reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Ostatnia edycja:
reklama
Wiecie co, kupiłam sobie jeszcze jeden test, bo betka jest droga, a ja juz wydałam stówę na usg :-(.

Zrobić lepiej jutro rano, czy dziś wieczorem?
Ale kurczę, pani w aptece powiedziała, że jeśli jeden wyszedł pozytywnie, to właściwie pewne...
 
Wiecie co, kupiłam sobie jeszcze jeden test, bo betka jest droga, a ja juz wydałam stówę na usg :-(.

Zrobić lepiej jutro rano, czy dziś wieczorem?
Ale kurczę, pani w aptece powiedziała, że jeśli jeden wyszedł pozytywnie, to właściwie pewne...

Z samego rana bedziemy czekac na pozytywne wiadomości o II dwóch takich......
Trzymam kciuki:-):-):-) i spij spokojnie jezeli wogóle bedziesz mogła zasnąć:happy::happy::happy:
 
Dzięki dziewczyny!
Nawet nie dopuszczam myśli że będzie inaczej! Mój mąż byłby niepocieszony :-D, a ja... lepiej nie mówić.

Na razie trzymam się tezy, że test pozytywny - to ciąża, i bez dwóch zdań! ;-)
 
Ja juz powoli bede sie zegnac jutro pierwszy dzien w pracy po 6 tyg l4 takze trzeba sie wyspas i brac do roboty wstaje o 5 takze dobranoc kochane jutro zajrze do was ale po 18 wczesniej nie dam rady buzki kochane slodkich snow:*
 
Ja juz powoli bede sie zegnac jutro pierwszy dzien w pracy po 6 tyg l4 takze trzeba sie wyspas i brac do roboty wstaje o 5 takze dobranoc kochane jutro zajrze do was ale po 18 wczesniej nie dam rady buzki kochane slodkich snow:*


Pewnie taki powrót jest troszeczke stresujący?
Życzę miłego dnia i tylko usmiechnietych buzi kolezanek i kolegów na twój widok.
:-):-):-)
 
VUSIA trzymam kciuki,jestem pewna ze jak jutro wroce z pracy to przeczytam o kolejnej szczesliwej mamusi!
KATASTROFAXXX daj znac co u Ciebie,co dokladnie powiedzieli lekarze! jestesmy wszystkie z Toba pelne nadzieji ze jest i bedzie wszystko dobrze!
POZDRAWIAM LASECZKI!!!!!!!!!!!!!!
 
VUSIA trzymam kciuki,jestem pewna ze jak jutro wroce z pracy to przeczytam o kolejnej szczesliwej mamusi!
KATASTROFAXXX daj znac co u Ciebie,co dokladnie powiedzieli lekarze! jestesmy wszystkie z Toba pelne nadzieji ze jest i bedzie wszystko dobrze!
POZDRAWIAM LASECZKI!!!!!!!!!!!!!!

Romeczko a co u ciebie?
 
reklama
kingus- dziekuje kochana - trzymam kciuki za nowy cykl aby sie udalo
Trzymaj trzymaj, niedługo się o fluidki ciążowe upomnę ;-);-);-)

no wiesz mnie na bank przegonisz :-D mi do staranek jeszcze dluga droga :rofl2: a ty juz tuz tuz!!!!!! :-D trzymam kciuki za twoje pecherzyki zeby rosly dorodne i ladnie pekaly!!!! :rofl2::-D:rofl2:
a z weselszych informacji - bede mama chrzestna!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Jak przegonię to będę trzymać zapas fluidków:-)
Gratuluję :-D:-D



krew.jpg
Piękne zdjęcie, też tak chcę ;-);-);-)

A ja dzis jestem taka podłamana, że płakać mi sie tylko chce......:no:. Praca mnie powoli wykańcza:crazy:, pokłóciłam się z M i czuję że @ napewno przylizie bo mam już prawie wszystkie jej objawy i znowu bedzie rozczarowanie................
Głowa do góry, proszę się nie smucić :tak::tak:

Tak czy siak-wieczorkiem podejmuję próby:-))) proszę o kciuki i fliudki od zafasolkowanych:-);-):-)
Kinguś nasza kochana (tzn Beatko)...w takim razie ja ściskam mocno za @ i staranka...musi Ci się udac kochanie, MUSI bo takiego zucha jak ty drugiego to ja nie znam!!!
Trzymam kciuki za owocną nockę;-);-)
Przydadzą mi się kciuki :tak:

Dzien dobry :(

Jestem zalamana, dostalam telefon ze szpitala ze mam natychmiast sie tam zglosic.
Odezwij się


Kingus ( Beatko ) kochana przeslij mi swoj numer komorki na privie, skontaktuje sie z Toba smsami i omowimy swoje sprawy (ziolkowe) :tak:;-)
Odezwę się w czwartek bo będę miała więcej czasu.
Buziaczek:-)

Cześć dziewczyny!
Słyszałam,że to najfajniejsze forum i dlatego do Was zajrzałam.
Mam taki "problem". W maju poroniłam niestety pierwszą ciążę. Teraz znowu się staramy o dzidziusia,ale co miesiąc to samo. Wczoraj moja Przyjaciółka wyciągnęła mnie do lekarza ponieważ spóźnia mi się @. Dopiero 5 dni,ale jednak. Lekarz zrobił mi usg i okazało się,że jest pęcherzyk. Na razie jest pusty,ale nie to mnie martwi ponieważ tak jest na początku. Powiedział mi,że mam jajniki wielopęcherzykowe. Co to oznacza? Czy pęcherzyk może oznaczać coś innego niż ciążę? Test wychodzi ciągle negatywny.
Poczekaj parę dni i powtórz teścik, trzymam kciuki:tak::tak:


Dziewczyny jutro ide na badanie krwi betaHCG wiec trzymajcie mocno kciuki!:-)
Co ma być to bedzie... a ja bede w koncu wiedziała na czym stoję.
buziaczki**
;-);-)Oby @ opuściła Cię na dłuuuuuuuuuugi czas;-)

Mam do was pytanie.
Wczoraj byłam u lekarza - w związku z dwoma kreseczkami na teście :-)
Zrobił usg i... nic nie zobaczył. Powiedział że to może byc za wcześnie (na granicy wykrywalności) i kazał przyjść za tydzień-dwa.
Ja już zaczynam mieć wątpliwości... Czy test ciążowy może się mylić "na plus"? I czy warto zrobić test z krwi dla pewności?
Nie wiem, czy wytrzymam dwa tyg. na następne usg.
Też poczekaj i powtórz test.

Ja obecnie nie udzielam się na forum, bo muszę wszystko sobie poukładać w główce. czasami sobie Was czytam i zawsze trzymam kciuki za testujące dziewczyny!
Witaj skarbie, ściskam mocno:tak:
 
Do góry