reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Wiecie co, chyba się udało...

Dziś rano zobaczyłam dwie kreseczki :-)

Gratuluje i spokojnych 9 miesiacy z dzidzia pod serduszkiem...

A jak tam Imagination, Pixelka, Lilu, Apple, Nenius...jej - Nenius to chyba o nas juz zapomniala....???
Jestem jestem kochana, u mnie nic nowego, dzis moj 21 dc i nic nie zapowiadal sie na owulke, w sumie jak zwykle :baffled: Szyjk caly czas rozwarta ( to napewno owulacji jakims cudem nie bylo )
cos mnie ostatnio bardzo plecy bola :-( ja juz chce przerwe swiateczna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:dry:
Pozdrawiam :happy:

wstawiam zdjecie z mezusiem i naszym malenstwem

Tikanis -slicznie wygladacie i widze ze dzidzia tez sie pokazuje na zdjeciach, sliczny brzusio :-D

Kingus- moja KOCHANA tak sie ciesze ze dostalas zielone swiatelko po @, superrrrrrr.
( ps. A jak tam moje ziolka :rofl2:)


Pozdrawiam wszystkie staraczki :-)
 
reklama
dziwczyny a wiecie ile kosztuje test z krwi w szpitalu ? i czy w przychodni mozna go zrobic i czy jakies skierowanie trzeba miec... dzieki
 
u nas kosztuje 35zł i nie potrzeba skierowania. Idziesz placisz i wymagasz. wynik tego samego dnia.

Co do mojego stanu... nawisałam w iinnym wątku dziewczyny:-( "krwawienia w ciazy"
pozdrawiam
 

A jak tam Imagination, Pixelka, Lilu, Apple, Nenius...jej - Nenius to chyba o nas juz zapomniala....???
Nie zapomniałam, nie zapomniałam :no: Podczytuję Was na bierząco, ale nie wypowiadam się, bo ani nie mam weny, ani na poruszane tematy nie zawsze mogę się wypowiedzieć, bo nie mam wystarczającej wiedzy :tak:

U mnie, tzn. Nas wszystko dobrze. Odebrałam wyniki badań w piatek i gdzieniegdzie było czegoś tam za dużo, ale sprawdziłam wszystko w necie i nie ma co się bać. Fibrynogen i wyszedł wysoki, za wysoki jak na normy, ale badanko miałam kilka godz. po ostrym wymiotowaniu, więc stąd podwyższony wynik. I mam dużo bakterii w moczu :-( Ale to chyba nie ma powodów do niepokoju :confused:
Czuję się dość dobrze. Czasem zgaga dokucza strasznie, ale na tyle rzadko, ze nie mam co narzekać ;-) Gdyby nie dość częste skórcze, było by cudownie:tak: ale wszystko trzeba przezyć:tak: Maleństwo rośnie zdrowo i pieknie:-D Jutro zaczynamy 17tc:-) coraz bliżej półmetka :-D Pocykam jutro fotek jak urosłam:szok: i Wam pokażę:tak:
Przepraszam, ze tak tylko o sobie...
3majcie się dzielnie w starankach:-D
Macie tu od mojego Bobaska fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~

i GRATULUJĘ nowej mamusi:-D
 
Imagination chciałam zapytać, jeślii oczywiście mogę czy długo staraliście sie o maleństwo?
Chciałam jeszcze zapytac czy mieliscie jakies trudności ( zdrowotne np. choroby) w poczeciu maleństwa i czy wasza dzidzia poczęła sie z wykresu, mierzenia temperaturki i skrupulanych obserwacji czy moze ze spontanicznego przytulanka.
Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie MAMUSIU :-)
 
Ostatnia edycja:
Imprezka udala sie bardzo, mimo ze nie wypilam nawet grama alkoholu. I bez niego jednak mozna sie dobrze bawic.:-)
kulaszusza - widzę że Tobie @ wypada tak jak mi 10-11 grudzień ale ja już czuje objawy i nic na 99% z fasolki u mnie nie będzie. A ile dni trwa twój cykl? może tobie jednak teraz cię uda a jak nie to zatestujemy razem w nowym cyklu!
Asiucha L- nie ma problemu, mozemy razem testowac :)
w.kropeczka- dzieki za wsparcie.To bardzo mile z Twojej strony. Chcialabym bardzo aby mogło sie to spelnic.:happy:
Cykle mam 28-30 dni, wiec powinnam dostac okres miedzy 9 a 11 grudnia.Po tym czasie chcialam zrobic test, ale nie sadze ze bedzie sens.Temperatura dzis spadla mi do 36.7 :-( Piersi bolą mnie jak przed okrsem.:-(A brzuch i plecy o dziwo przestaly.Mam dzis dolek chyba przez to. Zastanawiam sie czy wszystko jest ze mna ok. Jestem pewna, ze mialam w tym czasie dni plodne. Dlaczego wiec nie wyszlo?

Asiucha L, W.kropeczka- namieszalam troche powyzej. Musze nauczyc sie pisac i cytowac Wasze wypowiedzi.
 
Ostatnia edycja:
w.kropeczka nasza kochana zawsze o wszystkich pamieta i nikogo nie pomija dziekuje ci za to bardzo bardzo mocno:tak::happy::tak:.
U mnie czekanie na testowanie, ale nawet sie nie nastawiam, bo było tylko jedno przytulanko i to bez wykresów i mierzenia tempki, a poza tym stres jest nieodłącznym towarzyszem mojego zycia, a ostatnio dużo naczytałam sie jak to wstrętny stresior niszczy jajeczka ,a jak juz dojdzie zo zapłodnienia to niszczy fasolki wię, chyba bym musiała zmienic pracę albo wymienić sobie twardy dysk i porzadnie go zresetować:dry::rofl2::dry:

A ostatnio wogóle nic mi nie wychodzi, dzis na potwierdzenie pecha złamałam obcas w ulubionych butach - masakra:baffled:.

Ja testuję około 13 moze ktoś jeszcze pisze się na testowanko ??

Tikanis pieknie, pięknie, pieknie wyglądasz jak cudownie, miło widzieć taki okratki brzuszek .

Adolfinka chyba jest pomocnikiem św. Mikołaja i nie ma dal nas czasu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-)wszystkim świeżym fasolkom zdrówka:-)
A no u mnie w tym cyklu nic nie będzie, brak czasu na cokolwiek a w dodatku wczoraj była impreza urodzinowa mojego Mikołaja, alkohol tańce, no i przegapiliśmy że były dni płodne, jajeczko chyba wyskoczyło - wszelkie objawy były - no ale po alkoholu nie decydowaliśmy się a dzisiaj odpoczywaliśmy, wstaliśmy koło południa a i zaraz idę spać:rofl2:
 
Do góry