reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

w.kropeczka własnie o to mi chodzi, ból może być oznaką zbliżającej owulacji a nie oznaka owulacji....a ona może być nawet 48h po tych II....u mnie chyba własnie tak było...a jajeczko może zyć u mnie których nawet do 24h....tak twierdzi mój lekarz....testy mówia kiedy się zbliża owulka ale niestety dokładnie jej nie określają....wiec jesli II były wczoraj wieczorem to jak dziś beda przytulanki to idealnie moim zdaniem....
 
reklama
w.kropeczka własnie o to mi chodzi, ból może być oznaką zbliżającej owulacji a nie oznaka owulacji....a ona może być nawet 48h po tych II....u mnie chyba własnie tak było...a jajeczko może zyć u mnie których nawet do 24h....tak twierdzi mój lekarz....testy mówia kiedy się zbliża owulka ale niestety dokładnie jej nie określają....wiec jesli II były wczoraj wieczorem to jak dziś beda przytulanki to idealnie moim zdaniem....

Czyli myślimy tak samo...to się baaardzo ciesze, bo u ciebie to nie tylko gdybanie ze tak może byc, ale sa na to śliczne ponad 4 cm dowody:-D:-):-D
Ja wlaśnie przed chwilką zrobilam tescik raz jeszcze...:zawstydzona/y: i mam takie same juz te kreski-...a czy ty robilas jeszcze test po tym jak wyszedl Ci juz pozytywny...czy już nie? Bo ja tak moge testowac i testowac i moze te testy bedą pozytywne az do swiąt....:rofl2: jak na razie pozytywne sa 2 z wczoraj i 2 z dzisiaj, z tym ze ten ostatni ma najbardziej takie same te kreski:-)
Dziekuję bardzo Pixelko!!! kochana jesteś!

Martynko-no prosze cie slonce-jeszcze 2 dni poczekaj...nie szukaj tak tych objawow, bo zaraz nam tu urodzisz słonko:-)))) a jak az tak się niecierpliwisz to biegnij jutro na betkę z rana i powinno już wyjsc co i jak, bo to byłby tylko jeden dzien przed terminem@...

Usciski i trzyyyymajcie za mnie kciuki kochane!!!

ok uciekam już bo dzisiaj sie nie odklejam od laptopa wcale;-) a to tez nienajlepiej na prokreacje wpływa-tyle fal i promieniowanie...papapki!

KATASTROFAXXX-I CO KOCHANIE-ODEZWIJ SIE DO NAS!!!

KEVINKA-JAK BETKA?
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczynki wieczorowa pora:tak:;-)

ja juz po jazdach i tak jak mowilyscie jezdzic sie nie zapomina poszlo mi o dziwo super:-D no a to by bylo na tyle z dobrych wiesci...

Zle sa takie ze wlasnie mi przychodzi wstreciucha:crazy: no ale trudno nastepnym razem nie zalamuje sie widocznie jeszczenie namnie ta pora:tak: coz za spokuj sama nie moge pojac jak to jest ale czasem zachowuje sie jakbym sie z tym pogodzila:szok:e tam ja postaram sie tak jak wy kochane zdyscyplinowac sie bardziej pomoglyscie mi juz bardzo za co jestem wdzieczna nie wiecei jak bardzo wiem ze nie jestem tutaj sama :-Dtakze po@ kupie testy owulacyjne zaloze dzis kalendarzyk tempki i umowie sie na wizyte u lekarza swiety czas wkoncu kiedys sie uda wiem to:-Da narazie niedlugo zostane ciocia po raz 3 se ciesze z tego takze kochane milego wieczorku i starajcie sie kochane:-D
 
Dziewczyny dziekuje za kciuki, na pewno jutro napiszę:tak:

martyna wyluzuj :-) albo jutro ze mną na betke sie wybierz;-) 3maj sie

pozdrawiam wszystkich!
 
Mam do was pytanie.
Wczoraj byłam u lekarza - w związku z dwoma kreseczkami na teście :-)
Zrobił usg i... nic nie zobaczył. Powiedział że to może byc za wcześnie (na granicy wykrywalności) i kazał przyjść za tydzień-dwa.

Ja już zaczynam mieć wątpliwości... Czy test ciążowy może się mylić "na plus"? I czy warto zrobić test z krwi dla pewności?
Nie wiem, czy wytrzymam dwa tyg. na następne usg.
 
vusia test z krwi ma jak najbardziej sens poniewaz on sie nie myli w przypadku testu ciazowego powtorzylam bym go jutro albo pojutrze
 
vusia - lekarz mówił też prawdę, możliwe jest że na samym początu usg nie pokaże ciąży, bo ta jest jeszcze za malutka :) także leć na betkę dla pewności idź na usg za 2 tygodnie żeby serduszka posłuchać:-)
 
reklama
vusia!
u mnie jest dokładnie odwrotnie. testy wychodzą mi negatywne, a lekarz na usg zauważył pęcherzyk. :szok: testy mogą się mylić więc może najlepiej będzie jak zrobisz jeszcze jeden jutro rano? albo o razu idź zrobić badanie bhcg.
 
Do góry