reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

witam dziewczynki.
znowu zaczęłam tu częściej zaglądać. Tak sobie dziś obliczyłam że kolejny termin @ mam na 23 grudnia i jakby staranka wyszły pozytywnie to mikołaj mi przyniesie dwie kreseczki:) - fajnie tak pomarzyć:) ale święta to okres cudów więc może tak będzie...
czy któras z Was planuje testowanie w Wigilię?:)

katarzynko życzę ci aby twoje marzenie spełniło sie właśnie w te piękne świeta :happy::happy::happy:

Katastrofko co z Tobą ?
Adolfinko gdzie się schowałaś?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Imagination skarbie dziekuję za dobre słowa, wsparcie jest dla mnie bezcenne.
Oczywiście czytałam twojego bloga - piekny, czytałam go któregoś dnia w pracy a kozeanka zaczęła sie na mnie dziwnie patrzeć i podpytywać co ja tam czytam:-D poprostu nie mozna sie oderwać, proszę o wiecej.

Może popytaj na forum, bo moze sie okazac, ze któraś z formowiczek mieszka niedaleko i może mogłybyscie sie umówić na spacerek z brzuszkami na przodzie;-)
Miło, że mój blog tak bardzo się podoba ;-) Piszę na tyle często, na ile mam czas, wenę i co opisywac. Nie ma w tym talentu, to jakoś z głębi mnie idzie poprzez palce na klawiaturze, a potem Wy to czytacie :tak:
Na forum najwięcej przebywam tutaj, jeszcze w mamusiach majowych, ale się tam nie udzielam tyle co tutaj. Spokojnie, jakoś dam sobie radę, choć nie powiem, zeby cieszyła mnie samotność...:-(

Imagine zobacz sobie na ta stronke u mnie i wszystkich moich znajomych sprawdzilo sie co do dzdzi Komu Chłopca, Komu Dziwczynkę ?
Według tego wychodzi mi dziewczynka :-) I sprawdzałam moim dwóm koleżankom, które urodziły i im też się sprawdziło:-)
Cześć dziewczyny!
Zrobiłam teścik, i po raz drugi są dwie kreski, jeszcze wyraźniej niż kilka dni temu.
No chyba dwa razy test by się nie pomylił, jak myslicie?? :confused:
Kochana, skoro 2 testy juz zrobiłaś i oba są pozytywne, to nie pozostaje nic innego jak się cieszyć!!! Masz w sobie fasolkę na BANK!!!! Gratuluję!!! I szczerze Ci powiem, ze ja robiłam jeden test i była jedna słabiutka kreska, zresztą sama zobacz:
Zobacz załącznik 104319
więc Ty nie masz co myśleć, ze jest inaczej!!!! Buziaczki i uważaj na siebie i Fasolcię :-)
 
Kochane powiedzcie mi... kiedy kłuje w jednym z boków (pewnie jajnik) to czas by się przytulac bo to sa wtedy dni płodne, tak? I mam szansę na Tomusia?:confused::blink:

Mam nieregularne cykle, ale właśnie zawsze mnie kłuje i nie wiedziałam czemu:zawstydzona/y::-p czyli jak po @ będzie mnie kłuc to znaczy, że mamy do wyrka wskoczyc?:happy:

teoretycznie tak, jeżeli mniej więcej w połowie cyklu macie takie bóle, czyli kłucie to czas na przytulanko bo to może oznaczać owulkę - albo ,że juz jest, albo że się zbliża :tak::tak::tak: u każdej dziewczyny ten ból może być w innym terminie tzn. niekture czuja w momencie owulki, a niektóre przed owulką, w każdym bądz razie książkowo 14 dni przed @ :tak:

powodzenia

pozdrawiam i miłego dnia zyczę ....
 
Kevinko nie bylabym taka pewna ze betka i te testy cie oszukaly ja bym raczej podejzewala brak pelnego zagnieżdzenia zarodka! test wyszedl pozytywny i betka bo doszlo do zaplodnienia ale zarodek sie nie utrzymal! :-:)confused:
dawaj zdjecia pokoiku bo jestem ciekawa efektu!!! :tak:
Co do tych wynikow jwstem pewna!Bo gdybym dostala plamienia,@,miedzy jedna a druga betka tez pomyslalabym o jakims przedwczesnym poronieniu itd,ale obydwie betki byly robione przed @ i pierwsza lekko podwyzszona druga obnizona to niema szans:tak:A jednak betka daje 100% pewnosci jesli wlasnie drugi wynik wyzszy od pierwszego,i wykryje wczesniej ciaze niz usg i lekarz.
A pokoik pokaze napewno tylko jeszcze troche mam tam do roboty,chce zamowic jeszcze granatowe zaslonki dla dodania efektu :-)

Cześć dziewczyny!
Zrobiłam teścik, i po raz drugi są dwie kreski, jeszcze wyraźniej niż kilka dni temu.
No chyba dwa razy test by się nie pomylił, jak myslicie?? :confused:
Ja tez mysle,ze to napewno fasolka :-),tym bardziej,ze drugi wynik jak piszesz bardziej widoczny,mocniejszy GRATULACJE!!!!

Według tego wychodzi mi dziewczynka :-) I sprawdzałam moim dwóm koleżankom, które urodziły i im też się sprawdziło:-)

Kochana, skoro 2 testy juz zrobiłaś i oba są pozytywne, to nie pozostaje nic innego jak się cieszyć!!! Masz w sobie fasolkę na BANK!!!! Gratuluję!!! I szczerze Ci powiem, ze ja robiłam jeden test i była jedna słabiutka kreska, zresztą sama zobacz:
Zobacz załącznik 104319
więc Ty nie masz co myśleć, ze jest inaczej!!!! Buziaczki i uważaj na siebie i Fasolcię :-)

No wiec kochana intuicja raczej cie niemyli ;-)Bedzie Maja z tego co dobrze pamietam:-)
A test ostatnio mialam taki jak ty tz ta druga kreska byla takiej samej intensywnosci,ale u mnie nic z tego:-(
 
A no jest... W Edynburgu chyba nie jest jeszcze tak 'Dziwnie' ja mieszkam w Aberdeen i u nas nawet nie można poznać płci dziecka :wściekła/y: w czasie całej ciąży masz tylko usg 2 razy i nie dowiesz się od położnej czy chłopak czy dziewucha bo.... podobn jest wiele par z Chin i Filipin co chą mieć albo dziewczynkę albo chłopca i jak jest to czego nie chcieli to usuwają nawet ciąże zaawansowane więc jest zakaz informowania o płci więc jak zaciężę to i tak na jedną wizytę do polski przyjadę żeby się upewnić że jest wszystko w porządku.
Ps mam pytanie czy jak się już zacięży a jak jest się jeszzce przed możliwą miesiączką do czy jajniki pobolewają?? Ja mam dziwne kłócie w jajnicki i czasem po środku....
Agniesiak a Twój brat to też się starał o dzidzie i wie jak to jest w szpitalu ze swojego doświadczenia?? Pozdrawiam!!!
Kochan mój brat jest kawalerem ale opowiadał mi jak jest tam w szpitalach.
Masz rację, przylec do Polski i zrob sobie badania:tak:

Katerinko widze,ze nowa tu jestes :-D Witam
Co do testu mnie juz raz oklamaly w styczniu tego roku,teraz robilam po terminie spodziewanej @ wyszly 2 kreski poszlam do gina ktory wymacal ,ze moze i jest ale wczesna.Zrobil test z siuskow ktory wyszedl niepewny,wiec zrobil betke byla lekko podniesiona,wczoraj mialam drugi raz robiona i dzis wynik ze sie obnizyla i ze w ciazy niejestem i do tego przychodzi @ i jak pisalam zadnych objaw niemialam .@ spoznial do dzis dokladnie 11 dni.Takze w moim przypadku raczej cudu niebedzie ;-)

Wpisze sie na staraczki 2009 przynajmiej mile wsparcie,super dziewczyn ;-)

Kochana mi kiedyś tak tak się spóźniła @ i to ze dwa tygodnie:szok: Masakra..

Cześć dziewczyny!
Zrobiłam teścik, i po raz drugi są dwie kreski, jeszcze wyraźniej niż kilka dni temu.
No chyba dwa razy test by się nie pomylił, jak myslicie?? :confused:

Czytałam posta Kevinki, i wynika z tego, że nawet betka nie daje pewności...
Pozostaje tylko czekać na usg.

Pozdrawiam was cieplutko, zaraz biegnę do pracy! :-)

Vusia Kochanie napewno Fasolka!!Gratuluję, dwa testy się nie mylą no i te objawy. Zrób betkę i sie kobitko ciesz:tak::-D:happy:

ivi - przede wszystkim forum jest po to by sobie pomagać, i forum zezwala na zmieszczenie tak długich postów, zamieściłam to by Agniesiak mogła sobie poczytać, nie trzeba programu by sobie z tym poradzić co do tego niezbędnika: informacje takie jak tam sama zebrałam sobie i mam folder w który w razi potrzeby mogę poczytać, ten program w języku angielskim - jeżeli ktoś nie uczył się anglika to jest trudno non stop posługiwać się tłumaczeniami by pamiętać co jest co! poza tym wersje polskie - albo nic net nie wyszukiwał, albo zaraz wyskakują płatne usługi które i tak nie pomogły - wiem coś o tym bo sama długo się staram, dłużej o wiele dłużej niż jestem na forum! - więc moim zdaniem nie widzę powodu do ponoszenia zbytnich kosztów a te informacje które zamieściłam są pomocne bo mój lekarz pochwalił zeszyt który prowadzę i stwierdził, że w razie późniejszych badań jest bardzo pomocny!
ps Agniesiak widzę podziękowała.
Ciesze się, ze mogłam pomóc:-)


Ivi masz rację forum jest właśnie po to:tak::-D Dziękuję Ci Kochana jeszcze raz:tak::happy:

Wiesz, że jesteś szczęściarą? :-)

Gratuluję !!!

masz rację Olcia:tak: ivi jest szczęściarą:happy: I my niedługo tez będziemy, zobaczysz:-p:-D

witam dziewczynki.
znowu zaczęłam tu częściej zaglądać. Tak sobie dziś obliczyłam że kolejny termin @ mam na 23 grudnia i jakby staranka wyszły pozytywnie to mikołaj mi przyniesie dwie kreseczki:) - fajnie tak pomarzyć:) ale święta to okres cudów więc może tak będzie...
czy któras z Was planuje testowanie w Wigilię?:)

No ja testowanka w Wigilię nie planuję, ale trzymam kciuki za Ciebie oby Mikołaj przyniósł Ci upragniony prezent:happy:

teoretycznie tak, jeżeli mniej więcej w połowie cyklu macie takie bóle, czyli kłucie to czas na przytulanko bo to może oznaczać owulkę - albo ,że juz jest, albo że się zbliża :tak::tak::tak: u każdej dziewczyny ten ból może być w innym terminie tzn. niekture czuja w momencie owulki, a niektóre przed owulką, w każdym bądz razie książkowo 14 dni przed @ :tak:

powodzenia

pozdrawiam i miłego dnia zyczę ....

No to będę działac jak tylko mnie zacznie kłuc..:tak::-D:rofl2::-D:happy:
 
Kevinko super jest ten link, który podałas odnosnie płci dziecka, u mnie wychodzi dziewczynka o ile jestem w ciąży oczywiście, ale jak sie sprawdzi to będę najszczęsliwsza na świecie, strasznie marzy mi sie córeczka:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Kevinko super jest ten link, który podałas odnosnie płci dziecka, u mnie wychodzi dziewczynka o ile jestem w ciąży oczywiście, ale jak sie sprawdzi to będę najszczęsliwsza na świecie, strasznie marzy mi sie córeczka:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Mnie tz tym razem coreczka by sie przydala:tak:Bo mam juz syna:tak:
W pierwszej ciazy wsumie czulam sie na coreczke,ale u mnie w rodzinie przewaznie,ze chlopcy sa pierwsi i zreszta przewaga chlopakow ja jestem sama dziewczyna ma m trzech braci,ktozy maja tez synow,u meza w rodzinie pierwsze sa dziewczyny ale u mnie jednak geny wygraly :-p
Trzymam kciuki za ciebie:-)
 
No juz niedlugo przybedzie nam Mamus. :tak:
Czekam z niecierpliwoscia na wyniki betek i trzymam mocno kciuki.;-)

A ja rano zmierzylam temperature i znowu 36.7 wiec spada.Brzuch mnie pobolewa, plecy od przeszlo tygodnia ale @ nie widac.Tempka jednak spada wiec bejbika nie ma :-(Gdybym dostala dzis czy jutro@ to moglibysmy swieta przyjemnie spedzic z super efektem po 9 miesiacach.:-) byc moze...
Przykro mi jakos i smutno, bo podswiadomie chyba nastawilam sie, ze to musi wyjsc po pierwszych starankach. Nie lyknelam nawet pol tableteczki gdy bylam przeziebiona zeby nie zaszkodzic gdyby byla juz fasolina. :-p
 
reklama
No juz niedlugo przybedzie nam Mamus. :tak:
Czekam z niecierpliwoscia na wyniki betek i trzymam mocno kciuki.;-)

A ja rano zmierzylam temperature i znowu 36.7 wiec spada.Brzuch mnie pobolewa, plecy od przeszlo tygodnia ale @ nie widac.Tempka jednak spada wiec bejbika nie ma :-(Gdybym dostala dzis czy jutro@ to moglibysmy swieta przyjemnie spedzic z super efektem po 9 miesiacach.:-) byc moze...
Przykro mi jakos i smutno, bo podswiadomie chyba nastawilam sie, ze to musi wyjsc po pierwszych starankach. Nie lyknelam nawet pol tableteczki gdy bylam przeziebiona zeby nie zaszkodzic gdyby byla juz fasolina. :-p

Proszę mi tu nie fisiować !!!
Ten cykl będzie nasz :-)
 
Do góry