reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

imigation- to powodzenia w aptece i dzieki za komplement:-D
asus- no rzeczywiscie dopeiro co pamietam jak bylismy z mezulkiem w 8 tyg na usg a tu juz 16, w sumie 17 sie zaczal..:-D co do plci to nie mam zadnych przeczuc hehe no ale mam nadzieje ze 5 stycznia sie dowiemy:)
nie ma za co:-)
No ja też pamiętam nawet testowanie, a tu już 17tc się powoli kończy:-) i chyba już dzidzia szaleje:-D nie wiem czy to On/a ale chyba tak:tak::-D:-D:-D


Imagination-dzięki za odp...a ja myślałam ze Tikanisek leniu****e an całego dlatego nie pisze prawie wcale lub malutko......a Ona :-p fotki na bb wstawiała:-);-):-)
na to wygląda :-)
 
reklama
hej dziewczyny!
Katerinko trzymam kciuki za testowanko!!!
Kasiulek82 oby to była fasolka!!!
Agniesik85,Kinguś,Kropeczko... pytacie co u mnie
dzięki za pamięć
brzuch lekko pobolewa ale nie jajniki tylko pęcherz, podejrzewam jakieś przeziebienie,piersi tylko po bokach, temp 37 no i @ narazie nie ma... jutro testuję!!!!
 
hej dziewczyny!
Katerinko trzymam kciuki za testowanko!!!
Kasiulek82 oby to była fasolka!!!
Agniesik85,Kinguś,Kropeczko... pytacie co u mnie
dzięki za pamięć
brzuch lekko pobolewa ale nie jajniki tylko pęcherz, podejrzewam jakieś przeziebienie,piersi tylko po bokach, temp 37 no i @ narazie nie ma... jutro testuję!!!!
To wspaniała wiadomość!! :tak::-D
Na 100% to fasolka, trzymam kciuki oby tak było:tak::happy:
 
Ja jeszcze muszę się do czegoś przyznać... U nas jest zakaz przytulanka całkowity, wyczytałam opinię lekarza że problemy z zajściem w ciążę mogą wynikać z nadgorliwości bo plemniki dojrzewają 72 dni. Tyle potrzebują aby być dojrzałe i zdolne do zapłodnienia więc w wyniku nadgorliwości w momencie gdy kobiece jajeczko jest gotowe mała liczba męskich żołnierzyków jest zdolna do zapłodnienia. Więc jego opinia jest taka że jeśli para się stara o dzidziusia to powinna się wstrzymać całkowicie od seksu w czasie niepłodnym i kochać się tylko co drugi dzień w czasie płdnym to zwiększa szansę na wzrost liczby plemników i na dzidzie tym samym. Więc ja postanowiłam, że w razie gdyby wstręciula @ się pojawiła to trzeba jakoś zwiększyć szanse na następny raz więc jak na razie zakaz przytulania mój misiu przyjąłął to spokojnie bo też chce dzidziusia a poza tym jem witaminki >Traing for a baby< więc liczę na swój i Was sukces!!

Zgadza sie,plamniki dojrzewaja 72 godz,ale jesli maja do tego warunki ;-)
czyli niesa przegrzewane ,jesli mezczyrna chodzi w obcislych majtkach,kalesonach i dzinsach do tego siedzi za biurkiem poczebuja wiecej czasu by dojrzec.Wiec nieprzegrzewac klejnotow,nieobciskac i jak najwiecj ruchu ;-)
Ja tez mam teraz @ poetm clo ,a mi lekarz zakazal w trakci brania sxiku,wiec sobie ladnie dojrzeja do tgo czasu kiedy bedzie serduszkowanie ;-)
 
To wspaniała wiadomość!! :tak::-D
Na 100% to fasolka, trzymam kciuki oby tak było:tak::happy:
oj nie na 100% ... ale nadzieja jest... poza tym mąż się już strasznie nakręcił własnie dzwonił i się pytał czy @ przyszła i jak się czuję... kochany jest,
boże jak się boję oby nie przylazła... 13 zawsze była szczęśliwa ale ostatnio to nie...??
 
JAk fajnie to już testują 3 więc jak narazie to liczę na 6 Kreseczek II II II !!!!:tak:

Kevinka piszesz, że będziesz miała gości z Polski, a gdzie mieszkasz?? Pytam bo jeszcze nie jestem na bierząco ze wszystkimi szczegółami... Ale głópolek ze mnie no właśnie zobaczyłam, że Niemcy. Moja siostra ma męża Nepalczyka też mieszkają w Niemczech i jest w 2 miesiącu ciąży!! Jest strasznie szczęśliwa bo to się stało tak jakby przypadkiem, jej mąż nie bardzo chciał więc kochali się jak najdalej od owulacji i jakoś zaszła!! Ona czuje się potwornie ale jest niezmiernie szczęśliwa on się oswaja...

Tak miszkam w niemczech dokladnie w hamburgu;-)
A z z facetami wlasnie tak jest,ja sobie zaplanowalam dzidzie pierwsza on nie:-pJa mialam juz ta potrzebe on chetnie poczekal by jszcze z 5 latek.
Jak pokazalam mu test to siedzial wmurowany w sofe:baffled:Normlnie zaloba:rofl2:
Niedociralo to do niego,chodzil ze mna na kazda wizyte do ginka,gdy widzial nasza fasolke po raz pierwszy poczul to!!!A kidys mialam usg,on wszedl jak dyskutowalismy o pluci bo mialam przeczucie na dziewczynke,a sie okazal chlopak,on zrozumial z bedzi dziewczynka,wchodzac lekarz powiedzial GRATULUJE BDZIE PAN MIAL SYNA to,az myslalam,z odfrunie taki dumny:-)No i jak brzuszk zaczol rosnac,ruchy strasznie to przezywal z mna :-)Na porodzie tez oczywisci mi towarzyszyl i bardzo mi pomogl:-)Agdy sie urodzil poplakal si z szczescia i bardzo mi dziekowal,ze mu takiego wspanialego syna urodzilam ,strasznie dumny jest :-)Ha az mi dreszcze przeszly jak sobie to przypominam,lezka kreci sie w oku:tak:Piekna ,najpiekniejsza chwila mojgo zycia:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam. jestem ok 10 dni po owulacji. @ mam dostać za 6 dni. Pisze z wielką prośbą o odpowiedz.
Staramy się o dzidziusia. od 5 dni czuje lekki ból macicy, brzucha oraz stopniowo zaczynaja boleć mnie piersi. Czy to mogą byc objawy zafasolkowania???
 
reklama
Witam. jestem ok 10 dni po owulacji. @ mam dostać za 6 dni. Pisze z wielką prośbą o odpowiedz.
Staramy się o dzidziusia. od 5 dni czuje lekki ból macicy, brzucha oraz stopniowo zaczynaja boleć mnie piersi. Czy to mogą byc objawy zafasolkowania???
Podobnie uwazam jeszcze musisz troszke zaczekac....
no ale takie objawy nie wykluczone!!!!
Pozdrawiam i zycze fasoleczki
dziecko2.jpg
 
Do góry