jakbym tego chciala i jeszcze jej sporo brakuje.. a samopoczucie zalezy od dnia..hehe:-D:rofl2:fajnie ze u ciebie buzka juz lepsza... ja jeszcze na policzkach wugladam jak biedronka:baffled:
 
Do góry