reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

cholera a mi wyszło dodatnie p-ciała p/toxoplazmozie....

. Jutro idę do lekarza.P-ciała p/Toxoplasma gondii IgG (s)
IU/ml 298,3 przy normie do 30 to trochę dużo


moze teraz lepiej żeby nie było II... Ale lekarka z medicoveru w mojej e-karcie napisała że mam wyniki badań bez istotnych odchyleń, dlatego sie nie przejęłam za bradzo i nie poszłam na wizytę...Później przerwałam starania...no i teraz temat powrócił.
Słyszałam że dodatnie IgG świadczy o tym że miałam toksoplazmozę...
IgM mam ujemne, czyli teoretycznie nie powinnam mieć aktywnego zakażenia. Cholera...jestem głupia..mogłam wcześniej iść do lekarza ...
świadomość ze przeze mnie ewentualna fasolka bedzie chora nie daje mi spokoju...
 
reklama
KATARZYNKA1979-a czy Ty masz jakieś objawy...podejrzenia co do fasolci? Wiem, ze to baaardzo wczesnie, ale mam na mysli czy masz jakies inne odczucia niz zwykle?

nie mam żadnych objawów, no może bardziej boli mnie brzuch i takie mam odczucia jak na @ - a na objawy @ trochę za wcześnie. Teraz mnie martwi ta toksoplazmoza...
ale skoro lekarka napisała ze nie ma istotnych odchyleń a wiedziała ze się staram o dziecko to chyba nie jest tak źle...mam dodatnie IgG tylko (ale wysoko)
jutro pojde do innego lekarza.
 
Kevinka-kochana jesteś, dziękuję...alez Ty maszn nosa do tych stronek...na kazdy temat szybko cos wyszukasz...podziwiam Cię!

Kochana przeciz odtego tu mamy siebie,zeby sobi pomagac :tak:
A wiedze mam ,jakas na tn temat bo troche juz przeszlam,torbiele,ciaza ,porod i roczne planowanie powiekszenia rodzinki wiec naczytalam sie roznych artykolow na rozne tematy.:-)I ciesze sie,ze moge jakos pomoc chociaz troche ;-)
 
Tak tak to forum może stać się nałogiem, każda z Was jest fajna i naprawde ma równo pod sufitem!!
Martynka222 ty czekasz do soboty ja też i mam to samo jakieś objawy ale staram się ich nie analizować bo nie wiem na ile są prawdziwe a na ile chciane:-(, Więc czekamy razem jak @ nie przyjdzie to robimy razem test w niedziele :-p.
Dziewczynki wy tyle piszecie że z trudem nadążam czytać, hihi, ale czytam i mam nadzieję, że dołączę do tych zafasolkowanych wiem że każdą z nas to czeka i to tylko kwestia czasu!!
Ja stroję dziś chate już na święta jakieś stroiki choinki aniołki.... i jakiś sajgon sie przy okazji tego zrobił i kto to posprząta:szok:... A jak Wasze przygotowania do Świąt?? My już kupiliśmy prezenty dla przyjaciół która tutaj w Szkocji zastępuję nam rodzinę. Niestety mam tylko Wigilię wolną a pierwszy i drugi dzień Świąt ja i mój Misiu do pracy :zawstydzona/y:...
 
Tak tak to forum może stać się nałogiem, każda z Was jest fajna i naprawde ma równo pod sufitem!!
Martynka222 ty czekasz do soboty ja też i mam to samo jakieś objawy ale staram się ich nie analizować bo nie wiem na ile są prawdziwe a na ile chciane:-(, Więc czekamy razem jak @ nie przyjdzie to robimy razem test w niedziele :-p.
Dziewczynki wy tyle piszecie że z trudem nadążam czytać, hihi, ale czytam i mam nadzieję, że dołączę do tych zafasolkowanych wiem że każdą z nas to czeka i to tylko kwestia czasu!!
Ja stroję dziś chate już na święta jakieś stroiki choinki aniołki.... i jakiś sajgon sie przy okazji tego zrobił i kto to posprząta:szok:... A jak Wasze przygotowania do Świąt?? My już kupiliśmy prezenty dla przyjaciół która tutaj w Szkocji zastępuję nam rodzinę. Niestety mam tylko Wigilię wolną a pierwszy i drugi dzień Świąt ja i mój Misiu do pracy :zawstydzona/y:...

Katerinka w takim razie trzymam kciuki za niedzielne testowanko:blink:
A u nas jeszcze prócz kupowania prezentów i wysyłania kartek świątecznych nic się nie dzieje w kierunku świąt. Strojenie, zdobienie, ubieranie choinki - to wszystko robimy bliżej świąt, tak koło 20grudnia.
A mnie brzusio boli bo @ jest..:dry:
Powiedzcie mi Kochane... jak dziś mam pierwszy dzień @ a długość cyklu mam 32 (max) dni, to kiedy będę mieć owólację?
 
Ja tez testuję w niedziele, o ile oczywiście ....@....... sie nie zjawi np. jutro, ale juz nie mogę sie doczekać:rofl2::nerd::rofl2:.
Kto jeszcze testuje 14.12.2008 ?:happy2::happy2::happy2:
 
Ostatnia edycja:
Ja jak wspminalam swieta u mnie goscie z polski itd bedzie wesolo:-)
No ale niestety wszystko na mojej glowie porzadki ,lista zakupow,preznty ...
Niestety maz pracuje caly dzien,ja sprzatam juz pare dni okna itd,mielismy te malowanie wiec mialam powtorke z mycia lazienki :-/ Do tego takie to sprzatanie przy trzy latku,z glowa boli jedno pomieszczenie posprzatane ,a w pozostalych balagan -posprzatan przez mojego syna -
No i do pomocy niema nikogo,chociaz by do zabrania na jakis spacer malego :-/ Niestety takie zycie-chcesz liczyc licz na siebie ;-)
 
JAk fajnie to już testują 3 więc jak narazie to liczę na 6 Kreseczek II II II !!!!:tak:

Kevinka piszesz, że będziesz miała gości z Polski, a gdzie mieszkasz?? Pytam bo jeszcze nie jestem na bierząco ze wszystkimi szczegółami... Ale głópolek ze mnie no właśnie zobaczyłam, że Niemcy. Moja siostra ma męża Nepalczyka też mieszkają w Niemczech i jest w 2 miesiącu ciąży!! Jest strasznie szczęśliwa bo to się stało tak jakby przypadkiem, jej mąż nie bardzo chciał więc kochali się jak najdalej od owulacji i jakoś zaszła!! Ona czuje się potwornie ale jest niezmiernie szczęśliwa on się oswaja...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jeszcze muszę się do czegoś przyznać... U nas jest zakaz przytulanka całkowity, wyczytałam opinię lekarza że problemy z zajściem w ciążę mogą wynikać z nadgorliwości bo plemniki dojrzewają 72 dni. Tyle potrzebują aby być dojrzałe i zdolne do zapłodnienia więc w wyniku nadgorliwości w momencie gdy kobiece jajeczko jest gotowe mała liczba męskich żołnierzyków jest zdolna do zapłodnienia. Więc jego opinia jest taka że jeśli para się stara o dzidziusia to powinna się wstrzymać całkowicie od seksu w czasie niepłodnym i kochać się tylko co drugi dzień w czasie płdnym to zwiększa szansę na wzrost liczby plemników i na dzidzie tym samym. Więc ja postanowiłam, że w razie gdyby wstręciula @ się pojawiła to trzeba jakoś zwiększyć szanse na następny raz więc jak na razie zakaz przytulania mój misiu przyjąłął to spokojnie bo też chce dzidziusia a poza tym jem witaminki >Traing for a baby< więc liczę na swój i Was sukces!!
 
Do góry