reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

właśnie się dowiedziałam jakie mam wyniki badań prolaktyny. może to będzie dziwne co napiszę,ale osoba,która pracuje w tym laboratorium powiedziała mi,że to ciąża! wyjaśniła mi,że norma jest do 630 jednostek (trochę chyba dużo), a u mnie jest 684. już zgłupiałam. jedno badanie wyklucza drugie! wrrr.... mam nadzieję,że dzisiaj lekarz mi wszystko wyjaśni. już nie wierzę ani w jajniki z torbielami ani w ciążę. no może bardziej wierzę w te jajniki nieszczęsne. mój mąż bardziej panikuje niż ja. nastawił się biedaczysko koniecznie na ciążę i teraz nie dość,że sama mam stresa to jeszcze jego muszę uspokajać. :-D trzymajcie za mnie kciuki!
 
reklama
imagination- co do kremu zluszczajacego ktory stosuje nazywa sie on effaclar K, ale jesli ty piszesz ze nie mam tradziku tylko zaskorniki to nie wiem czy ten krem bedzie w twoim przypadku skuteczny, najlpeiej idz do apteki i spytaj sie co moga poradzic na zaskorniki , moze jakies masci kremy.. one ci napewno pomoga..:-D:-D
maliwna- dziekuje bardzo:-D
dzieki kochana, dowiem sie co i jak jak będę w weekend w aptece to witaminki. Muszę kupic jakiś kremik, bo ogólnie to mam sucha skórę w okolicach włosów i nosa, a broda jest pełna jakiś małych kropeczek i mnie to drażni. Ale liczę, ze farmaceutka mi pomoze;-)
A propos, to masz prześliczne zdjęcia ze ślubu ;-)
 
właśnie się dowiedziałam jakie mam wyniki badań prolaktyny. może to będzie dziwne co napiszę,ale osoba,która pracuje w tym laboratorium powiedziała mi,że to ciąża! wyjaśniła mi,że norma jest do 630 jednostek (trochę chyba dużo), a u mnie jest 684. już zgłupiałam. jedno badanie wyklucza drugie! wrrr.... mam nadzieję,że dzisiaj lekarz mi wszystko wyjaśni. już nie wierzę ani w jajniki z torbielami ani w ciążę. no może bardziej wierzę w te jajniki nieszczęsne. mój mąż bardziej panikuje niż ja. nastawił się biedaczysko koniecznie na ciążę i teraz nie dość,że sama mam stresa to jeszcze jego muszę uspokajać. :-D trzymajcie za mnie kciuki!

Cudowna wiadomośc Kochana:tak: Teraz tylko jeszcze lekarz niech potwierdzi ciążę i będzie super:-D Trzymam kciuki, żeby tak było:happy:
 
właśnie się dowiedziałam jakie mam wyniki badań prolaktyny. może to będzie dziwne co napiszę,ale osoba,która pracuje w tym laboratorium powiedziała mi,że to ciąża! wyjaśniła mi,że norma jest do 630 jednostek (trochę chyba dużo), a u mnie jest 684. już zgłupiałam. jedno badanie wyklucza drugie! wrrr.... mam nadzieję,że dzisiaj lekarz mi wszystko wyjaśni. już nie wierzę ani w jajniki z torbielami ani w ciążę. no może bardziej wierzę w te jajniki nieszczęsne. mój mąż bardziej panikuje niż ja. nastawił się biedaczysko koniecznie na ciążę i teraz nie dość,że sama mam stresa to jeszcze jego muszę uspokajać. :-D trzymajcie za mnie kciuki!
Kochana, sprawdź sobie tutaj: Laboratorium Centralne - normy mam nadzieję, ze Ci to pomoże :tak:
Ale 3mam kciuki za fasolkę :-)
 
Kasiu zaciskam kciuki i czekam na wiadomosci po wizycie u gina.Czytalam o przypadku pustego pecherzyka,ktory sie zapelnil po nastepnej wizycie tydzien pozniej,ale tej dziewczynie pokazaly trzy testy dwie kreseczki.
Oby to twoja wypragniona fasolka :-)
 
właśnie się dowiedziałam jakie mam wyniki badań prolaktyny. może to będzie dziwne co napiszę,ale osoba,która pracuje w tym laboratorium powiedziała mi,że to ciąża! wyjaśniła mi,że norma jest do 630 jednostek (trochę chyba dużo), a u mnie jest 684. już zgłupiałam. jedno badanie wyklucza drugie! wrrr.... mam nadzieję,że dzisiaj lekarz mi wszystko wyjaśni. już nie wierzę ani w jajniki z torbielami ani w ciążę. no może bardziej wierzę w te jajniki nieszczęsne. mój mąż bardziej panikuje niż ja. nastawił się biedaczysko koniecznie na ciążę i teraz nie dość,że sama mam stresa to jeszcze jego muszę uspokajać. :-D trzymajcie za mnie kciuki!


rozumiem że musisz byc zdenerwowana ym wszystkim. Spokojnie poczekaj na wizytę u lekarza.
Trzymam kciuki zeby to byla fasolka!!!!
 
Witam wszystkie starające się .
Strasznie dużo nowych , starających się dziewczyn - wszystkim życzę szybkiego ujrzenia upragnionych II kreseczek .
No a teraz co słychać u moich towarzyszek ???
Kinguś widzę że znowu zaczynasz starania , oby tym razem nie trwały długo i Bóg pobłogosławił Ci zdrowym maleństwem . Niech moc będzie z Tobą ...........
Tikanis ależ ten czas leci , przynajmniej u Ciebie . To już 16 tyd . ? Jak się czujesz ? Jakieś przeczucia co do płci maluszka ?
Lilu a co u Ciebie ? Zawieszasz staranka do wiosny ? Dlaczego ? Nie jestem na bieżąco , czy coś w Twojej sytuacji zdrowotnej się zmieniło ? Jakie masz plany ? Ja jestem pewna że i dla Ciebie nadejdzie czas szczęścia i to szybciej niż myślisz . Jesteś wspaniałym człowiekiem i wkońcu musi spotkać Cię za to nagroda .

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę w tym przedświątecznym czasie samych radosnych dni :tak::-)
 
Lilu jak Twoje samopoczucie? ;-)

Witaj kochana, prosze nas tak nie opuszczac na tak dlugooo, bo wezme na kolano i .... :-p
U mnie wszystko ok, troszke w pracy bylo zamieszania ale w poniedzialek ma sie wszystko wyjasnic, mam nadzieje :dry:

Jestem już po wizycie. Dostałam metformax 500 i monitorujemy cykl jak nie pomoże to wtedy clo.

:-)

Trzymam kochana kciuki zeby ten metformax Ci pomogl, a czytalam ze pomaga :tak:

Witam!
Jestem na tym forum pierwszy raz chociaż portal nie jest mi obcy... Często zaglądam do kalendarza i liczę, liczę, liczę... Niestety nie udało nam się do tej pory - staramy się z mężem od kwietnia... Stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników... Mam nadzieję, że znajdę tutaj odrobinę nadziei na powiększenie naszej dwuosobowej rodzinki...
Pozdrawiam!

Aga6696- Witaj :-)
Ja tez mam pcos, ale jak narazie nie udalo mi sie zafasolkowac, ale mam nadzieje ze po badaniach w MAJU 2009 wkoncu sie uda :tak:;-) a teraz mam pol roczna przerwe :happy:

Lilu a co u Ciebie ? Zawieszasz staranka do wiosny ? Dlaczego ? Nie jestem na bieżąco , czy coś w Twojej sytuacji zdrowotnej się zmieniło ? Jakie masz plany ? Ja jestem pewna że i dla Ciebie nadejdzie czas szczęścia i to szybciej niż myślisz . Jesteś wspaniałym człowiekiem i wkońcu musi spotkać Cię za to nagroda .

Juz ci tlumacze :
Bylam 4 cykle na clo ale niestety sie nie udalo, dostalam skierowanie na Hsg ( droznosc jajowodow ) + hormonki i niestety mam mozliwosc wykonania tego badania dopiero w polsce, a do kraju wybieram sie w maju 2009 :szok: i dopiero w zaleznosci od wynikow ginka podejmie dalsze leczenia. Wiec zawiesilam staranka, w sumie do tak nie doslownie bo starac to ja sie staram;-) :tak:tylko ze nie biore zadnych lekow :dry:
Pozdrawiam.
 
reklama
;-)Imagination chciałam zapytac jak było u ciebie ze śluzem kiedy szałaś w ciążę, tzn. czy było go np. więcej na pocztaku a potem może mmnniej, jak wyglądał itp.?
Z góry dziękuje za odpowiedź;-):-):-);-)
 
Do góry